X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Póki co to sama się duszę; (

    A aktualnie jestem sama na pokoju... Ciekawe czy ktoś dziś do mnie tu przyjdzie byle nie taka gadula jak ostatnio :)

    :)chyba wolałabym samotność niż gadułę powtarzającą te same historie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 12:32

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Buuu...:( no to kiepsko...oby ten twój szpitalny pobyt nie przedłużał się jednak zbytnio...

    Ja też mam niedoczynność, u Ciebie i tak lajcik...mnie skoczyła na ponad 11, zwiększyłam już sobie eutyrox, lekarka potwierdziła że na dobrą dawkę...no ale stres niestety jest :( a w październiku miałam wynik niespełna 1,9....ehh...aż nie do wiary że tak szybko i tak bardzo skoczyło, no ale co zrobić :(
    Nawet nie wiem co to oznacza, dla mnie, dla dziecka. .. lekarze tylko mówią ze będzie dobrze i tyle :/

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę, Vanili, no to cie załatwiło na cacy.
    kuruj się tam! zdrowiej :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Nawet nie wiem co to oznacza, dla mnie, dla dziecka. .. lekarze tylko mówią ze będzie dobrze i tyle :/
    Vanili nie bardzo wiem czy lepiej wiedzieć czy nie...sporo jest tych negatywów chorej tarczycy...ogólnie niedoczynność stwarza większe ryzyko poronienia, niedobory hormonu tarczycy mogą niestety mieć negatywny wpływ na maluszka...bo jest on ważny do organogenezy, ale nie martw się twój wynik nie jest tragiczny norma górna to 4,2 więc jak widzisz twój nie jest jakoś kosmicznie wysoki, brałaś wcześniej leki?? jeśli nie to wprowadzą Ci pewnie sztuczny hormon tarczycy, a jeśli tak to zwiększą Ci dawkę - wszystko się unormuje i będzie dobrze, tak jak mówią, ale trzeba to kontrolować co 3-4 tygodnie. Ja mam niedoczynność już kilka lat i da się z tym żyć :)
    Ja właśnie sprawdziłam swoje sobotnie wyniki...po 4 dniach zwiększonej dawki mam spadek z 11,6 na 6,3; FT4 które lekarka kazała też zrobić w normie
    wiec jestem już spokojniejsza...a Ty możesz na tej podstawie stwierdzić że da się to szybko wyprowadzić :)
    A skoro już się kłułam to przy okazji zrobiłam betę i jest 706,3

    Tak więc Vanili...głowa do góry, cyc do przodu i dużo wiary w juniora... będzie dobrze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 14:03

    Vanili, szurusiowa, ComeToMeBaby, Anatolka lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Julita76 w szpitalu nie wiele mówią, a jestem ciut spokojniejsza po twoim wpisie.
    To dlatego też dali mi dodatkowo jeszcze lutke dopochwowo oprócz żelu i lutki pod jezyk.
    Za chwilę chyba do nosa będę musiała ja jeszcze wkładać ale czego się nie zrobi; ))

    Gratuluję super bety:))

    Julita76 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten endokrynolog już był u Ciebie??
    Daj znać co Ci powie...

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, wyobraziłam sobie ciebie z lutką w nosie
    hahaa2.gif

    Vanili lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to na zawał zjadę :/ dzwonił mi Chruścik że, muszę zrobić estradiol i progesteron jak najszybciej i przesłać je do kliniki. Mój transfer stoi pod znakiem zapytania. Badania już zrobiłam ale, wyniki będę miała najpóźniej w środę. :( :(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A ja to na zawał zjadę :/ dzwonił mi Chruścik że, muszę zrobić estradiol i progesteron jak najszybciej i przesłać je do kliniki. Mój transfer stoi pod znakiem zapytania. Badania już zrobiłam ale, wyniki będę miała najpóźniej w środę. :( :(
    ale czemu, nie robili ci na ostatnim usg?
    podejrzewają u ciebie hiperkę czy co?
    przecież do punkcji włącznie było ok?

    w jakim ty labie to zrobiłaś, ze do środy musisz czekać?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 15:21

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    A ten endokrynolog już był u Ciebie??
    Daj znać co Ci powie...
    No właśnie nie był i z tego co mi pigula powiedziała to konsultacje będę miec jutro.
    Oni jeszcze czekaja za innymi wynikami tarczycy.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    No właśnie nie był i z tego co mi pigula powiedziała to konsultacje będę miec jutro.
    Oni jeszcze czekaja za innymi wynikami tarczycy.
    Acha...no to dobrze że robią, będziesz miała pełny obraz sytuacji...to dawaj znać jutro co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A ja to na zawał zjadę :/ dzwonił mi Chruścik że, muszę zrobić estradiol i progesteron jak najszybciej i przesłać je do kliniki. Mój transfer stoi pod znakiem zapytania. Badania już zrobiłam ale, wyniki będę miała najpóźniej w środę. :( :(
    Powariowali w tym labie, ja jak rano oddam krew to wynik mam popołudniu... coś przesadzili z tym terminem :(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale czemu, nie robili ci na ostatnim usg?
    podejrzewają u ciebie hiperkę czy co?
    przecież do punkcji włącznie było ok?

    w jakim ty labie to zrobiłaś, ze do środy musisz czekać?!
    Pisałam do Dr. wczoraj w sprawie tego krwawienia wystrszyłam się bo wczoraj b.mocno plamiłam, i dostałam odp od Dr dziś że, mam powtórzyć estradiol bo ostatnio wyszedł za wysoki i progesteron. Dzwonie dziś do kliniki że, plamienia minęły i czy mam robić te badania. Oddzwonił do mnie Chruścik i powiedział że, skoro plamienia minęły to ok ale, mimo to mam zrobić te badania.
    W laborze mnie zatkało jak mi powiedziała że, wyniki do trzech dni bo oni to wysyłają. To było jedyne labo które w południe pobierało krew. Paranoja jakaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 17:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz co? pani Dr kazała mi po punkcji brać tą luteinę i to mi pewnie podwyższy wynik progesteronu i z transferu będe miała nici :(
    Estradiol już ostatnio miałam wysoki więc teraz pewnie też tak będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 17:10

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A teraz co? pani Dr kazała mi po punkcji brać tą luteinę i to mi pewnie podwyższy wynik progesteronu i z transferu będe miała nici :(
    Estradiol już ostatnio miałam wysoki więc teraz pewnie też tak będzie
    u mnie było wiadomo na punkcji, że wyniki z II usg (pobierania krwi) są dla progesteronu zbyt wysokie i jednak transfer będzie odłożony, zgodnie z oczekiwaniami.
    Już na II usg nam lekarz mówił, że wyniki z I usg były dość wysokie i jeśli prog urośnie powyżej 1,5 to nie będzie transferu- byliśmy na to przygotowani. Potwierdził to na punkcji.

    Dziwnie to u ciebie zorganizowali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 17:16

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyżby dopiero w dniu punkcji tak Ci hormony skoczyły do góry?? Hmm...

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Czyżby dopiero w dniu punkcji tak Ci hormony skoczyły do góry?? Hmm...
    ale wiesz- u mnie nikt na punkcji nie badał hormonów.
    może nie musieli bo wiedzieli że mam podwyższony prog i i tak nie będzie transferu?
    a wam na punkcji pobierali krew na hormony?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mi przykro bo już byłam taka szczęśliwa że, transfer będę miała a tu takie rzeczy, zostało mi już tylko modlić żeby wyniki były o.k :( teraz już wiem że, nie ma się co cieszyć na zapas.
    Jutro będę molestowała labor o moje wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale wiesz- u mnie nikt na punkcji nie badał hormonów.
    może nie musieli bo wiedzieli że mam podwyższony prog i i tak nie będzie transferu?
    a wam na punkcji pobierali krew na hormony?
    No właśnie w dniu punkcji nikt mi nie pobierał krwi do badań
    Ale jestem wściekła bo nie wiem czy pani dr mi tego nie zawaliła, bo jak się po punkcji jej zapytałam czy progesteron mam o.k to zajrzała na mnie jak na chorą psychicznie i powiedziała " no chyba dobry" 0dash2.gif

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ale wiesz- u mnie nikt na punkcji nie badał hormonów.
    może nie musieli bo wiedzieli że mam podwyższony prog i i tak nie będzie transferu?
    a wam na punkcji pobierali krew na hormony?
    Tak, zakładali wenflon i pobierali krew ale na co to nie wiem.

    Mi tylko w sumie dwa razy robili badania.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ