X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 13:12

    pabelka88, Lonia, mysza89, ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, Kayaa, Torunianka lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Spodziewalam się tłumów a tu pustki. Byla jedna para przed chwilą, ktora się zakwalifikowala. Mam nadzieje ze to dobry znak. BTW siedzę i słyszę jak pani przekłada wizyty i odnoszę wrażenie, że się prosi tak jakby co niektórym nie zależało -uczciwie mówi ze w grudniu może nie być miejsca a laski chyba kręcą nosem na szybszy termin. Nie kumam.
    A na innych watkach tego forum dziewczyny modla sie o pieniadze na kolejne podejscia. Patrzac na ten caly obraz i podejscie innych klinik, dziekuje Bogu, ze mnie tak potraktowali w Gamecie bo dzieki temu znalazlam ten nasz maly Artvimed i bym go juz nie zamienila na zadna inna klinike.

    pabelka88, mysza89, Bydgoszczanka, ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)
    Wielkie gratulacje !!!! Najdalej za 16 dni bedziesz po pierwszym transferze ;)

    mysza89, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    A na innych watkach tego forum dziewczyny modla sie o pieniadze na kolejne podejscia. Patrzac na ten caly obraz i podejscie innych klinik, dziekuje Bogu, ze mnie tak potraktowali w Gamecie bo dzieki temu znalazlam ten nasz maly Artvimed i bym go juz nie zamienila na zadna inna klinike.
    i po ty słowach moje wątpliwości powinny juz sie schować :)
    a za Ciebie trzymam kciuki

    Julita76 gratulacje kwalifikacji

    Lonia, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)

    Tak, tak to my :)) Tak coś myślałam, widzialam przypadkiem! forum na Twoim tel :-p hehe

    Lonia, na pierwszy rzut oka, myślę, ze masz racje. Maly kameralny i podejście inne.

    mysza89, Lonia, pabelka88, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Tak, tak to my :)) Tak coś myślałam, widzialam przypadkiem! forum na Twoim tel :-p hehe

    Lonia, na pierwszy rzut oka, myślę, ze masz racje. Maly kameralny i podejście inne.
    Przede wszystkim nie oszczędzaja na nas w innych klinikach licza sobie za scratching wiec zadzwonilam pytac o to Artvimed i co sie okazuje, wszystko jest darmowe w ramach programu. Wiec kolejne mile zaskoczenie :)

    mysza89, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)
    Vanili pisz od razu jak u Ciebie będzie

    mysza89 lubi tę wiadomość

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Przede wszystkim nie oszczędzaja na nas w innych klinikach licza sobie za scratching wiec zadzwonilam pytac o to Artvimed i co sie okazuje, wszystko jest darmowe w ramach programu. Wiec kolejne mile zaskoczenie :)
    napisz jeszcze ze można dokupic nacięcie otoczki lub embrioglue lub jest darmowe w programie a sie dołamie z tym co robi moja klinika i bede spadac ...

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)

    No co ja czytam :) Gratulację to cudowna wiadomość i już zastrzyki och aż zazdroszczę ;p ja muszę wrócić 27.11 z resztą wyników i mam nadzieję że od początku grudnia i ja będę mogła zacząć brać te zastrzyki.
    Julita jaki wymaz musisz zrobić?Cytologie? Ja muszę zrobić z szyjki macicy metodą PCR w związku z tym moim cholerstwem co się przyplątało. Zwiedziłam dziś wszystkie laboratoria i się okazało że wymaz musi mi zrobić tylko lekarz lub położna bo to z szyjki. O 16,00 jestem umówiona z labo które sprowadza do mnie te szkiełka czy coś żeby Pani położna lub lekarz mogli mi zrobić wymaz. Jakiś obłęd teraz się tylko boję bo coś mówili że, na taki wynik się i dwa tygodnie czeka a wizyte mam na przyszły tydzień

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza89 wrote:
    napisz jeszcze ze można dokupic nacięcie otoczki lub embrioglue lub jest darmowe w programie a sie dołamie z tym co robi moja klinika i bede spadac ...
    Klej w cenniku kosztuje 460 zl a naciecie otoczki 500. Bede teraz chciala zrobic naciecie i dowiem sie czy obowiazuje cena z cennika czy moze jakos inaczej bedzie to rozwiazane ;)mysza moze zmienisz klinike, zadzwon do Artvimedu może będzie taka możliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 14:34

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)

    Ale super! Gratulować!

    Vanili, Julita76 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry!
    jestem!

    julita gratulacje kwalifikacji! ło matyldo- już zaczynasz zastrzyki? ja pierdziu jakie tempo :P
    vanili nadal trzymam kciuki, wiesz już coś?

    ja byłam dzisiaj w labie zrobić te hivy i resztę- wyniki odbieram jutro, więc na pojutrze w klinice będę mieć wszystko prócz chlamydii. Nie wiem jeszcze co będzie miał ze sobą mój m, czy uda mu się uzyskać wyniki z dawstwa krwi czy nie, od dopiero popołudniu przyjedzie a pojutrze rano jedziemy. Zobaczymy.

    Udało mi się zapisać do gina na nfz na... jutro! cud, bo akurat ktoś zrezygnował, inaczej miałabym termin 4.12. Idę zrobić cytologię i wydębić usg piersi. Coś jeszcze? Co to za wymazy się tu pojawiły jakieś? Chyba na tym etapie co jestem to nie- dopiero przed samą stymulacją i działaniem? Zresztą, podejrzewam, ze u mnie możemy poczekać z rozpoczęciem działań, bo ja 2.12 przyjmuję drugą dawkę szczepionki wzw b i chyba dopiero po tym można działać. Ale to już lekarz mi powie, w każdym razie u nas tak prędko nie będzie raczej. Chociaż... nie wiem- @ wypada mi w okolicach 5go grudnia, więc...może jeszcze ten cykl? Jeśli nie to następny. Najważniejsze to się zakwalifikować.

    Swoją drogą - dziewczyny co takie nieśmiałe jesteście? Hahahah trzeba było się zapytać: przepraszam- Julitka? / vanili? I pokazać jako znak rozpoznawczy forum w telefonie hahahaa

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy to!!! Udało się :)) Jeszcze się trzese. Ręce mi latały z nerwów jsk na obronie mgr. Za tydzien zaczynamy stymulacje.

    Bydgoszczanka, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76, Torunianka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Mamy to!!! Udało się :)) Jeszcze się trzese. Ręce mi latały z nerwów jsk na obronie mgr. Za tydzien zaczynamy stymulacje.


    Gratulacje!!!!

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoooo! Vanili- gratulacje! :)

    a co z tymi badaniami, które ci brakowały? bo pisałaś, że tylko AMH zrobiłaś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 15:58

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro jedzie Ewa.
    A ja jadę pojutrze.

    Ale tydzień zwariowany :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 18 listopada 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy to!!! Udało się :)) Jeszcze się trzese. Ręce mi latały z nerwów jsk na obronie mgr. Za tydzien zaczynamy stymulacje jak pojawi się @. 6dc wizyta kontrolna z usg i może, moze transfer wokół świąt. Takie to nie realne się wydaje a jednak prawdziwe :))

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76, Torunianka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ( jesteś tą blondynką w szarej spódnicy?;-)) ta para o której chyba piszesz to ja i mój narzeczony. Trzymam teraz kciuki bardzo za Was :)
    Ja akurat dzisiaj dostałam @ pewnie z tych nerwów więc od jutra zaczynam zastrzyki... ależ się cieszę.
    Dziewczyny lekarz naprawdę przemiły, nie czepia się pierdół ;) tylko toxoplazmoze mam powtórzyć i wymaz z pochwy, żeby do transferu był świeży. Tak więc uda się i Wam :)

    Super :) widzę że nie będę sama. Ja jutro tez rozpoczynam stymulację.

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Mamy to!!! Udało się :)) Jeszcze się trzese. Ręce mi latały z nerwów jsk na obronie mgr. Za tydzien zaczynamy stymulacje.
    Wspaniale!!! A tak się martwiłyśmy wszystkie :)
    Wy już stymulacje zaczynacie a ja muszę czekać na @ gdzie tam grudzień och :)
    I jeszcze te moje badania nieszczęsne :(
    Bardzo się cieszę dziewczyny to na prawdę dobry tydzień :)
    Od jutra trzymamy kciuki za kolejne kobietki

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    To jutro jedzie Ewa.
    A ja jadę pojutrze.

    Ale tydzień zwariowany :)
    Teraz czekamy na kolejne dobre informacje od was :)

    ivf-ivf, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ