X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Gratulacje! Czyli jeszcze na jeden pozytyw w dniu dzisiejszym czekamy :))

    Ps a jakie leki dostalyscie? Ja menopur czy jakos tak i cos na C do wykupienia ale jeszcze tego nie brac.

    A właśnie, u mnie nie było mowy o witaminach a jak u was -dr pytal i zalecal cos?
    Ja i tak zaczelam lykac D i olej z wiesiołka.

    Ja też mam menopur, a po USG doktor powie czy włączamy już ten na c.... też nie pamiętam jak się nazywa :)

    Dodatkowo biorę kw.foliowy, femibion, magnez i wit. C

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzwoniłam dziś do kliniki, przesunąć USG na poniedziałek, bo jednak to jest mój 6 dc i pytałam o tą biocenozę i dzisiejsza rejestratorka powiedziała że jak nie będę miała już @ to mogę zrobić u nich za jedną wizytą, więc jednak robią :)
    oooooooooo...... jednak??
    może miała cytologię na myśli? bo cytologię to pisały wcześniej dziewczyny że robiły w klinice. w razie czego dopytam jutro na miejscu.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, to jutro trzymamy kciuki za Ciebie Cometa :) o której mam zrobić sobie przerwę w pracy i zaciskać kciuki ?? ;)
    Super to podpytaj jeśli możesz o tą biocenozę, żebym nie została w razie czego z palcem wiadomo gdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 20:23

    ewa84, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wymaz płaciłam niedawno60zł u gin, on zlecal ocenę właśnie DIAGNOSTYCE ale teraz też mam pod kątem chlamydii więc nie wiem czy to ta sama cena, wynik po tygodniu

    Biocenoze można chyba w każdej klinice zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 20:41

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ja za wymaz płaciłam niedawno60zł u gin, on zlecal ocenę właśnie DIAGNOSTYCE ale teraz też mam pod kątem chlamydii więc nie wiem czy to ta sama cena, wynik po tygodniu

    Biocenoze można chyba w każdej klinice zrobić

    Tak wiem, w razie czego zrobię w swojej poprzedniej klinice, chciałabym tylko wiedzieć na czym stoję, żeby w razie czego zrobić go z samego rana, bo jak zrobię we wtorek lub środę to nie wiem czy zdążę odebrać wynik

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Oooo, to jutro trzymamy kciuki za Ciebie Cometa :) o której mam zrobić sobie przerwę w pracy i zaciskać kciuki ?? ;)
    Super to podpytaj jeśli możesz o tą biocenozę, żebym nie została w razie czego z palcem wiadomo gdzie :)
    dzięki.
    my dopiero pod koniec dnia, więc myślę że odezwę się jakoś przed 18stą.
    postaram się nie zapomnieć i zapytać :) ale mogą mnie nerwy ponieść ;) hyhyhy

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, też byłam zdenerwowana, dopiero jak sprawdził na usg że nie ma żadnych torbieli i powiedział że możemy w tym cyklu zaczynać to mi popuściło ;)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ja za wymaz płaciłam niedawno60zł u gin, on zlecal ocenę właśnie DIAGNOSTYCE ale teraz też mam pod kątem chlamydii więc nie wiem czy to ta sama cena, wynik po tygodniu

    Biocenoze można chyba w każdej klinice zrobić
    Ewka a co dokładnie Ci Dr zlecił pod kątem chlamydii?
    Mi kazał zrobić wymaz z szyjki chlamydia trachomatis metodą pcr (DNA) i to kosztowalo 140zl

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ewka a co dokładnie Ci Dr zlecił pod kątem chlamydii?
    Mi kazał zrobić wymaz z szyjki chlamydia trachomatis metodą pcr (DNA) i to kosztowalo 140zl

    Mi to samo właśnie :)
    Doktor zapytał jakie badanie na chkamydie robiłam to mówiłam że krwi i zlecił ten wymaz

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    dzięki.
    my dopiero pod koniec dnia, więc myślę że odezwę się jakoś przed 18stą.
    postaram się nie zapomnieć i zapytać :) ale mogą mnie nerwy ponieść ;) hyhyhy

    Czekamy na informacje z niecierpliwością jednak jestem przekonana ze będzie dobrze :)
    Ja to byłam tak zdenerwowana ze brak słów, miałam wyniki w koszulkach posegregowane w skoroszycie i ręce mi się trzesly i nie umiałam wyjąć jednej kartki :p i doktor mówi w końcu ze sam sobie przejrzy co mu się przyda :p mexyk
    Mój mąż wyluzowany niby, już wiadomo że zakwalifikowani byliśmy doktor rozpisywał wszystko a mój mąż się pyta na koniec czy jesteśmy zakwalifikowani:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 21:28

    Vanili lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Mi to samo właśnie :)
    Doktor zapytał jakie badanie na chkamydie robiłam to mówiłam że krwi i zlecił ten wymaz
    kurdę, to jeśli z krwi nie było potrzebne to mogli nam o tym od razu powiedzieć w rejestracji. A przecież wyraźnie mówili że badania serologiczne.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa- wyobrażam to sobie :P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    kurdę, to jeśli z krwi nie było potrzebne to mogli nam o tym od razu powiedzieć w rejestracji. A przecież wyraźnie mówili że badania serologiczne.
    Come może zleca ten wymaz tylko tym które mają jakieś normy podwyższone tak jak ja. Bo nie wiem jak ewka ale ja niestety miałam podwyższone lekarz powiedział że, musiałam kiedyś przebyć tą chorobę a teraz muszą sprawdzić czy wygasła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Czekamy na informacje z niecierpliwością jednak jestem przekonana ze będzie dobrze :)
    Ja to byłam tak zdenerwowana ze brak słów, miałam wyniki w koszulkach posegregowane w skoroszycie i ręce mi się trzesly i nie umiałam wyjąć jednej kartki :p i doktor mówi w końcu ze sam sobie przejrzy co mu się przyda :p mexyk
    Mój mąż wyluzowany niby, już wiadomo że zakwalifikowani byliśmy doktor rozpisywał wszystko a mój mąż się pyta na koniec czy jesteśmy zakwalifikowani:p

    hihi ja byłam tak zdenerwowana że, nawet męża ze sobą do gabinetu nie wzięłam heh i siedział na korytarzu :)

    ComeToMeBaby, Julita76, ewa84, Torunianka lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Come może zleca ten wymaz tylko tym które mają jakieś normy podwyższone tak jak ja. Bo nie wiem jak ewka ale ja niestety miałam podwyższone lekarz powiedział że, musiałam kiedyś przebyć tą chorobę a teraz muszą sprawdzić czy wygasła :)
    yhym, yhym... no możliwe. bo już się zbulwersowałam :P
    coś chyba zaczynam być podminowana ;)

    ja jeszcze nie wiem co mam w badaniach krwi na chlamydię, wyniki w przyszłym tygodniu dopiero będą.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    hihi ja byłam tak zdenerwowana że, nawet męża ze sobą do gabinetu nie wzięłam heh i siedział na korytarzu :)
    coś ty?!
    hahaa2.gif

    zapomniałaś go? :P
    hehehe mojego gdybym zapomniała to by wszedł z drzwiami chyba hehee
    no ale do umowy to chyba był ci on potrzebny osobiście, no ie? :P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    yhym, yhym... no możliwe. bo już się zbulwersowałam :P
    coś chyba zaczynam być podminowana ;)

    ja jeszcze nie wiem co mam w badaniach krwi na chlamydię, wyniki w przyszłym tygodniu dopiero będą.
    Come nie martw się będzie dobrze :) jutro wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki i z niecierpliwością czekamy na wiadomości :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Come nie martw się będzie dobrze :) jutro wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki i z niecierpliwością czekamy na wiadomości :)
    ooooookej

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    coś ty?!
    hahaa2.gif

    zapomniałaś go? :P
    hehehe mojego gdybym zapomniała to by wszedł z drzwiami chyba hehee
    no ale do umowy to chyba był ci on potrzebny osobiście, no ie? :P

    Umowę podpisaliśmy razem już po wizycie :) w recepcji. Szaleństwo normalnie, Dr se pewnie pomyślał że, mąż się boi ;p

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Umowę podpisaliśmy razem już po wizycie :) w recepcji. Szaleństwo normalnie, Dr se pewnie pomyślał że, mąż się boi ;p
    ooo, kolejna informacja :)
    hahaha dobre, dobre ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ