X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Hej co u Was Dziewczyny?

    Jak nastroje po weekendzie? I jak przygotowania do wizyty w klinice? ;)

    Witaj :) ja jakoś nie mogę sobie miejsca znaleźć. Cały czas mam w głowie tylko tą nieszczęsną wizytę u lekarza :) na samą myśl aż mi żołądkiem przewraca, w życiu bym nie pomyślała że, będę się tak mocno stresowała.

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie nie mysleć o tym wogole. My jedziemy poprostu do Krakowa, będzie fajnie, będzie relaks, zwiedzanie starówki i przy okazji wizyta :) Az sie sama sobie dziwię, ze tak sie "przeprogramowałam" bo do tej pory musiałam miec zawsze jakiś plan awaryjny... Chyba za duzo bylo juz tych rozczarowań... po optymistycznym myśleniu.
    Musi się nam udać. Chyba nie chce o tym myśleć, ze mogliby nie zakwalifikować.

    Na marginesie, znacie z forum, przypadki dziewczyn, które sie nie zakwalifikowały do programu?

    Jeśli chodzi o wizytę to mam tylko nadzieję, ze starcza do kwalifikacje te badania które mamy. Zrobiłam w piątek jeszcze AMH - 1,55. To chyba nie jest tak dramatycznie, prawda?

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem czym się tak stresuję, chyba po prostu boję się że, mnie nie zakwalifikują :)

    Dobrze że, jednak zrobiłaś te AMH bo to jest dość ważne badanie (rezerwa jajnikowa)
    Moje AMH wynosi 3,16 lekarz z poprzedniej kliniki powiedział że, mam dobre wyniki ale w internecie znalazłam że AMH powyżej 3 moze świadczyć o zespole policystycznych jajników :/

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 15 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3,16 to jeszcze chyba nie jest tak źle ;) Dzis troche czytałam o tym i dziewczyny ktore mają AMH 12, 16 to dopiero mają problem i wówczas można mówić o PCOS.

    Miałaś robiony monitoring cyklu?

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    u mnie szaro, mokro, wstrętnie...

    Ja też się stresuję, że nas nie zakwalifikują mimo że my akurat mamy plan B
    Ja mam AMH ponad 4 i nie było nic mówione o PCOS, wiec spokojnie Ewelinko.
    Trzymam kciuki Ewelina, Ty już jutro będziesz wiedziała na czym stoisz :) na pewno będzie dobrze, ciekawe jak szybko będziesz mogła rozpocząć procedurę

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    3,16 to jeszcze chyba nie jest tak źle ;) Dzis troche czytałam o tym i dziewczyny ktore mają AMH 12, 16 to dopiero mają problem i wówczas można mówić o PCOS.

    Miałaś robiony monitoring cyklu?

    No to mnie uspokoiłaś :)
    Nie miałam robionego monitoringu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    u mnie szaro, mokro, wstrętnie...

    Ja też się stresuję, że nas nie zakwalifikują mimo że my akurat mamy plan B
    Ja mam AMH ponad 4 i nie było nic mówione o PCOS, wiec spokojnie Ewelinko.
    Trzymam kciuki Ewelina, Ty już jutro będziesz wiedziała na czym stoisz :) na pewno będzie dobrze, ciekawe jak szybko będziesz mogła rozpocząć procedurę

    Jak nas nie zakwalifikują to nie zostanie mi nic innego jak uzbierać pieniądze na prywatne.
    Dzisiaj chyba nie zasnę w ogóle :) niby to tylko zwykła wizyta u lekarza a tak wiele od niej zależy :)
    Boje się bo przyplątało się do mnie to "cholerstwo" które najpierw będę musiała podleczyć. Mam nadzieję że, to nie będzie powód do mojej dyskwalifikacji :(

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Artvimedu to mogę z czystym sercem polecić. Dzięki doktorowi Ch. po trzech latach w drugiej procedurze zaszłam w ciążę. Dodam że było naprawdę źle: endomenda IV st, torbiele na jajnikach, obniżona rezerwa jajnikowa. Po laparoskopii lekarze w szpitalu twierdzili że nie zajdę w ciążę nawet z ivf z własnymi komórkami jedynie komórki dawczyni. Źle zareagowałam na I stymulację, kolejną przerwaliśmy bo nie było reakcji i w drugiej się udało :) Jeszcze wcześniej doktor zlecił scratching endometrium który miałam na nfz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 10:15

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Julita76, Lonia, Torunianka, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Co do Artvimedu to mogę z czystym sercem polecić. Dzięki doktorowi Ch. po trzech latach w drugiej procedurze zaszłam w ciążę. Dodam że było naprawdę źle: endomenda IV st, torbiele na jajnikach, obniżona rezerwa jajnikowa. Po laparoskopii lekarze w szpitalu twierdzili że nie zajdę w ciążę nawet z ivf z własnymi komórkami jedynie komórki dawczyni. Źle zareagowałam na I stymulację, kolejną przerwaliśmy bo nie było reakcji i w drugiej się udało :) Jeszcze wcześniej doktor zlecił scratching endometrium który miałam na nfz.

    Jak to miło usłyszeć takie wiadomości z samego rana :)
    Pozdrawiam :)

    mrth666, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mrth - dobre wieści i gratuluję ciąży! Rośnijcie zdrowo.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Boje się bo przyplątało się do mnie to "cholerstwo" które najpierw będę musiała podleczyć. Mam nadzieję że, to nie będzie powód do mojej dyskwalifikacji :(
    Daj spokój, jeśli jest tak jak przeczytałam gdzieś tu u nas na forum, że leczy się to tydzień to potraktują to jak infekcję przed hsg, na przykład. Wyleczyć i do dzieła. Ten tydzień nie ma znaczenia, zanim przyjdzie czas na procedurę będziesz już dawno zdrowa. Ciekawe kiedy będziesz mogła podchodzić do procedury.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Co do Artvimedu to mogę z czystym sercem polecić. Dzięki doktorowi Ch. po trzech latach w drugiej procedurze zaszłam w ciążę. Dodam że było naprawdę źle: endomenda IV st, torbiele na jajnikach, obniżona rezerwa jajnikowa. Po laparoskopii lekarze w szpitalu twierdzili że nie zajdę w ciążę nawet z ivf z własnymi komórkami jedynie komórki dawczyni. Źle zareagowałam na I stymulację, kolejną przerwaliśmy bo nie było reakcji i w drugiej się udało :) Jeszcze wcześniej doktor zlecił scratching endometrium który miałam na nfz.
    I od razu się człowiekowi nastrój poprawia po takich informacjach :)
    Spokojnej ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Jak nas nie zakwalifikują to nie zostanie mi nic innego jak uzbierać pieniądze na prywatne.
    Dzisiaj chyba nie zasnę w ogóle :) niby to tylko zwykła wizyta u lekarza a tak wiele od niej zależy :)
    Boje się bo przyplątało się do mnie to "cholerstwo" które najpierw będę musiała podleczyć. Mam nadzieję że, to nie będzie powód do mojej dyskwalifikacji :(
    Spokojnie, nie sądzę żeby to miał być powód dyskwalifikacji.
    Tak jak już Ci pisałam szybko się pozbędziesz paskudy i będziesz mogła zaczynać stymulacje.

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 16 listopada 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powracam tutaj już z inna energia i nastawieniem do działania. Dziś dostałam @i jestem umówiona na scratching 9 grudnia. Jeśli wszystko dobrze pójdzie jeszcze przed nowym rokiem powinnismy podejsc do drugiej procedury ;).trzymam za Was kciukasy i wierze, ze wszystkie sie zakwalifikujecie !

    Torunianka, Julita76, ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mialyscie skierowanie na badanie wirusowe HIV dziś dzwoniłam chyba do 4 lab i wszędzie mówią że pozostałe mogę zrobić ale na to jedno potrzeba skierowania?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny czy mialyscie skierowanie na badanie wirusowe HIV dziś dzwoniłam chyba do 4 lab i wszędzie mówią że pozostałe mogę zrobić ale na to jedno potrzeba skierowania?
    pierwsze słyszę nie miała skierowania, jest niepotrzebne przecież opłacasz sama to badanie więc po co to skierowanie?

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziwnie i dla mnie to jest,
    Znalazłam placówki gdzie można zrobić badanie bezpłatnie i anonimowo :p
    Mexyk ze w najbliższych lab nie mogę ich zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 12:52

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny czy mialyscie skierowanie na badanie wirusowe HIV dziś dzwoniłam chyba do 4 lab i wszędzie mówią że pozostałe mogę zrobić ale na to jedno potrzeba skierowania?

    Dziwne że, wymagają takiego skierowania :/ u mnie bezproblemowo podchodzą do każdego badania.

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 16 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    No dziwnie i dla mnie to jest,
    Znalazłam placówki gdzie można zrobić badanie bezpłatnie i anonimowo :p
    Mexyk ze w najbliższych lab nie mogę ich zrobić
    Te badania bezplatne sa dla osob zagrozonych Hiv i trzeba wypelniac ankiety, s0otkac sie z psychologiem. Jesli powiesz, ze potrzebujesz do in vitro to albo nie wykonaja Ci badania albo bedziesz musiala zaplacic. Ja robilam w laboratoriach Diagnostyka-sa one w calej Polsce a wynik masz online tego samego dnia.

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny czy mialyscie skierowanie na badanie wirusowe HIV dziś dzwoniłam chyba do 4 lab i wszędzie mówią że pozostałe mogę zrobić ale na to jedno potrzeba skierowania?
    Też robiłam bez skierowania w laboratorium do którego stale chodzę, ale
    Diagnostyka też je wykonuje bez problemu i bez skierowania, tak jak Lonia pisała.

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ