X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ;-) na 11:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ja też ;-) na 11:30

    Czyli jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy miały prezent na Gwiazdkę :)

    ewlinaaa85, Julita76, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Też mam inne odczucia po Gamecie ;) i mimo km nie żałuje, że trafiłam do Krakowa. Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosowała diete warzywno-owocowa? jak wygladało wasze menu?

    Loniu dieta warzywno - owocowa to tzw dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Kilka dni temu stosowała to moja siostra ze swoim narzeczonym.
    Z tego co pamiętam to jedli same sałatki haha w każdej postaci :p
    zupki warzywne w postaci kremów itp.
    Jesteś już na takiej diecie? Jak tak to ile ją będziesz stosowała?
    Sama jestem ciekawa czy to nie było by dobre tak się oczyścić, choć ostatnio przeglądałam menu dla kobiet planujących ciąże i wygląda całkiem inaczej :)

    Julita76, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Czyli jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy miały prezent na Gwiazdkę :)
    Obyś miała rację :)

    ewlinaaa85, Kayaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tej diety, to biorąc pod uwagę że aktualnie prawie nie ma na rynku warzyw i owoców bez pestycydów, to według mnie ciężko będzie się faktycznie oczyścić, ale żeby zmienić przyzwyczajenia żywieniowe to jak najbardziej. U mnie zdecydowanie poprawił się metabolizm po tej diecie, a soki tak mi zasmakowały że nadal je robię :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Loniu dieta warzywno - owocowa to tzw dieta oczyszczająca organizm z toksyn. Kilka dni temu stosowała to moja siostra ze swoim narzeczonym.
    Z tego co pamiętam to jedli same sałatki haha w każdej postaci :p
    zupki warzywne w postaci kremów itp.
    Jesteś już na takiej diecie? Jak tak to ile ją będziesz stosowała?
    Sama jestem ciekawa czy to nie było by dobre tak się oczyścić, choć ostatnio przeglądałam menu dla kobiet planujących ciąże i wygląda całkiem inaczej :)
    Ogólnie na codzień stroniłam od owoców, warzywa ok :) obecnie jeszcze nie przeszłam na ta diete ale codziennie zjadam miseczke sałatki owocowej żeby się do nich przyzwyczaić. Próbuje zmienić tryb życia i dodatkowo zrzucić kilogramy. Trochę mi przybyło po rzuceniu palenia, letnich grillach i hormonach.

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ja też mam ich zdecydowanie za dużo u mnie też ten efekt dodatkowo spotęgowało łykanie hormonów, jak gdzieś pisze w skutkach ubocznych "tycie" to ja na pewno akurat ten skutek będę miała ;)
    No ale jeszcze poczekam z odchudzaniem bo teraz to chyba niezbyt dobry moment na drastyczne zmiany, a u mnie tylko takie przynoszą efekty :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 12:41

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Ewka czytajac to nie wiem czy piszesz o sobie czy o mnie :p Dzień przed wszystko sobie uporzadkowalam a na wizycie rece mi lataly jak... nic nie moglam normalnie mu podac. Wstyd. Ale przynajmniej widzial ze nerwy stres i ze nam zalezy.

    A w Artvimed chyba nie robią tego PCR.

    Jak się okazuje nie wszędzie robią, w invikcie usłyszałam że tego nie stosują tylko z krwii teraz robią, znalazłam 2placówki Lux med cena 190zł z groszami jakoś np

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciągu 3 lat leczenia mam naprogramowe 10 kg :( przy mojej wadze przed rozpoczęciem leczenia to bardzo dużo :/
    Ale to chyba często się dzieje przy stosowaniu progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 12:46

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak tam kometa nasza ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nauczyłyście sie robić zastrzyki? To są domiesniowe czy podskórne?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Ogólnie na codzień stroniłam od owoców, warzywa ok :) obecnie jeszcze nie przeszłam na ta diete ale codziennie zjadam miseczke sałatki owocowej żeby się do nich przyzwyczaić. Próbuje zmienić tryb życia i dodatkowo zrzucić kilogramy. Trochę mi przybyło po rzuceniu palenia, letnich grillach i hormonach.

    Z tego co wyczytałam we wskazaniach przy In vitro to powinnyśmy stosować dietę bogatą w białko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny jak nauczyłyście sie robić zastrzyki? To są domiesniowe czy podskórne?

    Ja w Puregon Pen miałam dołączoną instrukcję robienie zastrzyków, podobnie mam w Cetrotide. Są też filmiki na Youtube. Mi zastrzyki robi mąż.

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ja w ciągu 3 lat leczenia mam naprogramowe 10 kg :( przy mojej wadze przed rozpoczęciem leczenia to bardzo dużo :/
    Ale to chyba często się dzieje przy stosowaniu progesteronu?
    To i tak nie jest źle.
    Ostatnie 3 miesiące mam az +3, a przez 15 mcy łącznie mam extra +10 :((

    Az się boję co to będzie po zastrzykach :/

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny jak nauczyłyście sie robić zastrzyki? To są domiesniowe czy podskórne?

    Ja też według instrukcji, ale one wszystkie są podskórne, czyli ta łatwiejsza opcja. Jeśli robiłaś sobie zastrzyki z Ovitrellu to identycznie się robi.
    Mnie się tylko ręce trzęsły przy łączeniu, bo Menopur trzeba sobie zmieszać proszek i rozpuszczalnik który jest w 2 ampułkach, ale teraz już luzik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    To i tak nie jest źle.
    Ostatnie 3 miesiące mam az +3, a przez 15 mcy łącznie mam extra +10 :((

    Az się boję co to będzie po zastrzykach :/
    Ja też przez 1,5 roku +10 :( ale nic, wierzę że to w dobrym celu ;) potem będę się martwiła jak się tego pozbyć.
    Po urodzeniu syna miałam 30kg do zrzucenia i się udało, więc nie martwię się na zapas

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Ja w Puregon Pen miałam dołączoną instrukcję robienie zastrzyków, podobnie mam w Cetrotide. Są też filmiki na Youtube. Mi zastrzyki robi mąż.
    Dobrze Ci :) ja jestem skazana sama na siebie, moja druga połowa od dzisiaj w delegacji aż do wtorku wieczór :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to mam nadzieję że, mi się troszkę przytyje po tych hormonach :) najlepiej żeby poszło w tyłek i cycki hihi :D brałam progesteron to moja waga ani drgnęła :) a jestem naaaaaprawdę szczupła hihi określenie chuda chyba nawet bardziej pasuje do mnie heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 13:17

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stronie ARTVIMED są zalecenia dla pacjentek poddawanych leczeniu z zastosowaniem technik wspomaganego rozrodu :) chyba czas się do niech dostosować :D z tą wodą to ciężko będzie bo nie przepadam

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie jak dlugo czeka sie na wyniki tych wymazow na chlamydię i z szyjki? Wczoraj wróciłam z Krakowa z infekcja, fuck chyba z rok nie mialam i musiałam teraz cos zlapac gdy takie drogie te wymazy mam do zrobienia. Nie chce ich robić dwa razy.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ