X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Jak mi jeszcze ktoś kiedyś powie że mam zrobić tego pcr 'a ponownie to zacznę kląć. Bardzo się cieszę, że wynik masz good :-D i zazdroszczę tego tempa :-) ja na swój poczekam... Dziś dostarczyłam próbkę do laba, przenocowała w lodówce. Pozostaje mi czekać.

    Dziś rano miałam delikatne plamienie, po tym wczorajszym wieczornym wymazie. Jak lekarka umieszczała tą "szczoteczkę " w transporterze to była na niej odrobina krwi. Kurczę, nie dziwię się - taką szczotą grzebać w takiej małej szyjce?! No i nie dziwię się, że jednak to lekarz musi pobrać próbkę, nie położna. No - chyba że położna dysponuje samolotem, wziernikiem i szczotką (jakkolwiek by to nie zabrzmiało), a także odpowiednie przeszkolenie. Mając ten obraz całości absurdalnym staje się zalecenie jednej z pań w jednym z labów, do których dzwoniłam, abym sobie sama pobrała- przecież to proste jest. Boszzzz, jak ja niecierpię niekompetencji...

    Szczotkę? ?? Mi pobierali taka duża patka. BTW te wymazy to taki problem, ze mi wczoraj tez dwa razy pobierali ale nie chcialam juz wam marudzić :]

    Kometa nie martw się, mi jak zlapala drugi raz szyjke to tez pojawiła się krew ale nie mialo to wpływu na wynik PCRa, jak również moja infekcja.

    wyobraźcie sobie ze odebrałam wyniki w szpitalu niestety biocenoza jest beeee przez infekcje. Pytam grzecznie na izbie przyjec czy jakis lekarz może rzucić okiem na wynik i wypisać receptę dodam se sala pusta cisza spokój tylko jedna kobitka w poczekalini na co uslyszalam czy nie widzę, że maja ostry dyżur. Poszło to z takim wyrzutem jakby byla kolejka oczekujacych a ja bym probowala się wepchnac bez czekania. Zonk.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 26 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja mam AMH 1,3 wiek 36 tez kiepsko będzie.
    Dziś mi się rozkręca @. Wiec widać Duphaston dał radę.
    Cykl trwał 18 dni :-O. W sobotę badanie FSH. Na poniedziałek udało mi się wbić na 13 na wizytę.
    Wiec zobaczymy jaki wyjdzie poziom FSH i zapadnie wyrok ostateczny. ...
    Czy będzie kwalifikacja czy nie.
    Niestety nie mam jeszcze wyniku cytologii czeka się do miesiąca czasu! Jakaś paranoja w tym kraju :/

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, to widzę też miałaś luksusy... Dramat normalnie.

    Szczoteczkę, na takim długim patyku. Wyglądała jak szczotka do czyszczenia butelek hyhy z tym że oczywiście w odpowiedniej skali. Długa i wąska. No bo jakoś musi wejść w środek szyjki.

    Za pierwszym razem pobrała mi położna na taką przypominającą błyszczyk do ust ;-) no i tylko pogmerala w środku jakby pobierała wymaz z pochwy a nie z kanału szyjki. Szans nie miała, żeby to właściwie pobrać. Nie tym sprzętem. Ale to nie jej wina, bo pytała sama tego gościa z laba o wymazówkę i on jej źle powiedział, za co mnie potem dziesięć razy przepraszał.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dzisiaj była ma wizycie (9dc) i myślałam, że w sobote będzie punkcja a tu lipa. Coś pęcherzyki zaczęły wolno przyrastać. Dostałam kolejną recepte na Puregon oraz Cetrotide. Nastepna wizyta kontrona w sobotę (11dc) a punkcja prawdopodobnie w poniedziałek (13dc), natomiast transfer jest prognozowany na sobotę (18dc). Trochę się przeciągnęło.

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to nie wiem po co tam jutro jadę do tego Krk ...
    Nie mam wyników PCRa a tak liczyłam że, jednak dadzą rade w laborze, nie mam też wyników cytologi.
    Jadę chyba tylko po to żeby się pokazać i usłyszeć że, bez wyników nie zaczniemy działać :/ obłęd XXIw i takie cyrki z tymi wszystkimi wynikami wymazami itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 20:24

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili, to widzę też miałaś luksusy... Dramat normalnie.

    Szczoteczkę, na takim długim patyku. Wyglądała jak szczotka do czyszczenia butelek hyhy z tym że oczywiście w odpowiedniej skali. Długa i wąska. No bo jakoś musi wejść w środek szyjki.

    Za pierwszym razem pobrała mi położna na taką przypominającą błyszczyk do ust ;-) no i tylko pogmerala w środku jakby pobierała wymaz z pochwy a nie z kanału szyjki. Szans nie miała, żeby to właściwie pobrać. Nie tym sprzętem. Ale to nie jej wina, bo pytała sama tego gościa z laba o wymazówkę i on jej źle powiedział, za co mnie potem dziesięć razy przepraszał.

    Taaa... Szczesliwa bo zalatwilam pobranie w 15 min. Potem zaczal się dramat hehe. W pkt poboru probek czekalam 45 min aby usłyszeć ze obie zle pobrane. Nie bede się sprzeczac z lekarzem ze chyba biocenoze powinien na suche pidloze pobrać. Labo kolejne pol godz wyjasnialo jak tego PCRa pobrać. A potem godz czekania na drugie pobranie....sama frajda!

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A ja to nie wiem po co tam jutro jadę do tek Krk ...
    Nie mam wyników PCRa a tak liczyłam że, jednak dadzą rade w laborze, nie mam też wyników cytologi.
    Jadę chyba tylko po to żeby się pokazać i usłyszeć że, bez wyników nie zaczniemy działać :/ obłęd XXIw i takie cyrki z tymi wszystkimi wynikami wymazami itp
    Może zadzwoń do nich? Ale pewnie jakieś usg będą chcieli robić? A nie... Ty jeszcze nie zaczęłaś stymulacji... Może zapytaj czy faktycznie masz przyjeżdżać? Czy możesz im dosłać te wyniki mailem jak będą. Papiery podpisywaliscie w klinice więc miejsce w programie macie tak? Dzwoń, oni chyba do 21:00? Sprawdź.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 20:27

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa, ale plan jest :-) 2 dni w tą czy tamtą.. Nie ma znaczenia. Trzymam kciuki za ładne przyrosty jajcowe.

    Kayaa, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, ja miałam parę dni nieaktualną cytologię, ale dzień przed wizytą miałam pobieraną. Powinnam mieć wyniki na następną wizytę, więc jak to powiedziałam dr to nic nie powiedział. W sensie: mam pewnie przywieźć jak będzie wynik. Starej nie chciał.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Taaa... Szczesliwa bo zalatwilam pobranie w 15 min. Potem zaczal się dramat hehe. W pkt poboru probek czekalam 45 min aby usłyszeć ze obie zle pobrane. Nie bede się sprzeczac z lekarzem ze chyba biocenoze powinien na suche pidloze pobrać. Labo kolejne pol godz wyjasnialo jak tego PCRa pobrać. A potem godz czekania na drugie pobranie....sama frajda!
    Siostra ty moja w niedoli jesteś :-P
    Chyba powiem Chrustu, że mają sami takie badania robić w klinice bo kuźwa w całej Polsce problem, żeby je zrobić. Jak chce takiego badania to niech sam robi. Przynajmniej pobiera i oddaje gdzieś do laba.

    ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Może zadzwoń do nich? Ale pewnie jakieś usg będą chcieli robić? A nie... Ty jeszcze nie zaczęłaś stymulacji... Może zapytaj czy faktycznie masz przyjeżdżać? Czy możesz im dosłać te wyniki mailem jak będą. Papiery podpisywaliscie w klinice więc miejsce w programie macie tak? Dzwoń, oni chyba do 21:00? Sprawdź.
    Na stronie od nich pisze że, pracują do 19.00 no nic pojadę tam i się przekonam.
    Najwyżej zacznę w styczniu a nie w grudniu :) ale jak będę musiała wykonać jeszcze jakieś badania, wymazy to chyba zwariuję :)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, ja miałam parę dni nieaktualną cytologię, ale dzień przed wizytą miałam pobieraną. Powinnam mieć wyniki na następną wizytę, więc jak to powiedziałam dr to nic nie powiedział. W sensie: mam pewnie przywieźć jak będzie wynik. Starej nie chciał.
    No tyle dobrze. To teraz modły o dobre FSH i kwalifikacje.

    ComeToMeBaby, ewa84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cytologia jest z 2013 :) więc chyba raczej nie przejdzie, nie robiłam bo myślałam że, ta którą mi robili w szpitalu podczas laparoskopii może być ... a jednak nie może ;/

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Torunianka a dostałaś zwrot pieniedzy za wizyte kwalifikacyjna?pytalas o to?
    Nie zapytalam bo jak weszlam do kliniki to od razu mnie wolali na wizyte. Potem jak juz wyszlam to zrobila się kolejka jak za komuny. W poniedziałek nie odpuszcze i zapytam. Właśnie zrobilam pierwszy zastrzyk tego Cetrotide i jakoś tak dziwnie czuje . A do tego jak boli to cholerstwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj zaliczyłam pierwszy siniak, ale własnej głupoty ;) robiąc zastrzyk z menopuru dziabnęłam sobie jakąś żyłkę i siniak jak się patrzy.

    Czytając Wasze przygody z tymi wymazami, Bogu dziękuję że miałam je porobione przed histero i teraz nie muszę biegać, ale ciekawa jestem jak wyjdzie ta biocenoza i czy w labie aby na pewno zrobią to co trzeba, bo po Waszych historiach to się już wszystkiego spodziewam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Hej Dziewczyny, dzisiaj była ma wizycie (9dc) i myślałam, że w sobote będzie punkcja a tu lipa. Coś pęcherzyki zaczęły wolno przyrastać. Dostałam kolejną recepte na Puregon oraz Cetrotide. Nastepna wizyta kontrona w sobotę (11dc) a punkcja prawdopodobnie w poniedziałek (13dc), natomiast transfer jest prognozowany na sobotę (18dc). Trochę się przeciągnęło.

    Kayaa takie drobne przesunięcie to nic takiego, ważne ze masz już plan dalszego działania, trzymam kciuki.
    A ile naliczył Ci dzisiaj pęcherzyków ??
    Ja jutro mam drugie podglądanie i też się dowiem co dalej, u mnie już w poniedziałek mówił że punkcja może być w niedzielę lub poniedziałek.
    Czyli będziesz miał podawane 5-dniowe zarodki?? Mnie mówił na pierwszej wizycie że 3-dniowe...ciekawe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 21:35

    ewa84, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 listopada 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lola : super ze @ przyszla :) teraz na pewno bedzie dobrze :)
    Kometa: bedziesz miala wynik tego pcr-a na wizyte w 6 dniu cyklu? Kiedy mniej wiecej ci wypada?



    Ja z tym pcr to chyba sie wykoncze
    No niestety ja w laboratorium, w którym zrobilam badanie usłyszałam że mogę reklamacje napisać :p (gdybym nie weszla sprawdzic na ich strone cennika innych badan nie doszlabym nawet do tego ze nie robia metoda pcr i bym pojechala z tym wynikiem zadowolona) swoja droga skoro telefonicznie mi potwierdzili ze robia to badanie a pozniej w rejestracji z kartki odczytali jakie maja zrobic a zrobili inna metoda to swiadczy ze nawet pracownicy nie maja pojecia jakie badania wykonuja :(
    Pisałam do Doktora i odpisał że konieczny jest ten wymaz metoda pcr :( że takie są wymogi zawarte rozporządzeniu ministra zdrowia :( problem ze do pierwszej wizyty nie wiem czy dostanę wynik :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 22:23

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    157,00 + 30,00 za pobranie (pobranie zafundowali mi dziś dwa razy ;/)

    Jak głupek sie upewniałam, czy aby na pewno dobre badanie mam zlecone bo tak szybko wynik - wierzyć mi się nie chciało. Myślałam ze będą coś hodować jak przy biocenozie... ale nie. Maszyna oddziela to dna chlamydi - jesli dobrze zrozumiałam...

    Żartuję sobie przecież z tym obgadywaniem ;)


    Vanilii w jamims sieciowym lab robilas to badanie?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 26 listopada 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka, odp masz na prv, ale dla innych zainteresowanych expresowym tempem wyników (nie bójcie się, potrenowali na mnie, dostali zjebke z labo, że źle pobrali to się już pewnie nauczyli hehe). Ja robiłam tu:
    http://www.gpsk.am.poznan.pl/

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta :)

    Lola fajnie że dostałaś @ i będziesz mogła ruszyć dalej ;)

    Ewa trzymam kciuki żebyś się wyrobiła z terminami :)

    Bydgoszczanka odezwij się, jak u Was sytuacja??

    Trzymajcie dzisiaj kciuki żeby dzisiejsze podglądanie okazało się szczęśliwe.

    Miłego dnia dziewczyny, ja odezwę się dopiero późnym popołudniem

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ