X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ja czytałam, ze jeśli nie przetrwałby rozmrażania to był i tak słaby.
    jak się ładnie rozmrozi to ma duże szanse się przyjąć.
    wiesz jak to jest ze statystyką... never know :) kieruję się myślą, że te co się ładnie rozmrożą są siłaczami :) tym bardziej liczę wówczas na ciążę :P
    Chciałabym mieć takie podejście do tego wszystkiego co Ty :) ale niestety nie umiem inaczej i zostaje mi się zamartwiać :/

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Chciałabym mieć takie podejście do tego wszystkiego co Ty :) ale niestety nie umiem inaczej i zostaje mi się zamartwiać :/
    lata praktyki ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to w takim razie Twoje urodzinowe życzenie się spełni i punkcja w środę : D suuper...

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ewa ty bidoku- do 13stej/14stej będziesz na głodzie... matko finta, co tak późno ta punkcja?

    acha- no a co z jajcami??? jakie wyniki?

    No ja nie wiem jak dam radę :p generalnie nie jem wcześnie rano ale ok 11 to już najwyzszy czas na posilek bo zrobi mi się niedobrze z głodu :p no i uschne z pragnienia, jak tu się nie napić do tej godziny. Coś czuję że będzie zyganko choć zdarza mi się to od wielkiego swieta raz na pare lat :p
    Jajca dorodne i wyrownaly się wielkością nawet nie zapytałam ile ich finalnie jest :p
    Ja dziś sama zapytałam czy progesteron zbadać a lekarz zapytal kiedy miałam badany No i stwierdził żeby powtórzyć :p
    NO i oczywiście Noe ma wyników mojego męża :p
    Jakiś chochlik tam grasuje!

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ewa to w takim razie Twoje urodzinowe życzenie się spełni i punkcja w środę : D suuper...
    Tak dokładnie :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa, no ale pobierali ci tam na miejscu krew, rozumiem- tak?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że, nie tylko ja nie śpię o tej godzinie :)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tak ale zawsze lekarki same mi mówiły, dziś już wychodziłam z gabinetu i wróciłam zapytać czy dziś też badać :p

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina: ja chętnie bym spała ale muszę wytrwać do 1.30 :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ewelina: ja chętnie bym spała ale muszę wytrwać do 1.30 :)
    No to jeszcze godzinka :) ja to z nerwów spać nie mogę.. Skończyłam włśnie jedną książkę czytać to teraz biorę się za kolejną hyhy mąż o czwartej z pracy wraca to pewnie poczekam na niego :P

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byłam tam dziś po 16 jakos to pielęgniarka poszła za firanki tam gdzieś i się pytała czy wstajemy i czy pomóc się ubrać :p więc chyba i później się punkcje zdarzaja;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra z pracy o 4 mexyk
    Zawsze tak wraca?
    Nie ma co się stresować :) bo się gorzej poczujesz jeszcze

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tym pcr nawet plamilam 2 dni więc chyba muszę się na to naszykowac też :/

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    O masakra z pracy o 4 mexyk
    Zawsze tak wraca?
    Nie ma co się stresować :) bo się gorzej poczujesz jeszcze
    Po tylu latach to się już przyzwyczaiłam do jego nocek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ja po tym pcr nawet plamilam 2 dni więc chyba muszę się na to naszykowac też :/
    Ja w ten drugi dzień miałam na tyle silne plamienie że się wystraszyłam i napisałam do Dr. A do tego ten ból podbrzusza :/ całą niedzielę przeleżałam dziś jeszcze boli ale juz nie tak mocno ;) przynajmniej się wyprostować już mogę hyh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 00:52

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne lepiej napisaćjak Masz wątpliwości :) ja miałam plan w Wigilię pójść do pracy :p

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa gratuluję spełniających się życzeń świątecznych :)

    Szok że Wy do tak późnych godzin nie śpicie, też kiedyś tak miałam, a teraz to po 22 marzę już tylko o łóżku....za to punkt 4 pobudka... potem koło 6 jak czas do pracy wstawać to bym chętnie poszła spać znowu...masakra jakaś.... :(

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny :)

    pabelka88, ewlinaaa85, Lola79 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam przygotowania do świąt? Macie głowę do tego dziewczyny? Ja na szczęście mam urlop fi do pracy idę tylko 28 i 29 potem dopiero 7 stycznia. Niestety wczoraj zmarł mi ktoś bliski. I chyba to przeczulam bo 4 h prędzej byłam w szpitalu... ech fakt że kazdyt się z tym liczył od jakiegoś czasu, ale smutek szczególnie w tym czasie jest. Taka kolej rzeczy. Postanowione jednak że jeśli uda mi się mieć dziecko i będzie to dziewczynka ba pewno odziedziczy jej imię. Tak też było w przypadku mojej 5 letniej latorośli. Syn ma Imię po pradziadku swoim :) Trzymajcie się kobiety. Ja Lecę trzepac dywan o w końcu trzeba prezenty kupić. Miłego dnia!

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry dziewczyny wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia :)
    Lola ja wczoraj z nerwów to nawet choinkę ubrałam hyhy choć zawsze robimy to w wigilię, mam nadzieję że, nam wytrzyma do świąt i nie uschnie hyyhy. Byłam wczoraj na zakupach i tak jak weszłam do sklepu tak mi się odechciało tam być tyyyle ludzi. Jakoś nie mogę się zabrać na tegoroczne przygotowania jak należy :/

    Nadal boli mnie podbrzusze, największy dyskomfort sprawia mi siadanie i wstawanie wtedy czuję je najbardziej i jak psiknę hyhy :D ... z nadzieją czekam na wyniki i telefon od embriologa

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ