X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od soboty męczy zapalenie ucha...no szlak by to trafił, czy zawsze mi się musi coś przyplątać jak mi zależy :( wczoraj w nocy myślałam że zwariuję z bólu, mimo używania kropli. Idę jutro do laryngologa, może mu się uda temu zaradzić w trybie expressowym ;)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita no to faktycznie kiepsko ;/
    mam nadzieje ze lekarz da rade:)
    Mi dla umilenia życia wypadla plomba podczas mycia zebow:P no i dzis zaliczylam dodatkowo wizyte u stomatologa

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki dziewczyny, może dzisiaj uda mi się przespać noc :)

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 23 listopada 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Dziewczyny a dostałyście na tej pierwszej recepcie Ovitrelle czy oni dopiero to zapisują na 2 USG? Bo ja jeszcze tego nie dostałam by kupić.
    Ovitrelle dostaniebie w gabinecie zaplacilam za nia 80 zl zadnej recepty

    Torunianka, ewa84, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta,

    u Nas chłodno ale słonecznie :) miłego dnia wszystkim życzę

    Mnie już dzisiaj zdecydowanie mniej boli ucho...uff, obejdzie się pewnie bez mocnych leków :)
    Od dzisiaj zwiększona dawka menopuru, mam nadzieję że przyniesie oczekiwany efekt. Od dzisiaj zaczynam też wieczorami Cetrotide, ciekawe czy będzie bolał tak jak Lonia pisała...

    A co u Was dziewczyny??

    Lonia, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Ovitrelle dostaniebie w gabinecie zaplacilam za nia 80 zl zadnej recepty
    Tak sądziłam, że na miejscu będą podawać, Loniu a po ilu godzinach od podania miałaś punkcję po 24, czy 36 ??

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jak zwykle pod górkę. W sobotę robiłam biocenoze w jednym z lab w centrum Warszawy oczywiście wcześniej zadzwonilam czy w sobotę można zrobić itp itd i nie ma problemu zrobia oba badania. Labolatorium wybrałam że względu na to że robią wymaz na tą chlamydie bo np invicta nie praktykuje tego ( dotychczas sporo badan robiłam tam)
    W sobotę okazało się ze wymazu na chlamydia mi nie pobiora bo już nie Da rady zamówić kuriera kazali przyjść dzis i odrazu będę mogła odebrać wyniki biocenozy i kolejna niespodzianka mam przyjść jutro na wymaz bo muszą zamówić kuriera a na wynik biocenozy mam czekać do piątku!!!
    Mexyk jak potrafią jeszcze człowieka wqr#### w i tak stresującej sytuacji :(
    Polecialam do invicty 10 min czekałam na badanie i kolejne 20-30 mam czekać na wynik... Bosz jak to mozliwe ze tam mam czekać do piątku skoro w innym miejscu cała procedura z wynikiem to niecala godzina?

    Chyba muszę sobie sprawić coś na uspokojenie :) bo w pracy będą mieli ze mną kiepsko :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 11:35

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ja tam nie marudzę, bo na szczęście mam blisko, ale dziewczynom z drugiego końca Polski współczuję.

    ja o marudzeniu to napisałam do Vanili, odniosłam się do niej na koniec, pomimo cytowania twojego posta, dlatego może odniosłaś takie wrażenie ;)

    ja też jestem z drugiego końca Polski. Ale ja wiedziałam z iloma mniej więcej wizytami się to wiąże i zdecydowałam się zapisać do Krakowa i tam jeździć. Nie wyobrażam sobie aby wizytami zajmowało się dziesięciu różnych ginów, bo mam daleko do Krakowa. W końcu od czegoś jest lekarz prowadzący. I to dość specyficznej specjalizacji.

    Jak idziesz sobie uszyć płaszczyk do krawcowej to nie zanosisz materiału do jednej krawcowej, nie idziesz się obmierzyć do drugiej, na przymiarki do trzeciej, a na poprawki do czwartej. Poza tym każda z nich może się zajmować czym innym- pierwsza szyje płaszcze (ok), ale już druga może być od krawiectwa lekkiego, trzecia od firanek a czwarta może się na niczym nie znać.

    Mnie doktor zaproponował abym sobie zwykłe usg u siebie w mieście zrobiła (co zrobi każdy gin z usg), które sprawdzi czy nie ma torbieli. Potem on przejmuje kontrolę nad całym leczeniem. To chyba logiczne.

    My o czasie jazdy i kosztach podróży pomyśleliśmy zanim się zapisaliśmy do Krakowa. Wcześniej jeździliśmy do Gdyni, bo mamy tam autostradę i w jakieś 2,5 godziny byliśmy na miejscu. Chcieliśmy tam zostać, ale tam miejsca na rządówkę były dopiero na lipiec- o ile program będzie przedłużony. Proponowali nam komercję. Szukałam, szukałam i nawinął się Artvimed. Długo nie musieliśmy się zastanawiać- chcemy spróbować wykorzystać rządówkę dopoki jeszcze istnieje. A koszty dojazdów czy nawet noclegów są tylko ułamkiem tego co byśmy zapłacili podchodząc komercyjnie w Gdyni. No i w rządówce mamy trzy podejścia, a w komercji- jeśli policzyć trzy próby- wychodzi około 30-40 tys. To ja już naprawdę mogę pojeździć do Krakowa przez całą Polskę. Mam prawie 500km w jedną stronę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 12:10

    Lonia, Torunianka, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Tak sądziłam, że na miejscu będą podawać, Loniu a po ilu godzinach od podania miałaś punkcję po 24, czy 36 ??
    Cetrotide bralam zawsze o 19 na ostatnim, drugim usg dr zalecil wzgledem godziny 19 zrobienie zastrzyku ovitrelle o 23.45-to byla niedziela a punkcje mialam we wtorek o 11.30 wiec raczej 36 ;)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Hehe twarda babka z Ciebie :)
    Nie wolno się rozczulac nad sobą i kropka:p

    Dziewczyny jak znajdziecie jakiś fajny nocleg to i ja poproszę o namiar, jeśli bedzie potrzeba to też z pewnością będę nocowała. Teraz jak byliśmy nie bylo czasu na szukanie i mieliśmy średnIwona warunki za wysoką cenę :(
    Też szukam coś z polecenia więc jeśli coś ogarne dam znać ;)

    no ba- trzeba działać! a nie się rozczulać.
    dobry namiar nie jest zły- może jak któraś coś będzie wiedziała to niech da znać - na pewno większości się przyda. Luksusów przecież nie musi być- wystarczy pokój z dostępem do łazienki. Ot co.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Jak byłam dzisiaj na USG to pielęgniarka mi mówiła, że nie rejestrują na grudzień bo mają już bardzo dużo pacjentek i mogliby się nie wyrobić z nowymi. W styczniu zaczną znowu rejestrować, ale dzwonić można dopiero w połowie grudnia - to akurat słyszałam jak mówiła komuś przez telefon.
    tak, ja zdaje się też wam pisałam o tym, że jak ktoś nie ma full zestawu badań i teraz dopiero dzwoni pytać o wizytę kwalifikacyjną to ne mają zapisywać- dopiero na styczeń. Chyba że ktoś wszystko ma to ewentualnie ale i tak mają iść pytać dr czy jeszcze się wyrobią. Więc- zdążyliśmy w ostatniej chwili, powiem wam.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny u mnie jak zwykle pod górkę. W sobotę robiłam biocenoze w jednym z lab w centrum Warszawy oczywiście wcześniej zadzwonilam czy w sobotę można zrobić itp itd i nie ma problemu zrobia oba badania. Labolatorium wybrałam że względu na to że robią wymaz na tą chlamydie bo np invicta nie praktykuje tego ( dotychczas sporo badan robiłam tam)
    W sobotę okazało się ze wymazu na chlamydia mi nie pobiora bo już nie Da rady zamówić kuriera kazali przyjść dzis i odrazu będę mogła odebrać wyniki biocenozy i kolejna niespodzianka mam przyjść jutro na wymaz bo muszą zamówić kuriera a na wynik biocenozy mam czekać do piątku!!!
    Mexyk jak potrafią jeszcze człowieka wqr#### w i tak stresującej sytuacji :(
    Polecialam do invicty 10 min czekałam na badanie i kolejne 20-30 mam czekać na wynik... Bosz jak to mozliwe ze tam mam czekać do piątku skoro w innym miejscu cała procedura z wynikiem to niecala godzina?

    Chyba muszę sobie sprawić coś na uspokojenie :) bo w pracy będą mieli ze mną kiepsko :/
    miałaś przejscia :P kurdę mam nadzieję że u mnie będzie w miarę, zaraz dzwonię do labów który mi to zrobi, bo u nas np. Diagnostyka nie pobiera wymazów gin. Typuję jeden punkt w mieście gdzie mogą to zrobić, okaże się co mi powiedzą. Mam dziś misję dowiedzieć się gdzie mi te wymazy porobią.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Cetrotide bralam zawsze o 19 na ostatnim, drugim usg dr zalecil wzgledem godziny 19 zrobienie zastrzyku ovitrelle o 23.45-to byla niedziela a punkcje mialam we wtorek o 11.30 wiec raczej 36 ;)
    kurka, wyższa matematyka :P mam nadzieję, ze ktoś to za mnie tam policzy jak przyjdzie co do czego, bo matma, w stresie, to chyba nie będzie moją najlepszą stroną :P hyhyhy

    Torunianka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzień dobry dziewczęta,

    u Nas chłodno ale słonecznie :) miłego dnia wszystkim życzę

    Mnie już dzisiaj zdecydowanie mniej boli ucho...uff, obejdzie się pewnie bez mocnych leków :)
    Od dzisiaj zwiększona dawka menopuru, mam nadzieję że przyniesie oczekiwany efekt. Od dzisiaj zaczynam też wieczorami Cetrotide, ciekawe czy będzie bolał tak jak Lonia pisała...

    A co u Was dziewczyny??

    Muszę stwierdzić, że nie mam żadnych dolegliwości związanych z podaniem Cetrotidu. W miejscu podania jest wyłącznie zaczerwienienie, nawet siniaka nie ma. :)

    Lonia, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Muszę stwierdzić, że nie mam żadnych dolegliwości związanych z podaniem Cetrotidu. W miejscu podania jest wyłącznie zaczerwienienie, nawet siniaka nie ma. :)
    Szczęściara ;) obyście wszystkie tak znosiły zastrzyki

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO, to może i ja znajdę się w gronie szczęściar ;) zdam relację wieczorem, kurde a ja chciałam go sobie zapodawać o 21, bo o 19 to ja z pracy
    często-gęsto dopiero wychodzę...

    Co do biocenozy, to ja dzisiaj zrobiłam właśnie w diagnostyce, z 5 punktów w moim mieście jeden robi, wynik do 5 dni, więc jakoś poszło :)
    Toxoplazmoze wczoraj zrobiłam w Artvimedzie, na koszt rządowego programu :)

    Spoko Kometa, lekarz Ci wszystko policzy ;)

    Co do dojazdów, to ja mam z Was chyba najbliżej, ale wiadomo człowiek wolałby w swoim mieście; aczkolwiek licząc 3 podejścia w komercji to jakby nie liczyć zawsze lepiej dostać się do programu :) nawet przy takich dalekich trasach jak Wasze :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a swoją drogą to ciekawa jestem jakim cudem w 20 minut w Invikcie są w stanie sprawdzić czy jakieś bakterie się wykluły, z tego co wiem to na wyniki wymazów zawsze się czeka kilka dni, bo musza mieć pewność że albo nic się nie wyhodowało, albo co się wyhodowało i chyba od razu sprawdzają wtedy na jaki antybiotyk reaguje dane cholerstwo....

    A ja wczoraj odebrałam kontrolny wynik z ureoplasmy jest czysto...uff :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    OO, to może i ja znajdę się w gronie szczęściar ;) zdam relację wieczorem, kurde a ja chciałam go sobie zapodawać o 21, bo o 19 to ja z pracy
    często-gęsto dopiero wychodzę...

    Co do biocenozy, to ja dzisiaj zrobiłam właśnie w diagnostyce, z 5 punktów w moim mieście jeden robi, wynik do 5 dni, więc jakoś poszło :)
    Toxoplazmoze wczoraj zrobiłam w Artvimedzie, na koszt rządowego programu :)

    Spoko Kometa, lekarz Ci wszystko policzy ;)

    Co do dojazdów, to ja mam z Was chyba najbliżej, ale wiadomo człowiek wolałby w swoim mieście; aczkolwiek licząc 3 podejścia w komercji to jakby nie liczyć zawsze lepiej dostać się do programu :) nawet przy takich dalekich trasach jak Wasze :)
    Nie martw się to Ty ustalasz godzine wziecia cetrotide, ja też często robiłam zastrzyki w pracy. Moze byc 21 nie musi być 19 ;)tak jak piszesz o tych dojazdach, nie ma porownania. Ja dotychczas za wszystkie badania, wyniki i dojazdy wydalam okolo 6 tysiecy a jestem juz po pierwszej probie. Teraz koszty beda duzo mniejsze w zasadzie paliwo i recepty. Myślę że max jeszcze jakieś 3 tyś. Więc trzy proby kosztuja tyle co jedna, z tym że ja mam prawie 500km. Więc jak by nie patrzeć WARTO!:)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Toxoplazmoze wczoraj zrobiłam w Artvimedzie, na koszt rządowego programu :)
    mi nie dał za friko... smuteczek :(
    muszę sobie sama zrobić, eh. nie ma sprawiedliwości na tym świecie, no nie ma.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    mi nie dał za friko... smuteczek :(
    muszę sobie sama zrobić, eh. nie ma sprawiedliwości na tym świecie, no nie ma.
    Ja za wizyte kwalifikacyjna płaciłam 200 zł a wiem, że teraz nie zawsze biora opłatę. Także tam się wszystko zmienia ;) ale za to scratching mam gratis :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ