X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Nie rozumiem jednego, po co faszerują nas po punkcji luteiną skoro to podwyższa wynik? Bo w sumie nie ważna jaka to lutka wynik i tak podskoczy. Tym bardziej że przyjmowałam zamiennik żelu w tej samej dawce.
    Normalnie organizm też by produkował jakby doszło do zapłodnienia, dlatego nam podają, a że końskie dawki...taki już nasz los, pewnie żeby zwiększyć szanse na utrzymanie wprowadzonego sztucznie zarodka...
    ale opierać powinni się na wyniku z przed punkcji, bo to że kazano Ci robić teraz faktycznie nie za bardzo ma sens...

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Normalnie organizm też by produkował jakby doszło do zapłodnienia, dlatego nam podają, a że końskie dawki...taki już nasz los, pewnie żeby zwiększyć szanse na utrzymanie wprowadzonego sztucznie zarodka...
    ale opierać powinni się na wyniku z przed punkcji, bo to że kazano Ci robić teraz faktycznie nie za bardzo ma sens...
    Hmmmm skoro tak no to wychodziło by na to że, w takim razie mam dobry progesteron, skoro przepisują go po to żeby zarodek się zagnieździł? Pogubiłam się już :/ ach bo mogliby chociaż na email odpisać uch a nie tak człowieka w niewiedzy trzymać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie Cię rozumiem, nie znoszę czekania...szczególnie kiedy to coś na czym mi bardzo zależy...

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zadzwonił Chruścik :D jaaaaaadę yahoo.gif Julita miałaś rację faszerują nas progesteronem żeby komóreczka się utrzymała :) liczy się wynik z przed punkcji. Dr powiedział że, wyniki mam bardzo ładne i nie mam się martwić. Ale z powodu dość obfitego plamienia i tego bólu brzucha chcieli sprawdzić moje hormony
    Boshe ale jestem szczęśliwym człowiekiem hyhyhy

    ComeToMeBaby, szurusiowa, Lola79, Vanili, mysza89, ewa84, Lonia, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oł jea, widzisz - jest tak jak obstawiałam. Chodziło pewnie o hiperkę. No to elegancko, jutro dostaniesz swojego malucha :-D

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dziewczyny właśnie zadzwonił Chruścik :D jaaaaaadę yahoo.gif Julita miałaś rację faszerują nas progesteronem żeby komóreczka się utrzymała :) liczy się wynik z przed punkcji. Dr powiedział że, wyniki mam bardzo ładne i nie mam się martwić. Ale z powodu dość obfitego plamienia i tego bólu brzucha chcieli sprawdzić moje hormony
    Boshe ale jestem szczęśliwym człowiekiem hyhyhy
    Super wiadomość! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Oł jea, widzisz - jest tak jak obstawiałam. Chodziło pewnie o hiperkę. No to elegancko, jutro dostaniesz swojego malucha :-D
    Nawet nie wiesz jak bardzo czekałam na tą paskudną ale uroczą emotkę hyhyhyh

    ps. Teraz zauważyłam że, masz nowego avatara hyhy a tamten wyglądał jak Kometa :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 20:58

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Nawet nie wiesz jak bardzo czekałam na tą paskudną ale uroczą emotkę hyhyhyh

    ps. Teraz zauważyłam że, masz nowego avatara hyhy a tamten wyglądał jak Kometa :P
    Hahaha, będzie emota :-) tumoroł jak kompa odpalę.

    No tamten awatar był naturals, ten jest invitro. Wcześniej miałam prawdziwą kometę ;-) no, w każdym razie było kosmicznie.

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy statystyki podane na stronie kliniki sa prawdziwe czy nie bardzo. Rozważamy rozne opcje, w gre weszla i ta klimika i teraz nie wiem czy warto bo po invikcie wroclaw nie wiem czy dam rade przetrwac kolejne takie miejsce.
    Przy transferach patrza na endo czy estradiol ? W ktorych dniach cyklu mniej wiecej robia transfery?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy statystyki podane na stronie kliniki sa prawdziwe czy nie bardzo. Rozważamy rozne opcje, w gre weszla i ta klimika i teraz nie wiem czy warto bo po invikcie wroclaw nie wiem czy dam rade przetrwac kolejne takie miejsce.
    Przy transferach patrza na endo czy estradiol ? W ktorych dniach cyklu mniej wiecej robia transfery?
    Co do statystyk to dość ciężko odpowiedzieć na to pytanie myślę że najlepiej by było zadzwonić do kliniki i porozmawiać z Dr
    Ja mam transfer jutro i to będzie 15dc punkcja wypadła na 11dc

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do statystyk to myślę, że tak, bo są raportowane wraz z danymi. Kiedyś było zestawienie w gazecie wyborczej klinik. Z tego co pamiętam Artvimed oscylował w okolicy 40% za ostatni rok. Eshre do tego zobowiązuje a oni raportują do Eshre. W papierach, które dostajemy w klinice jest napisane, że szanse uwzględniając współtowarzyszące choroby, przyczynę niepłodności, wiek pacjentki itp wynoszą ok 20-40%.

    Stymulacja u mnie (krótki protokół z antagonistą i 500km do kliniki): 6dc, 9dc, punkcja przyspieszona o 1dzień ze wzgl na podwyższony progesteron w 11dc. Na 1i 2 usg pobierana krew na estradiol i progesteron, ocena wielkości pęcherzyków i endometrium.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy u Was zdarzają sie sytuacje przy krioteansferach, ze np nie zrobia transferu jak estradiol jest ponizej 800 lub np w 24 dc jak endo ma pewnie z 20mm (nie wiem ile dokładnie bo nikt mi go nie badal w dzien transferu).
    I jaka luteine Wam wypisuja przed ta 200 dopochwowo czy refundowana?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa dojeżdżasz za kazdym razem czy nocleg w krakowie zalatwiacie? Ty sie przenosilas z jakiejs kliniki czy od poczatku tam jestes ?

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Kometa dojeżdżasz za kazdym razem czy nocleg w krakowie zalatwiacie? Ty sie przenosilas z jakiejs kliniki czy od poczatku tam jestes ?
    20 listopada pojechaliśmy z papierami i dostaliśmy kwalifikację (rozpoczęliśmy przygodę z invitro, wcześniej jeździliśmy do Gamety Gdynia), zaczęliśmy od razu od najbliższego cyklu.
    My akurat mamy rodzinę w Krakowie, raz zostajemy, raz wracamy. Z hoteli do tej pory nie korzystaliśmy.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    A czy u Was zdarzają sie sytuacje przy krioteansferach, ze np nie zrobia transferu jak estradiol jest ponizej 800 lub np w 24 dc jak endo ma pewnie z 20mm (nie wiem ile dokładnie bo nikt mi go nie badal w dzien transferu).
    I jaka luteine Wam wypisuja przed ta 200 dopochwowo czy refundowana?
    Czytałam na ivf o zachwytach nad invictą z Wrocławia. Nie umiem Ci odpowiedzieć, bo to nie mój etap. Ale odlozono mi transfer ze względu na podwyższony progesteron (max 1,5, ja na 2 usg miałam 1,99).


    Co do krio to dopiero się u nas będą szykować dziewczyny więc chyba nie pomogą. Nie wiem jak z lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 22:17

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka tu znajdziesz wiecej info bo sa dziewczyny juz po crio, w ciazy itd : http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=77&t=92266&start=210

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 22:21

  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aniu. Czyli wychodzi ba to ze ta klinika dopiero dostala akredytacje z MZ tak ? Bo nie wiem jak to mozliwe, ze jeszcze maja mozliwosc kwalifikacji.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina: Jakos o dzień szybciej Ci ten transfer wypada, prawda?

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ewelina: Jakos o dzień szybciej Ci ten transfer wypada, prawda?
    No dokładnie najpierw mówili że w wigilię a dziś zadzwonili że jutro :) ale strasznie późno go mam bo na 19.30 mężuś się trochę zdołował że, nie może jechać heh ale jade ze szwagrem hyhuh
    A tobie życzę powodzenia na jutrzejszej punkcji :)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że się nie zobaczymy tym razem bo wolałabym być wtedy już w drodze do domu :p
    Faktycznie późno, dobrze że masz z kim jechać :)
    Z jednej strony dobrze o tej godzinie bo wrócisz i pojdziesz odpoczywać :)
    Jak wczoraj byłam na wizycie to też jakas Para czekala na transfer. Może ci przelozyli że względu na wigilię

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ