X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję :)
    Super informacje ;):)
    Ja jutro o 10 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 16:47

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny gratuluję :)
    Super informacje ;):)
    Ja jutro o 10 :)
    ohoho- tak z rana to wy chyba w nocy będziecie wyruszać w trasę...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No co ja czytam :) Gratulację to cudowna wiadomość i już zastrzyki och aż zazdroszczę ;p ja muszę wrócić 27.11 z resztą wyników i mam nadzieję że od początku grudnia i ja będę mogła zacząć brać te zastrzyki.
    Julita jaki wymaz musisz zrobić?Cytologie? Ja muszę zrobić z szyjki macicy metodą PCR w związku z tym moim cholerstwem co się przyplątało. Zwiedziłam dziś wszystkie laboratoria i się okazało że wymaz musi mi zrobić tylko lekarz lub położna bo to z szyjki. O 16,00 jestem umówiona z labo które sprowadza do mnie te szkiełka czy coś żeby Pani położna lub lekarz mogli mi zrobić wymaz. Jakiś obłęd teraz się tylko boję bo coś mówili że, na taki wynik się i dwa tygodnie czeka a wizyte mam na przyszły tydzień
    Dziękuję Ewelina, ja mam zrobić zwykły wymaz bakteriologiczny, mam z ubiegłego miesiąca ale Pan dr. mówił że musi być świeżo zrobione przed transferem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny gratuluję :)
    Super informacje ;):)
    Ja jutro o 10 :)
    To trzymam kciuki Ewa, ale po dzisiejszej wizycie myślę że wszystko będzie dobrze

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili gratulacje :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Wielkie gratulacje !!!! Najdalej za 16 dni bedziesz po pierwszym transferze ;)
    Aż wierzyć się nie chce że tak szybko!!!
    Ale bardzo się cieszę. Mam nadzieję że wszystko będzie przebiegało bez problemów ;)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę jakie by to było cudowne gdyby nam się udało wszystkim w tym nowym roku
    zaciążyć :D praktycznie w jednym czasie :) aż ciarki przechodzą <3 a troszkę nas tu na tym forum jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 18:42

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziękuję Ewelina, ja mam zrobić zwykły wymaz bakteriologiczny, mam z ubiegłego miesiąca ale Pan dr. mówił że musi być świeżo zrobione przed transferem.
    Julita, ale tego ci nie zrobią w Artvimedzie w ramach procedury?! To trzeba gdzieś jeździć i latać i szukać gdzie?

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Tak sobie myślę jakie by to było cudowne gdyby nam się udało wszystkim w tym nowym roku
    zaciążyć :D praktycznie w jednym czasie :) aż ciarki przechodzą <3 a troszkę nas tu na tym forum jest :)
    Musimy wierzyć, ze sie uda. Czasami jak sobie pomyslė ile par w dzisiejszych czasach ma problemy... to jest az nie do pomyslenia... i w tylu przypadkach cholera wie dlaczego... trzeba byc dobrej mysli!!

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty Bydgoszczanka- wizytę masz 26go? wtedy będziesz decydowała czy się przenosisz z Łodzi? Czy już zdecydowałaś i walczysz z papierami?

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Musimy wierzyć, ze sie uda. Czasami jak sobie pomyslė ile par w dzisiejszych czasach ma problemy... to jest az nie do pomyslenia... i w tylu przypadkach cholera wie dlaczego... trzeba byc dobrej mysli!!

    Ja niestety chyba wiem dlaczego nie mogę mieć dzieci. W moim układzie rozrodczym miałam stany zapalne o których nie miałam pojęcia. Nie leczone doprowadziły do zrostów jajowodów niestety :(
    Jutro robię chyba najważniejsze dla mnie badanie od którego zależy czy zacznę procedurę już na początku grudnia

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam juz w łodzi i napisałam wniosek o przeniesienie. Więc już zdecydowałam... w łodzi to cholera wie ile kasy będą mieć w przyszłym roku. Wizytę mam 26go i się doczekać nie mogę...

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ja niestety chyba wiem dlaczego nie mogę mieć dzieci. W moim układzie rozrodczym miałam stany zapalne o których nie miałam pojęcia. Nie leczone doprowadziły do zrostów jajowodów niestety :(
    Jutro robię chyba najważniejsze dla mnie badanie od którego zależy czy zacznę procedurę już na początku grudnia
    jakie badanie?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Bylam juz w łodzi i napisałam wniosek o przeniesienie. Więc już zdecydowałam... w łodzi to cholera wie ile kasy będą mieć w przyszłym roku. Wizytę mam 26go i się doczekać nie mogę...
    byle by ci papiery dostarczyli na czas. chyba że dr to uwzględni na wizycie jak będziesz 26go że złożyłaś wniosek o przeniesienie do nich.

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą jak byłam w Łodzi w sobotę, żeby się przenieść to laska z recepcji spytała się mnie czy przenoszę się do tej kliniki na A.. do Krakowa.... Ja mówię że tak bo tam podobno jeszcze fundusze są... A ona do mnie, że niby wie że Kraków jeszcze pieniądze ma... Więc się pytam jej skoro wiecie że inny ośrodek ma to czemu nie informujecie pacjentów tylko bezsensu rejestrujecie pacjentów mówiąc, że nie macie kasy tylko robicie to na wszelki wypadek, dając nadzieję, że coś się zwolni... Zrobiła głupią minę i nic nie odpowiedziała... Brak mi słów... Przecież wiadomo, że w takiej sytuacji my żyjemy nadzieją... Czasami nawet dygresja że coś wiedzą daje nam szanse, nadzieję...

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    byle by ci papiery dostarczyli na czas. chyba że dr to uwzględni na wizycie jak będziesz 26go że złożyłaś wniosek o przeniesienie do nich.

    Lekarz mi powiedział, że papiery mogą dojść później a on nie zrobi problemów jak dojdą później.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Łoooo! Vanili- gratulacje! :)

    a co z tymi badaniami, które ci brakowały? bo pisałaś, że tylko AMH zrobiłaś.
    i

    Kometa, miałam niektóre badania ale z maja/czerwca. Tych hiv i innych nie robilam bo gdyby się nie udało to 200 zl w plecy. Zrobiłam tylko Amh bo nie mualam wogole.

    Z mezem w klinice zrobiliśmy dzis te hivy, hbs chlamydie itp itd wiec luz. Dodatkowo ja muszę biocenoze, wymaz PCR z szyjki i na nowo toxoplazmoze. Usg piersi nawet dr nie pytal. Ja sie zalapalam na usg bo mam 18 dc.

    Przy okazji dowiedziałam się ciekawostki, ze mam endo nie II a III stopnia wiec jak mi to dr powiedział na podstawie dokumentacji ze szpitala to juz wiedzialam ze dzieli nas krok od ivf.

    Dzięki temu chyba będziemy miec icis? Czy jaktotam się nazywa :)

    Za tydzien powinien być @ i od 2 dc stymulacja.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Zresztą jak byłam w Łodzi w sobotę, żeby się przenieść to laska z recepcji spytała się mnie czy przenoszę się do tej kliniki na A.. do Krakowa.... Ja mówię że tak bo tam podobno jeszcze fundusze są... A ona do mnie, że niby wie że Kraków jeszcze pieniądze ma... Więc się pytam jej skoro wiecie że inny ośrodek ma to czemu nie informujecie pacjentów tylko bezsensu rejestrujecie pacjentów mówiąc, że nie macie kasy tylko robicie to na wszelki wypadek, dając nadzieję, że coś się zwolni... Zrobiła głupią minę i nic nie odpowiedziała... Brak mi słów... Przecież wiadomo, że w takiej sytuacji my żyjemy nadzieją... Czasami nawet dygresja że coś wiedzą daje nam szanse, nadzieję...
    jak to dlaczego? bo pani poczeka w kolejce to jak przyjdzie pani czas to panią przyjmiemy. jak się uda. bo wtedy za panią pieniążki dostaniemy. pani nie jest pacjentką, pani jest klientką. ot- taka rzeczywistość.

    zresztą- to całe gadanie w Artvimedzie podczas akcji telefonicznej ze zmianą terminów na szybsze, "chcemy wam dać szansę żebyście się złapali do programu, bo przecież na pewno zależy wam" - to tez jedna wielka ściema. chcą nas upchnąć jak sardynki w puszce i zakwalifikować jak największą liczbę osób- bo za każdą kwalifikację dostają środki finansowe z MZ. Mają jeszcze te środki i chcą je wykorzystać. Gdyby ich nie wykorzystali- kto wie- pewnie musieliby je zwracać do MZ. A tez nikt nie jest pewien czy program rzeczywiście będzie funkcjonował (i w jakiej formie) do 2019 roku. Nie wiem jak to funkcjonuje jeśli chodzi o rozliczanie środków pomiedzy kliniką a MZ ale widać że Artvimedowi zależy na tym, aby przyjąć dużo par i dużo tych środków wydawać (choćby te bezpłatne scratchingi i inne procedury). No- dla nas to lepiej, tylko nie łudźmy się że oni to robią dla naszego dobra. Oni to robią dla kasy. Przynajmniej w 95% ;)

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Wam dziewczyny bardzo dziękuję za wsparcie i gratulacje.

    Mysle ze nie macie się czego obawiać. Ja sie mega denerwowałam i to jest zrozumiałe w tej sytuacji, ale dr faktycznie chce każdej parze pomóc.

    Trzymam za was kciuki!

    ComeToMeBaby, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Z mezem w klinice zrobiliśmy dzis te hivy, hbs chlamydie itp itd wiec luz. Dodatkowo ja muszę biocenoze, wymaz PCR z szyjki i na nowo toxoplazmoze. Usg piersi nawet dr nie pytal. Ja sie zalapalam na usg bo mam 18 dc.
    Ile zapłaciliście i za jakie konkretnie badania? Za osobę. Bo zdaje się, ze mój mąż u nich zrobi te badania.
    Ja pewnie tez będe robic nową toxoplazmozę, bo mam stare badania.
    A na biocenozę i wymaz PCR to gdzie cię wysłał? Wiesz gdzie zrobisz?

    Vanili wrote:
    Dzięki temu chyba będziemy miec icis? Czy jaktotam się nazywa :)
    ICSI

    Vanili wrote:
    Za tydzien powinien być @ i od 2 dc stymulacja.
    clap-smiley.gif

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ