X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina nie panikuj, może jak przyniesiesz wyniki z wymazu okaże się nie masz tej chlamydii i nie będzie nawet trzeba antybiotyku. A Ty chorujesz na tarczycę, ze dostałaś eutyrox??

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cometa gratulacje :)
    Pięknie, wszystkie się dostałyśmy i nie musimy czekać do stycznia.
    Zdjęcie widziałam, sama słodycz ;)

    Torunianka no to naprawdę nie wiem co Ci poradzić, a lekarz który przepisał Luteinę co mówił?? może to z nim skonsultuj... współczuję bo wiem jakie to jest wkurzające jak coś stale nie układa się po naszej myśli

    Właśnie nic nie mówił. Powiedziałam mu o tym in vitro i zapisał Luteine. Powiedział, że po tym na pewno powinnam dostać @. Ale kiedy? Przecież już przestałam brać te tabl.
    Gratuluje ComeToMeBaby :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka podobno standardem jest że po trzech dniach przychodzi, ale ja nie powiem na 100% bo u mnie zawsze szybciej, ale tak pisała większość dziewczyn. A na ulotce nie jest napisane??

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Torunianka podobno standardem jest że po trzech dniach przychodzi, ale ja nie powiem na 100% bo u mnie zawsze szybciej, ale tak pisała większość dziewczyn. A na ulotce nie jest napisane??
    Niby jest napisane od 7 do 10 dni od zaprzestania leczenia. To jeszcze bardzo długo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ewelina nie panikuj, może jak przyniesiesz wyniki z wymazu okaże się nie masz tej chlamydii i nie będzie nawet trzeba antybiotyku. A Ty chorujesz na tarczycę, ze dostałaś eutyrox??
    Julita wiem że, panikuję może troszkę za bardzo ale, ten strach że, znowu coś nie wyjdzie po prostu mnie paraliżuje :( z tarczycą niby ok tylko troszkę podwyższoną dlatego kazał mi brać żeby była w normie.
    Kurcze przez te moje smęcenie nawet mój mąż ma mnie od wczoraj dość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Julita wiem że, panikuję może troszkę za bardzo ale, ten strach że, znowu coś nie wyjdzie po prostu mnie paraliżuje :( z tarczycą niby ok tylko troszkę podwyższoną dlatego kazał mi brać żeby była w normie.
    Kurcze przez te moje smęcenie nawet mój mąż ma mnie od wczoraj dość.
    Spoko, jak by mnie się coś komplikowało to też bym panikowała, pamiętam jak mi się histero przesuwała przez bakterie w wymazach...ależ byłam wścieka, więc ponarzekaj sobie jeśli to Ci pomaga. Mnie bardziej chodzi o to żebyś spróbowała myśleć bardziej pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 18:27

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 listopada 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Menopur i cetrotide, antagonista, IMSI witryfikacja zarodków w 5dobie.
    Taki jest plan :-)

    Kometa congratulation!!!

    Mamy taki sam plan, tyle że w moim dzis pojawiła się konkretna infekcja wrrr moj wkurw sięgnął zenitu jak przez kilka h dzwonilam po poradniach, przychodniach, szpitalach i prv gabinetach -wszędzie mnie zlali bo nie ma zagrożenia życia. .. i jest piątek. A mieszkam w duuzym mieście.
    Wiecie gdzie znalazlam pomoc? W naszym Artvimedzie. Pani zrobila wywiad skonsultowala sie z dr Ch i oddzwonila z konkretna instrukcja dzieki temu uratowala moj humor i dobry weekend.

    Jestem w szoku. Nie spodziewałam się takiego działania i zaangażowania :))
    Kolejny plus dla kliniki :)))

    ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    A widziałyście to cudne foto przy recepcji?... <3

    Ja widziałam tylko kolorowe blastusie? :)


    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze słyszeć takie informacje, możemy mieć nadzieję że będziemy w dobrych rękach :)

    Torunianka przykro mi że Ci nie idzie zgodnie z planem, ale w końcu przecież musi @ przyjść

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa gratulacje!!!:)
    Julita76 wrote:
    Torunianka podobno standardem jest że po trzech dniach przychodzi, ale ja nie powiem na 100% bo u mnie zawsze szybciej, ale tak pisała większość dziewczyn. A na ulotce nie jest napisane??

    Torunianka też bardzo ciekawa jestem ile to potrwa bo dama biorę teraz lutke podjezykowa na ulotce jest ze @ 7-10 po odstawieniu jeżeli w celu wywołania @
    Jak brałam dopochwowa to zawsze 3 dnia po odstawieniu była mam nadzieję że i teraz nie będę czekała 7 dni..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 22:18

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślicie że bez problemu będzie można dostać l4 po transferze?
    Niby wolałabym pracować żeby być zajeta ale moja praca jest stresujaca i cały czas na nogach :(

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    A pytałaś czy zrobią Ci tą biocenozę czy masz robić u siebe??
    Robię u siebie. Kwestia terminu i kilometrów. Dr sam powiedział, żebym zrobiła u siebie, nawet jak rozpisywał harmonogram to mówił, że teraz w tym 20 dc mam iść do zaufanego gina u siebie i zrobić usg, sprawdzić czy nie ma torbieli. Żeby tyle km tylko na usg nie jechać. Do Kraka mam się wybrać w 6dc. I przyjechać z wynikami.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Ja widziałam tylko kolorowe blastusie? :)
    To też, na ściance na przeciwko wejścia. A na ścianie po lewej, przy recepcji? Boszzz, piękne zdjęcie wybrali. No - wyfotoszopowane na maxa, ale cudne <3

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili a jakiej pomocy ci udzielili nie w Artvimedzie, bo rozumiem, że na odległość,?

    Coś jeszcze chciałam wam pisać. Aaaaa. Akurat jak byliśmy to przyjechała ekipa z tvn, wywiad z dr chcieli przeprowadzać. Sprzęty rozstawiali. Myślałam, że wiadomości, ale dr powiedział że program dokumentalny chcą kręcić.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili a jakiej pomocy ci udzielili nie w Artvimedzie, bo rozumiem, że na odległość,?

    Coś jeszcze chciałam wam pisać. Aaaaa. Akurat jak byliśmy to przyjechała ekipa z tvn, wywiad z dr chcieli przeprowadzać. Sprzęty rozstawiali. Myślałam, że wiadomości, ale dr powiedział że program dokumentalny chcą kręcić.

    W Artvimed jakas mila pani wykazala zainteresowanie zadala kilka pytań doprecyzowujacych moj problem, skonsultowala to z dr i oddzwonila.

    Miałam dziś zly dzień bo ta infekcja mocno mnie z równowagi wyprowadzila, w planach badania i dalej stymulacja a tu takie coś akurat teraz. Ostatnio 2 lata temu to przezywalam i dostalam antybiotyk. Dzis chcialam szybko podzialac konkretnym lekiem ale w wielkim mieście nie ma ginow.
    W dwóch szpitalach uslyszalam "slonko zadzwon w poniedziałek do poradni" a 3doby w takim stanie to wole sobie nie wyobrażam. Nikt z kim rozmawialam się nie zainteresował tylko zlew. Dlatego reakcja pani z kliniki taki pozytyw wywolala. No i przede wszystkim ta rozmowa mnie uspokoila.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili a jakiej pomocy ci udzielili nie w Artvimedzie, bo rozumiem, że na odległość,?

    Coś jeszcze chciałam wam pisać. Aaaaa. Akurat jak byliśmy to przyjechała ekipa z tvn, wywiad z dr chcieli przeprowadzać. Sprzęty rozstawiali. Myślałam, że wiadomości, ale dr powiedział że program dokumentalny chcą kręcić.

    To i Ty prawie załapałas się do programu:p

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 21 listopada 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    To i Ty prawie załapałas się do programu:p
    Hehe niedoczekanie.

    Coś miałam jeszcze pisać. Aaa. Byłam w 13dc, przed owu. Myślał chwilę i wymyślił, że usg mam zrobić gdzieś u siebie, żebym nie jechała tyle km tylko po to by sprawdzić czy nie ma torbieli :-) w 20dc.
    Nie placilismy za wizytę.
    Poprosiłam w rejestracji o ksero wszystkiego co podpisaliśmy. Chcieli nam dać tylko wydruk regulaminu. :-D
    I jeszcze coś: byliśmy świadkiem telefonów i rozmów w rejestracji. Nowe pary jeśli nie mają badań porobionych to już nie zapisują teraz na wizyty, ewentualnie dopiero na styczeń, bo "się nie wyrobimy ". Jeśli nowa para ma wszystkie badania do kwalifikacji to i tak muszą pytać lekarza, czy dadzą jeszcze radę teraz, bo już krucho. Jak to panie w rejestracji stwierdziły rozmawiając ze sobą: jak ktoś się dopiero teraz obudził to już nie nasza wina, co zrobimy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 07:42

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Robię u siebie. Kwestia terminu i kilometrów. Dr sam powiedział, żebym zrobiła u siebie, nawet jak rozpisywał harmonogram to mówił, że teraz w tym 20 dc mam iść do zaufanego gina u siebie i zrobić usg, sprawdzić czy nie ma torbieli. Żeby tyle km tylko na usg nie jechać. Do Kraka mam się wybrać w 6dc. I przyjechać z wynikami.

    No tak bo ty jeszcze jesteś przed @, a ja na 0,5h przed wizytą dostałam @, więc dupa z tym wymazem, muszę czekać aż się skończy i teraz mam trochę stresa, bo stymulacja zaczęta, a nie wiem czy zdążę z tą biocenozą cholerną bo wynik musze mieć przed transferem. Jak mi nie zrobią przy USG to już mam termin umówiony u swojej poprzedniej lekarki też na poniedziałek może się wyrobią do piątku.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 21 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kometa gratulacje!!!:)


    Torunianka też bardzo ciekawa jestem ile to potrwa bo dama biorę teraz lutke podjezykowa na ulotce jest ze @ 7-10 po odstawieniu jeżeli w celu wywołania @
    Jak brałam dopochwowa to zawsze 3 dnia po odstawieniu była mam nadzieję że i teraz nie będę czekała 7 dni..

    Do mnie właśnie zawitała @ ;) Dziś jest właśnie 3 dzień od odstawienia :)
    Zaraz dzwonie do Krk umawiać się na czwartek.

    ComeToMeBaby, ewa84, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny myślicie że bez problemu będzie można dostać l4 po transferze?
    Niby wolałabym pracować żeby być zajeta ale moja praca jest stresujaca i cały czas na nogach :(
    Też się nad tym zastanawiam, może Lonia coś nam w tym temacie napisze

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ