X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się teraz zmartwilam.

    Myslalam, że będzie wizyta w 6 dc potem punkcja i ostatnia na transfer.
    A z tego co piszesz Kayaa to jestes w klinice co kilka dni.

    Nie wiecie czy tych usg nie można jakoś u swojego gina zaliczyć? Jechać taki kawał drogi na 10 min usgto masakra. :|

    Tzn. ja jak będę jechała na to drugie USG to już zostaje tam aż do czasu transferu (będę coś wynajmować). Wiesz zawsze możesz zadzwonić i poprosić dr czy nie byłoby nic przeciwko żebyś zrobiła to u swojego ginekologa. Ale szczerze, nie wiem jak to wygląda.

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Tzn. ja jak będę jechała na to drugie USG to już zostaje tam aż do czasu transferu (będę coś wynajmować). Wiesz zawsze możesz zadzwonić i poprosić dr czy nie byłoby nic przeciwko żebyś zrobiła to u swojego ginekologa. Ale szczerze, nie wiem jak to wygląda.

    A już wiesz może gdzie bd wynajmować coś? Bo ja mam taki sam plan. I byłabym wdzięczna za wszelkie info.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    A już wiesz może gdzie bd wynajmować coś? Bo ja mam taki sam plan. I byłabym wdzięczna za wszelkie info.

    W sumie to dopiero się orientuje/dzwonie co i jak. Jak będę coś już miała na oku to dam znać.

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ciężko coś wynajac na 4-6 dni
    Ale są niedrogie hostele tylko nie wiem jakie warunki :/

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się teraz zmartwilam.

    Myslalam, że będzie wizyta w 6 dc potem punkcja i ostatnia na transfer.
    A z tego co piszesz Kayaa to jestes w klinice co kilka dni.

    Nie wiecie czy tych usg nie można jakoś u swojego gina zaliczyć? Jechać taki kawał drogi na 10 min usgto masakra. :|

    Ja nie mam pojęcia ale chyba wtedy właśnie lekarz zadecyduje kiedy punkcja więc może być ciężko

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    W sumie to dopiero się orientuje/dzwonie co i jak. Jak będę coś już miała na oku to dam znać.

    Z tego co ja się orientowałam to są pokoje na wynajem po 20zł za dobe nawet :) Tyle że to bardziej w centrum Krakowa.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    u mnie małe zamieszanie bo musiałam po USG wrócić do pracy.

    Kayaa piękna hodowla, gratulacje :)

    No niestety u mnie trochę gorzej, 4 pęcherzyki większe, 4 małe, doktor zwiększył dawkę menopuru z 150 na 225 od jutra do piątku, od jutra mam też brać Certotide ( on jest na niepękanie ). W piątek kolejne USG i wstępnie punkcja planowana na niedzielę, chyba że dr. będzie chciał je jeszcze trochę podtuczyć to na poniedziałek ;)

    Ovitrelle dostaje się chyba dopiero kiedy lekarz zaplanuje punkcję, żeby wszystko co do godziny poobliczać ;)

    Czyli będziesz Kayaa dzień lub dwa przede mną... trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 16:50

    Torunianka, ComeToMeBaby, Kayaa, ewa84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ u mnie konieczna była zmiana dawkowania, to sadzę że małe są szanse na USG w miejscu swojego zamieszkania dziewczyny :(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 23 listopada 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ponieważ u mnie konieczna była zmiana dawkowania, to sadzę że małe są szanse na USG w miejscu swojego zamieszkania dziewczyny :(
    Dokładnie. Usg musi zrobić lekarz prowadzący takie leczenie, znający tematy rozrodu i leczenia niepłodności, a nie zwykły "osiedlowy " gin. O kontrolowanie dawek chodzi, czasem jest potrzebna zmiana. Jak już się zdecydowałas dojeżdżać to nie marudź, trzeba to trzeba.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie marudzę, bo na szczęście mam blisko, ale dziewczynom z drugiego końca Polski współczuję.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Dokładnie. Usg musi zrobić lekarz prowadzący takie leczenie, znający tematy rozrodu i leczenia niepłodności, a nie zwykły "osiedlowy " gin. O kontrolowanie dawek chodzi, czasem jest potrzebna zmiana. Jak już się zdecydowałas dojeżdżać to nie marudź, trzeba to trzeba.

    Hehe twarda babka z Ciebie :)
    Nie wolno się rozczulac nad sobą i kropka:p

    Dziewczyny jak znajdziecie jakiś fajny nocleg to i ja poproszę o namiar, jeśli bedzie potrzeba to też z pewnością będę nocowała. Teraz jak byliśmy nie bylo czasu na szukanie i mieliśmy średnIwona warunki za wysoką cenę :(
    Też szukam coś z polecenia więc jeśli coś ogarne dam znać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 18:49

    Torunianka, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Z tego co ja się orientowałam to są pokoje na wynajem po 20zł za dobe nawet :) Tyle że to bardziej w centrum Krakowa.
    Musze stwierdzić, że ciężko jest coś znaleźć a zwłaszcza w poszukiwanym przeze mnie terminie ponieważ są Andrzejki w międzyczasie.

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrzcie tutaj; http://olx.pl/nieruchomosci/noclegi/krakow/?search[filter_float_price%3Ato]=50
    Pewnie coś znajdziecie dla siebie.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Widzę ze trochę tu jest staraczek które trafiły do Artvimedu.
    Ja byłam w ubiegły czwartek i niestety okazało się że brakuje mi kilku badań w tym szczególnie FSH :(
    Zaden lekarz nie powiedział że to konieczne do rejestracji do programu obok AMH które mam (wynik 1,3) zapisuja do końca listopada. A kolejny cykl planowo mam już 4 grudnia :(

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Cześć dziewczyny. Widzę ze trochę tu jest staraczek które trafiły do Artvimedu.
    Ja byłam w ubiegły czwartek i niestety okazało się że brakuje mi kilku badań w tym szczególnie FSH :(
    Zaden lekarz nie powiedział że to konieczne do rejestracji do programu obok AMH które mam (wynik 1,3) zapisuja do końca listopada. A kolejny cykl planowo mam już 4 grudnia :(


    smutno :(

    nie wiesz dlaczego do konca listopada? moze beda nowe zapisy po nowym roku?
    3mam qciuki zeby sie udalo

    kilku z nas przesunieto wizyty z grudnia na listopad zeby dac szanse


    tez mialam wizyte w czwartek

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam duphaston na przyspieszenie @. Wczoraj ostatnie tabletki zazylam. Dawki końskie 3x2. Jeśli uda się wywołać i zrobić badanie do końca listopada to będzie kwalifikacja. Teraz czekam na cudowne przyspieszenie :) nie wiem czemu do końca miesiąca :(

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to super :)))
    oby @ jak najszybciej przyszla, pare stron temu dziewczyny pisaly o sposobach na przyspieszenie :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz przejrze ostatnie 20 stron. Juz od paru dni siedzę i czytam jak tu naturę oszukać. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam dzisiaj na USG to pielęgniarka mi mówiła, że nie rejestrują na grudzień bo mają już bardzo dużo pacjentek i mogliby się nie wyrobić z nowymi. W styczniu zaczną znowu rejestrować, ale dzwonić można dopiero w połowie grudnia - to akurat słyszałam jak mówiła komuś przez telefon.

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 23 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest nadzieja ;) nam powiedzieli żeby tak czy inaczej dowieźć wyniki. Dodają nas w najgorszym wypadku na listę rezerwowa jeśli któraś para nie będzie miała konieczność wykorzystania wszystkich 3 cykli to wskoczymy na miejsce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 21:10

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ