X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No- a poza tym to anonimowo nas nie urządza. My musimy mieć ze swoimi danymi do kliniki. Też ogarniałam temat czy da radę zrobić na nfz czy inaczej za darmo. Ale za darmo to byśmy miały jakbyśmy były w ciąży, a nie przed. Przed to wszystko na swój koszt. Nawet skierowania od lekarza nie dostaniemy.

    edit: chyba że ktoś oddaje krew honorowo, tak słyszałam- tam badają krew m.in. na HIV i można poprosić o wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 13:19

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak
    Nawet w Warszawskiej invikcie powiedzieli mi że muszę mieć skierowanie...
    Nic dzwonie dalej, pewnie znajdę w końcu laboratorium gdzie zrobią mu to badanie skoro wy nie mialyscie problemu.
    Zdaje sobie sprawę ze badania 3ba pokryć z własnej kieszeni ale chciałabym mieć odrazu wszystkie zrobione, z pozostałymi nie ma problemu tylko to hiv.,

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    No- a poza tym to anonimowo nas nie urządza. My musimy mieć ze swoimi danymi do kliniki. Też ogarniałam temat czy da radę zrobić na nfz czy inaczej za darmo. Ale za darmo to byśmy miały jakbyśmy były w ciąży, a nie przed. Przed to wszystko na swój koszt. Nawet skierowania od lekarza nie dostaniemy.

    edit: chyba że ktoś oddaje krew honorowo, tak słyszałam- tam badają krew m.in. na HIV i można poprosić o wyniki.

    Tak ja pisałam bo mój mąż oddawał kiedyś krew

    Tyle że ja chcę zrobić normalnie odpłatnie wszystkie razem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 13:44

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Te badania bezplatne sa dla osob zagrozonych Hiv i trzeba wypelniac ankiety, s0otkac sie z psychologiem. Jesli powiesz, ze potrzebujesz do in vitro to albo nie wykonaja Ci badania albo bedziesz musiala zaplacic. Ja robilam w laboratoriach Diagnostyka-sa one w calej Polsce a wynik masz online tego samego dnia.

    Poszukam w Warszawie
    Dzwonilam po większych lab ktore maja swoje Sieci np ALAB- potrzebuje skierowania, podobnie Invicta
    IZIS- te anonimowe a za resztę mogę sobie dopłacić ::|

    Sprawdzę może w mniejszych :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A diagnostykę sprawdzałaś jak piszą dziewczyny?
    i zobacz jeszcze Vitalabo.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina- to o której trzymać jutro kciuki? :)
    zdaj nam raport po wizycie

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ewelina- to o której trzymać jutro kciuki? :)
    zdaj nam raport po wizycie
    Przyłączam się do pytania :)
    Ciekawe jak będę pracowała trzymając zaciśnięte paluchy ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita- a ty w środę, prawda? :)
    wyobrażam sobie w jakim wyczekiwaniu jesteś

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Wizytę mam na 13.00 jestem przerażona i szczęśliwa zarazem :)
    Na pewno zdam wam raport jak tylko wrócę do domu.
    Julita w środę ja zacisnę moje kciuki :)
    Pozdrawiam i dziękuję :*

    ComeToMeBaby, Vanili, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany wiem co czujesz bo mam to samo. Dzis mi szybko dzień zlecial, odebralam jeszcze dok. Od gina z historią naszych starań i mam nadzieje ze to wystarczy w zamian za brak tych badan wirusowych. Ale jutra sobie nie wyobrażam. W napięciu i oczekiwaniusna środę. Czuję stres. Mam nadzieję, że w końcu spotka nas coś dobrego. ..

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki ale też mam pewność, że każda z Was się zakwalifikuje !

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    julita- a ty w środę, prawda? :)
    wyobrażam sobie w jakim wyczekiwaniu jesteś
    Dokładnie ja w środę, mam na 12:30. Muszę jeszcze jutro odebrać kopię swojej dokumentacji z kliniki.
    Powiem szczerze , że na razie to czekam na relację od Ewelinki, ale pewnie jutrzejsza noc będzie nieprzespana ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 22:41

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki ale też mam pewność, że każda z Was się zakwalifikuje !
    I tego będę się trzymała :)

    ewlinaaa85, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Poszukam w Warszawie
    Dzwonilam po większych lab ktore maja swoje Sieci np ALAB- potrzebuje skierowania, podobnie Invicta
    IZIS- te anonimowe a za resztę mogę sobie dopłacić ::|

    Sprawdzę może w mniejszych :)

    Ewa i co udało Ci się znaleźć laboratorium, gdzie zrobią Ci te badanie ?

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 listopada 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Ewelina powodzenia! !! Koniecznie napisz co i jak. My dzis wszystkie 3 msmy kciuki.

    Mam pytanie odnośnie dokumentacji medycznej. Robicie ksero bo trzeba kopie u dr Ch zostawic, czy on kseruje to co uważa za słuszne czy moze tylko info sobie spisuje. Jak to jest? Nie chcę nie potrzebnie kserowac i wydawać dodatkowo kasy. Wolalabym tez uniknąć szukania ksero w Krakowie. ..

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ewa i co udało Ci się znaleźć laboratorium, gdzie zrobią Ci te badanie ?
    Hej dzięki,
    Tak zrobią mi dziś w małym labolatorium przy prywatnym gabinecie gin. :) :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Ewelina powodzenia! !! Koniecznie napisz co i jak. My dzis wszystkie 3 msmy kciuki.

    Mam pytanie odnośnie dokumentacji medycznej. Robicie ksero bo trzeba kopie u dr Ch zostawic, czy on kseruje to co uważa za słuszne czy moze tylko info sobie spisuje. Jak to jest? Nie chcę nie potrzebnie kserowac i wydawać dodatkowo kasy. Wolalabym tez uniknąć szukania ksero w Krakowie. ..

    I ja jestem ciekawa :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Ewelina powodzenia! !! Koniecznie napisz co i jak. My dzis wszystkie 3 msmy kciuki.

    Mam pytanie odnośnie dokumentacji medycznej. Robicie ksero bo trzeba kopie u dr Ch zostawic, czy on kseruje to co uważa za słuszne czy moze tylko info sobie spisuje. Jak to jest? Nie chcę nie potrzebnie kserowac i wydawać dodatkowo kasy. Wolalabym tez uniknąć szukania ksero w Krakowie. ..

    Ewelina ja również trzymam kciuki :) od razu daj znać jak poszło.

    Vanili ja z aktualnej kliniki dostałam kopie dokumentacji, oryginał pozostaje w klinice, więc mogę ją zostawić w Artvimedzie, jak mi tu nie wyjdzie to i tak trzeciej kliniki szukać nie będę...zostanę w dotychczasowej.

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Ja mam oryginały badań i dokumentów ze szpitala. Moj gin robil sobie sam kopie i spisywal co mu było potrzebne. Trochę tego mam a zostawić w ksero kolejne 20-30 zł mi się nie uśmiecha, a i oryginalow zostawic w Artvimed tez nie mogę.

    Lonia liczę na ciebie ze Ty cos tu w temacie nam powiesz :)

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Rozumiem. Ja mam oryginały badań i dokumentów ze szpitala. Moj gin robil sobie sam kopie i spisywal co mu było potrzebne. Trochę tego mam a zostawić w ksero kolejne 20-30 zł mi się nie uśmiecha, a i oryginalow zostawic w Artvimed tez nie mogę.

    Lonia liczę na ciebie ze Ty cos tu w temacie nam powiesz :)
    Dr Chrostowski robi wyłacznie kopie wyników badań na miejscu w klinice, także niczego dziewczyny nie potrzebujecie ;) to przemiły człowiek, przechodzac na korytarzu wyglada dość osobliwie ale zyskuje przy bliższym poznaniu ;) przede wszystkim nie oszczędza na nas jeśli chodzi o dodatkowe badania czy zabiegach a to mało spotykane w takich klinikach. Mam porównanie jak nas ciagnęli z obrzydliwej kasy w Gamecie. Masakra byłam tam dwa razy a zostawiłam 1500 zł. Dla odmiany wizyty w Artvimedzie 200 zł na 5 wizyt. Bo tylko wizyta jwalifikacyjna jest płatna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 11:12

    Vanili, Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ