X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Cometa nie ma sensu powtarzania :( w cuda nie wierzę. Dostałam pięciodniowy zarodek więc już spokojnie o tym czasie by coś wyszło. Przykro mi tak cholernie :(

    Bardzo mi przykro ewelinaaa :(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, sprawdziłam. Miałaś robić betę 4.01. To jednak jeszcze parę dni, poniedziałek. Ja bym powtórzyła jednak w poniedziałek, popołudniu będziesz miała wynik. Ta trójka nie jest obiecująca, ale ja bym powtórzyła betę. Żeby się poprostu upewnić. I możesz sobie w poniedziałek wtedy dzwonić do kliniki.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dziewczyny nici z tego byłam dziś na becie to jest 10dpt :/
    i wyszło 3,00 mlU/ml o takim czasie powinno już być powyżej 100 :(
    Przykro mi Ewelina. Niestety trzeba się liczyć z tym że to tak naprawdę loteria. .i nie mamy na to większego wpływu. Niektórym wychodzi za 1 razem, a rekordzistki walczą i 9 razy.
    Plus taki, że mrozaczki na Was czekają :) I na tym teraz warto się skupić.

    edit: jeśli termin bety masz na 4 tez jestem zdania że warto powtórzyć. Nie każdy zarodek się tak samo szybko zagnieżdża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 12:39

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal czekam na @. Jestem tykajaca bomba zegarowa..Staje się powoli niebezpieczna dla otoczenia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, bardzo mi przykro :-(
    Ale i tak będziesz musiała powtórzyć w wyznaczonym terminie dla doktorka.
    Z tymi setkami to faktycznie przesadziłaś ale rozumiem Cię doskonale bo 3 to faktycznie niezbyt dobrze rokujące :-(
    Tak jak Lola pisze, czekają na Was mrozaczki, w końcu musi się udać

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-(

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina bardzo mi przykro :(:(:(
    Nie dziwię się wcale ze nie wytrzymałas. Na stronie Artvimed jest informacja ze przy 5 dniowym zarodku bete należy zrobić 10 dnia, a na wypisie mamy 12 więc chyba zabardzo się nie pospieszyla i wynik powinien niestety być wyższy. Dla swojego spokoju powtórz ją w pn jeśli zechcesz, będziesz spała spokojniej.
    Mocno Cię ściskam, trzymaj się kochana...

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina przykro mi :(


    Miałyscie zlecone cos takiego jak anty HBc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina kochana bo teraz sobie czytam od poczatku watek i przeczytałam ze dr wypisal Ci recepte na euthyrox , bez problemu Ci wypisał?

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Ewelina kochana bo teraz sobie czytam od poczatku watek i przeczytałam ze dr wypisal Ci recepte na euthyrox , bez problemu Ci wypisał?
    Ja już wcześniej to brałam bo choruję na tarczycę a Chruścik bez problemu mi to przepisał bo już mi się kończyły. Oczywiście zrobił to na podstawie moich wyników tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:23

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Miałyscie zlecone cos takiego jak anty HBc?
    Tak

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia mam pytanko. Ty po nieudanym transferze dzwoniłaś do kliniki czy bezpośrednio do Dr?
    Jutra pojadę się dobić do laba a potem będę musiała zadzwonić. Bo smsa z info albo mejla to chyba nie bardzo co?
    Mam dziś iść na urodziny i będzie tam znajoma ze swoją miesięczną córeczką nie mam pojęcia jak to przetrwam. Nie mam siły przyklejać kolejnego uśmiechu do twarzy ;(

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, wydaje mi się, że telefon lepszy ze względu na natychmiastową reakcję.
    Co do malutkiej na urodzinach - nie bierz tego do siebie. Co cię obchodzi cudze dziecko. Odetnij się od tego bo zwariujesz, wiesz ile dzieci jest na świecie? Wszędzie naokoło? Mnóstwo. Ty się skup na swoim. Masz plan, idź do celu i wierz w to, że jesteś coraz bliżej. Przegrałaś być może bitwę ale nie wojnę. Patrząc na tą małą nie myśl o swojej porażce tylko wizualizuj swoją szansę. Pomyśl, że wkrótce i ty będziesz się cieszyć maleństwem. Nie poddawaj się, walcz! :-) cycki do przodu i do boju.

    Lola79, Vanili, szurusiowa, Lonia, ewlinaaa85, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lonia mam pytanko. Ty po nieudanym transferze dzwoniłaś do kliniki czy bezpośrednio do Dr?
    Jutra pojadę się dobić do laba a potem będę musiała zadzwonić. Bo smsa z info albo mejla to chyba nie bardzo co?
    Mam dziś iść na urodziny i będzie tam znajoma ze swoją miesięczną córeczką nie mam pojęcia jak to przetrwam. Nie mam siły przyklejać kolejnego uśmiechu do twarzy ;(
    Bardzo mi przykro, że się nie udało. Ja dzwoniłam do kliniki ale pani na recepcji podałam mi numer na komórkę do Chruścika i kazała wysłać smsa z wynikiem. Po czasie mi odpisał smsa, że mam się umówić na scratching pomiedzy 20-25dc i zapewne u Ciebie też tak będzie. Także jeden cykl jest zmarnowany na scratching. Potem w nowym cyklu monitoring u swojego gina od 13dc i criotransfer po pęknięciu pęcherzyka graffa.

    Dziewczyny dziś byłam na monitoringu i w końcu dobre wieści, pęcherzyk pękł-już zaczęłam brać luteine i duphaston na noc mam estrofem a od jutra dochodzi encorton. Wysłałam smsa do naszego doktorka czekam za terminem kiedy mam jechać po mojego zmarzniętego juniorka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 11:23

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Bardzo mi przykro, że się nie udało. Ja dzwoniłam do kliniki ale pani na recepcji podałam mi numer na komórkę do Chruścika i kazała wysłać smsa z wynikiem. Po czasie mi odpisał smsa, że mam się umówić na scratching pomiedzy 20-25dc i zapewne u Ciebie też tak będzie. Także jeden cykl jest zmarnowany na scratching. Potem w nowym cyklu monitoring u swojego gina od 13dc i criotransfer po pęknięciu pęcherzyka graffa.

    Dziewczyny dziś byłam na monitoringu i w końcu dobre wieści, pęcherzyk pękł-już zaczęłam brać luteine i duphaston na noc mam estrofem a od jutra dochodzi encorton. Wysłałam smsa do naszego doktorka czekam za terminem kiedy mam jechać po mojego zmarzniętego juniorka :)
    Dzięki Lonia :) może jednak u mnie się obędzie bez tego scratchingu :) wyślę mu jutro smsa z wynikiem i zobaczę jak to się dalej potoczy :)
    Cometa mnie trochę ustawiła do pionu więc już jestem spokojniejsza :) choć oczy mam jak ping pongi :) zastanawiam się nad tym embroglue i ciekawa jestem czy będą nacinać u Ciebie otoczkę?

    Ps. Trzymam za Ciebie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 11:49

    Lonia, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dzięki Lonia :) może jednak u mnie się obędzie bez tego scratchingu :) wyślę mu jutro smsa z wynikiem i zobaczę jak to się dalej potoczy :)
    Cometa mnie trochę ustawiła do pionu więc już jestem spokojniejsza :) choć oczy mam jak ping pongi :) zastanawiam się nad tym embroglue i ciekawa jestem czy będą nacinać u Ciebie otoczkę?

    Ps. Trzymam za Ciebie kciuki :)
    Otoczka będzie u mnie na pewno nacięta a embrioglue stosuje się od drugiej procedury. Myślę, że się nie obejdzie bez scratchingu.

    Do mnie przed chwila dzwonił Chruścik transfer mam w czwartek na 16.30

    ComeToMeBaby, Kayaa, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No popatrz wywoałyśmy wilka z lasu :D bardzo się cieszę i ściskam kciuki żeby tym razem się udało :)
    Muszę się go zapytać jak to jest z tą otoczką i czy jest szansa że u mnie też będzie nacinana.

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Graśka Ekspertka
    Postów: 124 147

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny! Początkowo leczyłam się w Invicie we Wrocławiu, ale od 29/12 jestem już pełnoprawną pacjentką Artvimedu (wizytę miałam razem z Anią 1986. Stymulację powinnam rozpocząć 7 stycznia, jeżeli nie będzie żadnych opóźnień z @. Zastanawiam się, czy gdybym miała problem z dostaniem urlopu na wizyty, to dr jest w stanie wypisać zwolnienie lekarskie na 1 dzień? My będziemy dojeżdżać z Wrocławia wiec cały dzień będzie zmarnowany. Oczywiście mam nadzieję że pracodawca nie będzie mi robił żadnych problemów ale ja jestem z tych co lubią mieć zawsze jakiś plan awaryjny.

    Ania1986, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    I IVF 07/01/2016 :(
    II IVF 28/05/2016

    Ciężka oligospermia, hashimoto

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina cieszę się że się nie podajesz, bardzo podobały mi się słowa Comety ;-) lepsze to niż głaskanie po głowie w takich momentach ( przynajmniej dla mnie)
    Trzymam kciuki za kolejne podejście <3
    Lonia, gratulacje pęknięcia i również trzymam mocno kciuki za Ciebie i twojego juniora <3

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ