X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Czekamy na informacje z niecierpliwością jednak jestem przekonana ze będzie dobrze :)
    Ja to byłam tak zdenerwowana ze brak słów, miałam wyniki w koszulkach posegregowane w skoroszycie i ręce mi się trzesly i nie umiałam wyjąć jednej kartki :p i doktor mówi w końcu ze sam sobie przejrzy co mu się przyda :p mexyk
    Mój mąż wyluzowany niby, już wiadomo że zakwalifikowani byliśmy doktor rozpisywał wszystko a mój mąż się pyta na koniec czy jesteśmy zakwalifikowani:p
    Ewka czytajac to nie wiem czy piszesz o sobie czy o mnie :p Dzień przed wszystko sobie uporzadkowalam a na wizycie rece mi lataly jak... nic nie moglam normalnie mu podac. Wstyd. Ale przynajmniej widzial ze nerwy stres i ze nam zalezy.

    A w Artvimed chyba nie robią tego PCR.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi co dokładnie podpisywałyście? Ta umowa to było to co się z regulaminem dostawało? Czyli ta świadoma zgoda na udział w invitro itp? Osobne dla mnie i męża? Bo zgłupiałam troszkę a obawiam się że na kolejną wizytę muszę jechać sama :/ i mam nadzieję że, nie będzie już żadnego podpisywania i mąż nie będzie potrzebny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Powiedzcie mi co dokładnie podpisywałyście? Ta umowa to było to co się z regulaminem dostawało? Czyli ta świadoma zgoda na udział w invitro itp? Osobne dla mnie i męża? Bo zgłupiałam troszkę a obawiam się że na kolejną wizytę muszę jechać sama :/ i mam nadzieję że, nie będzie już żadnego podpisywania i mąż nie będzie potrzebny?
    Cztery strony oświadczeń, po jednym komplecie dla mnie i mojego chopa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 21:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cztery strony oświadczeń, po jednym komplecie dla mnie i mojego chopa
    Czyli to?
    http://klinikanieplodnosci.pl/files/Regulamin-programu.pdf

    Wybaczcie proszę za te głupie pytania ale, jak się nie upewnię to nie zasnę :)

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Powiedzcie mi co dokładnie podpisywałyście? Ta umowa to było to co się z regulaminem dostawało? Czyli ta świadoma zgoda na udział w invitro itp? Osobne dla mnie i męża? Bo zgłupiałam troszkę a obawiam się że na kolejną wizytę muszę jechać sama :/ i mam nadzieję że, nie będzie już żadnego podpisywania i mąż nie będzie potrzebny?
    Tak, my to właśnie podpisaliśmy. Mnie dzis oswiecilo ze kazde z nas podpisalo swoje ale nie dostaliśmy kopii tego... :/

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Tak, my to właśnie podpisaliśmy. Mnie dzis oswiecilo ze kazde z nas podpisalo swoje ale nie dostaliśmy kopii tego... :/
    chyba nikt nie dostał kopii :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może ja poproszę :P
    ale się zdziwią. pytanie czy nam dadzą ;) powinni. w końcu jak umowa to należy po jednym egzemplarzu dla każdej strony.

    edit: a to nie jest w formie umowy tylko regulamin i oświadczenia.
    no- ale ja poproszę o ksero wersji podpisanej przez nas. jak w urzędzie skarbowym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 22:12

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 19 listopada 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Powiedzcie mi co dokładnie podpisywałyście? Ta umowa to było to co się z regulaminem dostawało? Czyli ta świadoma zgoda na udział w invitro itp? Osobne dla mnie i męża? Bo zgłupiałam troszkę a obawiam się że na kolejną wizytę muszę jechać sama :/ i mam nadzieję że, nie będzie już żadnego podpisywania i mąż nie będzie potrzebny?
    Kolejne dokumenty będa podpisywane przed transferem. Na ostatnim monitoringu dadza Wam komplet dokumentow dla Ciebie i meza i przywieziecie je ze soba na punkcje lub przed zabiegiem wypelnicie.

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia dobrze że piszesz. A te dokumenty to co to jest dokładnie? umowa czy kolejne oświadczenia? Chodzi mi o to czy dostajesz umowę w sensie stricte.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak Lonia pisze, wiem bo koleżanka z pracy jest już po pozytywnie zakończonej procedurze i mówiła, że dostali cały komplet wszystkich dokumentów po USG potwierdzającym ciąże ( czyli tym gdzie widać już bijące serduszko ) wtedy też dostali do podpisania ostatnie dokumenty na przechowywanie zamrożonych zarodków przez rok od zakończenia procedury, bo tyle gwarantuje nam program rządowy.

    Lonia lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    kurdę, to jeśli z krwi nie było potrzebne to mogli nam o tym od razu powiedzieć w rejestracji. A przecież wyraźnie mówili że badania serologiczne.
    Może oba potrzebują?
    Mężowi nie kazał robić chlamydii...

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    yhym, yhym... no możliwe. bo już się zbulwersowałam :P
    coś chyba zaczynam być podminowana ;)

    ja jeszcze nie wiem co mam w badaniach krwi na chlamydię, wyniki w przyszłym tygodniu dopiero będą.




    Ja też nie miałam wyniku bo do odbioru mam we wtorek i może dlatego? Nie wiem

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oboje mieliśmy z krwii, a dodatkowo miałam wymaz zrobiony w październiku przed histeroskopią, jedne i drugie wyniki dr. sobie zostawił, więc może być tak że oba potrzebują

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dokładnie tak jak Lonia pisze, wiem bo koleżanka z pracy jest już po pozytywnie zakończonej procedurze i mówiła, że dostali cały komplet wszystkich dokumentów po USG potwierdzającym ciąże ( czyli tym gdzie widać już bijące serduszko ) wtedy też dostali do podpisania ostatnie dokumenty na przechowywanie zamrożonych zarodków przez rok od zakończenia procedury, bo tyle gwarantuje nam program rządowy.

    Julita, a za którym razem Twojej koleżance z pracy się udało?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Julita, a za którym razem Twojej koleżance z pracy się udało?
    Za pierwszym i ma jeszcze 5 mrozaczków ;) lekarz który robił jej prenatalne stwierdził że realnie patrząc są z nich szanse na dwie ciąże.

    Kayaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cometa czekamy na twoje dzisiejsze newsy :)

    Kaya a jak tam twoja stymulacja? Jakie leki bierzesz? i jak się po nich czujesz??

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Też mam inne odczucia po Gamecie ;) i mimo km nie żałuje, że trafiłam do Krakowa. Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosowała diete warzywno-owocowa? jak wygladało wasze menu?

    Nie wiem o jaką dokładnie dietę Ci Loniu chodzi, ale ja byłam jakiś czas na diecie warzywno-owocowej, ponieważ jedzenie surówek niezbyt mi leżało to głównie żywiłam się wyciskanymi sokami warzywnymi, zupami krem na bazie wywaru warzywnego i surowymi owocami, ale powiem szczerze że długo nie wytrzymałam, no i oczywiście po jej zakończeniu szybko przybrałam parę kilogramów ;)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Cometa czekamy na twoje dzisiejsze newsy :)

    Kaya a jak tam twoja stymulacja? Jakie leki bierzesz? i jak się po nich czujesz??

    Ale fajowo :) Co do stymulacji to ja mam Puregon dawkę 200UI, w sumie to jako tako nie mam żadnych dolegliwość jedynie są siniaki w miejscu ukłuć i bardzo dużo śpie, ale nie wiem czy to tez nie przez pogodę :) A jak u Ciebie ze stymulacją?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Menopur 150 UI, i też spoko, tylko coś mnie dzisiaj głowa pobolewa i też nie wiem czy przez lek czy przez pogodę ;)
    Kiedy masz mieć pierwsze USG kontrolne??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 11:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23.11 w poniedziałek

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ