X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Graśka wrote:
    Witam Was dziewczyny! Początkowo leczyłam się w Invicie we Wrocławiu, ale od 29/12 jestem już pełnoprawną pacjentką Artvimedu (wizytę miałam razem z Anią 1986. Stymulację powinnam rozpocząć 7 stycznia, jeżeli nie będzie żadnych opóźnień z @. Zastanawiam się, czy gdybym miała problem z dostaniem urlopu na wizyty, to dr jest w stanie wypisać zwolnienie lekarskie na 1 dzień? My będziemy dojeżdżać z Wrocławia wiec cały dzień będzie zmarnowany. Oczywiście mam nadzieję że pracodawca nie będzie mi robił żadnych problemów ale ja jestem z tych co lubią mieć zawsze jakiś plan awaryjny.
    Hej kochana!! :) w końcu i tu zawitałaś:)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa twarda sztuka :)

    ewlinaaa85, Lola79, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kometa twarda sztuka :)
    Zostanie "meteorem" naszej grupy ;) (określenie mentora przez pewną znajomą 3 latkę :-D )

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No popatrz wywoałyśmy wilka z lasu :D bardzo się cieszę i ściskam kciuki żeby tym razem się udało :)
    Muszę się go zapytać jak to jest z tą otoczką i czy jest szansa że u mnie też będzie nacinana.

    Ostatnio Kaya potwierdziła mi że doktor mówił że przy mrozakach nacinają zawsze :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wieczór.
    Witam nową, powodzenia :-) tak, dr wypisuje zwolnienie za dzień wizyty, kiedy się jest fizycznie u niego. Wiem, bo mój m pytał.
    Twarda sztuka hahaha no pewnie, nie można być mieNtkim, tFardym cza być ;-) no już tak mam, że się nie rozdrabniam. Chyba że już ze zmęczenia materiału...
    Widzę, że mam kalendarz do uzupełnienia. Zrobię to rano, bo wiecie... Trudno tak po imieninach... (nie, nie, nie moich, nie rzucajcie się z życzeniami hyhyhy).

    Ewelina - idziesz rano na betę? Życzę dobrego wyniku. Takiego, po którym będzie od razu wiadomo co dalej. Oby do celu. Jak się udała ta impreza? Dałaś radę? :-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa: tak ide na tą nieszczęsną betę co mi szkodzi :) po urodzinach na szczęście ok mała w sumie cały czas spała w pokoju obok także nie było źle :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz nie taki diabeł straszny.
    Dawaj jutro znać jak beta. Gdzie ty robisz betę, że wyniki masz jeszcze przed południem???

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!! A ja juz sto procent czwartkiem żyje! Juz nie mogę się doczekać ;-) kciukaski za wizyty,bety,punkcje i transfery! :-) &&

    Lola79 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Ewelina: też jestem ciekawa bo chyba do pt nie dotrwam:/
    Od wczoraj boli mnie brzuch coraz częściej, teraz na nospie jadę bo bez nie da się wytrzymać za długo :(

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w alabie :)
    Ewa nie martw się czytałam że takie bóle zwiastują ciąże wiele kobiet się z tym zmaga i też jadą na nospie. Na pewno wszystko się dobrze ułoży jestem tego pewna :)
    Bardzo mocno ściskam za Ciebie kciuki. Trzymaj się ale jestem pewna że betę będziesz miała wysoką :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Właśnie Ewelina: też jestem ciekawa bo chyba do pt nie dotrwam:/
    Od wczoraj boli mnie brzuch coraz częściej, teraz na nospie jadę bo bez nie da się wytrzymać za długo :(

    Ewa a od kiedy zaczęły się ogólnie Tobie bóle?

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa od Ok piątku,w sobotę poszłam do pracy postalam trochę i zaczęłam czuć skurcze co jakiś czas i bol zaczął się nasilac, wczoraj to sami ale dziś w nocy był mexyk :( ból gorszy niż na okres( generalnie mam łagodne@) obudził mnie w nocy :( brzuch mam wzdety cały czas, rano poleciałam na betę bo sikaniec wyszedł pozytywny rano, nie wiem czy to jeszcze zastrzyk może się utrzymywać brałam go pomiędzy 21/22 o 1.30 w nocy
    Oczywiście panikara zapisalam się dziś do gin na 15 może wyzebram l4 na kilka dni :p

    szurusiowa, Kayaa lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kayaa od Ok piątku,w sobotę poszłam do pracy postalam trochę i zaczęłam czuć skurcze co jakiś czas i bol zaczął się nasilac, wczoraj to sami ale dziś w nocy był mexyk :( ból gorszy niż na okres( generalnie mam łagodne@) obudził mnie w nocy :( brzuch mam wzdety cały czas, rano poleciałam na betę bo sikaniec wyszedł pozytywny rano, nie wiem czy to jeszcze zastrzyk może się utrzymywać brałam go pomiędzy 21/22 o 1.30 w nocy
    Oczywiście panikara zapisalam się dziś do gin na 15 może wyzebram l4 na kilka dni :p
    Ewa no to jak sikaniec wyszedł pozytywny to cuuuudownie!!!
    A nje masz Ty czasami hiperki? Dobrze że idziesz do gina
    Skoro nadal masz taki wzdęty brzuch i jeszcze boli a ciąża napędza hiperstymulacje, ja się zaraz domyśliłam że, u mnie jest coś nie tak jak się obudziłam bez tego wzdętego brzucha :/
    Mocno ściskam Będzie dobrze :*

    edit: tak sobie myślę że, mogłaś już w nocy jechać na izbę przyjęć jak tak bardzo boli :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, trzymam mocno kciuki i dbaj o siebie! :) u mnie jest dopiero 4dpt, w sumie od 2dpt czuje kłucie jajników wieczorami i może nie skurcze ale takie mrowienie w brzuchu.
    Jeśli tylko możesz to oczywiście idź na L4.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ewelina :) choć jeszcze chyba za wcześnie żeby się nakręcac to wolalabym zostać w domu bo ból nasilal się jak stałam. Mąż mówi ze druga kreska jest zbyt jasna ehh.
    Zobaczymy co lekarz powie.

    Edit: teraz nie boli na szczęście

    Kayaa: najpierw też bolal mnie jajnik prawy później lewy i w nocy myślałam że torbiel jakaś mi pękła :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 10:21

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka daj znać koniecznie jak już będziesz po wizycie. Myślę że, jak mu przedstawisz sytuacje to spokojnie da Ci L4 do kolejnej wizyty w Krk :) lepiej żebyś odpoczywała w domu niż chodziła do pracy i się zamartwiała

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety. A ja nadal wyczekuje @. Juz kilka dni i nadal echo...brzuch czasem daje znać ale bez szału. Poczekam jeszcze parę dni jak nie przyjdzie to do gina choć nie chce juz nic na wywołanie brać po ostatnich atrakcjach.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola oby @ szybko przyszła!

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa wstępnie gratuluję :-) jak sikaniec wyszedł to beta będzie pozytywna :-)
    Ewelina a jak twoja powtórka bety?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalendarz kciukowy:
    Lola79- termin @
    4.01 Ewelina- beta http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    7.01 Lonia- criotransfer http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    7.01 pabelka88- wizyta kwalifikacyjna
    7.01 Vanili- I usg ciążowe http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    7.01 Graśka- rozpoczęcie stymulacji
    8.01 ewa84- beta http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    12.01 szurusiowa- wizyta zapoznawczo-kwalifikacyjna
    15.01 Lola79- usg, sprawdzanie czy torbiel zniknęła
    20.01 Fiona 12- wizyta kwalifikacyjna
    20.01 Ania1986- wizyta usg
    21.01 Lola79- IV wizyta (jeśli torbieli nie będzie) i planowanie stymulacji
    23.01 Ania1986- termin @ i rozpoczęcie stymulacji
    26.01 ComeToMeBaby- termin @ i rozpoczęcie cyklu criotransferowego
    26.01 Lola79- termin @ i rozpoczęcie stymulacji
    18.02 Torunianka – termin @ i rozpoczęcie stymulacji


    Lola- jeszcze nie? może jakieś gorące kąpiele, winko, seks? :P wiesz, takie tam praktyki...

    Ewelina- masz wynik bety?

    Co ja czytam- Ewa sikańca wysikała? Poleciałaś na betę? A który to dzień po ovitrelle? Bo on zaburza wyniki. Tak do około 10 dni się utrzymuje w organizmie. Edit: ty miałaś 28.12 transfer? czyli gdzieś 26go ovitrelle? No to dziś tak akurat te 10 dni jest. Nie bez powodu ten 8.01 na betę. Może to być ciąża a może nie. I ta beta to nie będzie chyba miarodajna. Cierpliwość na miarę złota.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 13:10

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ