X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Vanili i robią Ci to bez problemów w szpitalu? Idziesz na oddział gin od razu czy na izbę przyjęć? Musisz mieć swój zestaw do pobrania? Bo ja muszę i wymaz i cytologię zrobić a też bym poszła do szpitala bo moje labo jest w budynku szpitala
    Nie wiem jak tym razem będzie, liczę, że powiem co potrzebuje i na izbie przyjec jakis dyzurujacy leksrz pobierze. W szpitalu maja te probniki do pobierania. Ostatnio przy biocenozie udało mi się bo byl mój gin w szpitalu i on wsio zorganizowal..

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteśmy po wizycie :)
    Mamy kwalifikacje :):):):)
    Byłam strasznie zdenerwowana, ale doktor konkretny i sympatyczny.
    Wiedział że jechaliśmy z daleka więc odrazu papiery podpisalismy , dostałam recepty i mam pojawić się w 6 dniu cyklu :)
    Dzis 13dc miałam usg- brak pęcherzyka czyli normalka bez leków brak owulki więc luteina na wywołanie @ i krotki protokół

    I muszę dostarczyć wyniki brakujące na kolejną wizytę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 11:40

    ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, Kayaa, Julita76, Vanili, ewlinaaa85, Torunianka lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ! zakładajac ten watek na tym forum nie przypuszczalam, że nagle tyle nas tu będzie-no i jak narazie wszystkie zachwycone ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 11:50

    ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, gratulacje! Właśnie czekałam na wieści :-) rewelacja. Też musisz te wymazy porobić? Pewnie tak. A co ci brakowało z badań? Usg piersi pytał?

    Ja jutro na wizycie też będę w 13dc :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:02

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa gratulacje, mamy dziewczyny same pozytywne wiadomości na tym forum oby potem tak samo sypały się pozytywne bety
    ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 17:01

    Lonia, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Czyli jeszcze na jeden pozytyw w dniu dzisiejszym czekamy :))

    Ps a jakie leki dostalyscie? Ja menopur czy jakos tak i cos na C do wykupienia ale jeszcze tego nie brac.

    A właśnie, u mnie nie było mowy o witaminach a jak u was -dr pytal i zalecal cos?
    Ja i tak zaczelam lykac D i olej z wiesiołka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:35

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto jeszcze dzisiaj ma wizytę????

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ewa, gratulacje! Właśnie czekałam na wieści :-) rewelacja. Też musisz te wymazy porobić? Pewnie tak. A co ci brakowało z badań? Usg piersi pytał?

    Ja jutro na wizycie też będę w 13dc :-)
    Hej tak mam biocenoze zrobic i wymaz i w kierunkuchlamydii tez , toxoigg igm i rozyczke igg, no i donieść gr krwii i chlamydie te badania z krwii i męża hiv, HBs, HCV
    Pytał o ust Ale nie miałam, ale nie mam tego na liście do zrobienia, pytał czy nigdy nie było wycieków itp no i może dlatego że nie nie zlecal w historii leczenia tez mam informacje ze nie są wyczuwalne zadne torbiele ani guzki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:51

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Gratulacje! Czyli jeszcze na jeden pozytyw w dniu dzisiejszym czekamy :))

    Ps a jakie leki dostalyscie? Ja menopur czy jakos tak i cos na C do wykupienia ale jeszcze tego nie brac.

    A właśnie, u mnie nie było mowy o witaminach a jak u was -dr pytal i zalecal cos?
    Ja i tak zaczelam lykac D i olej z wiesiołka.

    Mnie pytał czy biorę kwas foliowy i Wit d
    Leki menopur i coś tam na c.., ale to też po wizycie dopiero
    Czyli to samo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:52

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Super ! zakładajac ten watek na tym forum nie przypuszczalam, że nagle tyle nas tu będzie-no i jak narazie wszystkie zachwycone ;)

    I oby tak zostało :)


    Powiem wam że mam zupełnie inne odczucia niż w fabryce invikcie miałam :)

    Kayaa, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    I oby tak zostało :)


    Powiem wam że mam zupełnie inne odczucia niż w fabryce invikcie miałam :)
    Też mam inne odczucia po Gamecie ;) i mimo km nie żałuje, że trafiłam do Krakowa. Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosowała diete warzywno-owocowa? jak wygladało wasze menu?

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny jesteśmy po wizycie :)
    Mamy kwalifikacje :):):):)
    Byłam strasznie zdenerwowana, ale doktor konkretny i sympatyczny.
    Wiedział że jechaliśmy z daleka więc odrazu papiery podpisalismy , dostałam recepty i mam pojawić się w 6 dniu cyklu :)
    Dzis 13dc miałam usg- brak pęcherzyka czyli normalka bez leków brak owulki więc luteina na wywołanie @ i krotki protokół

    I muszę dostarczyć wyniki brakujące na kolejną wizytę
    Gratuluję!!! Wspaniała wiadomość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja to się chyba zaczynam trochę martwić bo niby mam tą kwalifikację ale, jak tak czytam to wszystkie dostałyście już recepty i przechodzicie do stymulacji a ja nic. Na wizycie byłam w 12 dniu cyklu więc myślałam że, będę miała usg ale też nie. Doktor kazał wrócić 27 z wynikami ale nie jestem pewna czy będę miała wyniki do tego czasu bo na to się trochę czeka i mam problem z cytologią bo moja poradnia ma dziś i jutro wolne a na wynik cytologi też się troszkę czeka :( nie wiem co mam robić

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    A kto jeszcze dzisiaj ma wizytę????
    Yyy.. tak mi się wydawało wczoraj, ale wczoraj po wizycie bylam lekko nie obecna wiec pewnie cos pomerdalam :p

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dziewczyny a ja to się chyba zaczynam trochę martwić bo niby mam tą kwalifikację ale, jak tak czytam to wszystkie dostałyście już recepty i przechodzicie do stymulacji a ja nic. Na wizycie byłam w 12 dniu cyklu więc myślałam że, będę miała usg ale też nie. Doktor kazał wrócić 27 z wynikami ale nie jestem pewna czy będę miała wyniki do tego czasu bo na to się trochę czeka i mam problem z cytologią bo moja poradnia ma dziś i jutro wolne a na wynik cytologi też się troszkę czeka :( nie wiem co mam robić
    I
    Nie ma się co martwić jeśli masz kwalifikacje :)
    U mnie cykle bez wspomagaczy najczęściej są bezowulacyjne i ciągną się nawet do 45 dni i jak się okazuje teraz też by tak było więc gdyby doktor nie sprawdził to bym czekała i czekała

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dziewczyny a ja to się chyba zaczynam trochę martwić bo niby mam tą kwalifikację ale, jak tak czytam to wszystkie dostałyście już recepty i przechodzicie do stymulacji a ja nic. Na wizycie byłam w 12 dniu cyklu więc myślałam że, będę miała usg ale też nie. Doktor kazał wrócić 27 z wynikami ale nie jestem pewna czy będę miała wyniki do tego czasu bo na to się trochę czeka i mam problem z cytologią bo moja poradnia ma dziś i jutro wolne a na wynik cytologi też się troszkę czeka :( nie wiem co mam robić
    a ostatnią cytologie z kiedy miałaś, że ci nie przyjął i kazał robić nową?
    ile się czeka na cyto? ja też nie mam świeżej, ale moja wyszła na początku listopada, więc może oko przymknie. tak czy inaczej idę dziś do gina po cytologię to mi powinien zrobić- pytanie ile na nią będę czekać :P

    mój m przyniósł dziś badania krwi na hivy i te inne- jak był dawcą krwi to mu zrobili. Super, ze to ogarnął. (ewa- dziękujemy!!!) Pozostanie mu zrobic już tylko chlamydię. Ja swoje już mam i tylko czekam na chlamydię. Powinno być ok.

    zakładając że dostaniemy jutro kwalifikejszyn to mogę nie zacząć od razu, bo 2.12 biorę drugą dawkę szczepienia przeciw wzw b. Nie wiem, zobaczymy czy to nie koliduje. W każdym razie jak nie najbliższy cykl to pewnie następny. Ale nie jest to kurczę lipiec i z tego należy się cieszyć. W każdym razie wszystkie dotychczasowe historie bardzo podnoszą nas na duchu i mamy nadzieję jutro sami dostać kwalifikację. Dzięki dziewczyny za wszystkie raporty- jutro sama zdam swój. No i pozostanie nam trzymać kciuki za Bydgoszczankę 26go :) Czy ktoś jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 15:11

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ostatnią cytologie z kiedy miałaś, że ci nie przyjął i kazał robić nową?
    ile się czeka na cyto? ja też nie mam świeżej, ale moja wyszła na początku listopada, więc może oko przymknie. tak czy inaczej idę dziś do gina po cytologię to mi powinien zrobić- pytanie ile na nią będę czekać :P

    mój m przyniósł dziś badania krwi na hivy i te inne- jak był dawcą krwi to mu zrobili. Super, ze to ogarnął. (ewa- dziękujemy!!!) Pozostanie mu zrobic już tylko chlamydię. Ja swoje już mam i tylko czekam na chlamydię. Powinno być ok.

    zakładając że dostaniemy jutro kwalifikejszyn to mogę nie zacząć od razu, bo 2.12 biorę drugą dawkę szczepienia przeciw wzw b. Nie wiem, zobaczymy czy to nie koliduje. W każdym razie jak nie najbliższy cykl to pewnie następny. Ale nie jest to kurczę lipiec i z tego należy się cieszyć. W każdym razie wszystkie dotychczasowe historie bardzo podnoszą nas na duchu i mamy nadzieję jutro sami dostać kwalifikację. Dzięki dziewczyny za wszystkie raporty- jutro sama zdam swój. No i pozostanie nam trzymać kciuki za Bydgoszczankę 26go :) Czy ktoś jeszcze?

    Ja mu przyniosłam cytologię którą mi robili w szpitalu w sierpniu podczas laparoskopii. Myślałam że, taka może być ale niestety to nie to samo. Cytologię miałam ostatni raz robioną w 2013 więc na pewno mi nie przejdzie. Dziś i jutro moja poradnia K jest nieczynna, dzwoniłam do mojego gin do prywatnego gabinetu i też dziś nieczynne bo jakaś konferencja jest :( powiedzieli mi że, na wyniki cytologi czeka się ok. 3 tygodni strasznie to długo. W poniedziałek idę dopiero do poradni mam nadzieję że, mnie w ogóle przyjmą bo wszędzie te cholerne kolejki są :/

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam od nowego gina na nfz. Zrobiłam cytologię wynik za 3 tygodnie, może będzie trochę szybciej. Dostałam też skierowanie na usg piersi, idę 2.12. No, to ładnie wszystko załatwiłam, zadowolona jestem :-D

    ewlinaaa85, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    A ja wróciłam od nowego gina na nfz. Zrobiłam cytologię wynik za 3 tygodnie, może będzie trochę szybciej. Dostałam też skierowanie na usg piersi, idę 2.12. No, to ładnie wszystko załatwiłam, zadowolona jestem :-D
    Noo bardzo ładnie to wszystko załatwiłaś :) ja mam nadzieję że, w poniedziałek załatwię to równie ładnie jak Ty hihi .. Tak się składa że, będzie tam akurat przyjmował mój lekarz więc może mi się uda wyprosić przyjęcie :)

    Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    dziwne, nie? fotele mają, lekarzy mają, laboratorium mają i wymazów nie robią?
    no trudno- będzie trzeba kombinować.

    Dzwoniłam dziś do kliniki, przesunąć USG na poniedziałek, bo jednak to jest mój 6 dc i pytałam o tą biocenozę i dzisiejsza rejestratorka powiedziała że jak nie będę miała już @ to mogę zrobić u nich za jedną wizytą, więc jednak robią :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ