X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Julita76 :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    No a ja czekam na wieści jeszcze od Bydgoszczanki. Jest ta kwalifikacja??? :-D


    Jest!! :-D Musze jeszcze dosłaś lekarzowi zaświadczenie od mojego gina, że lecze się na niepłodność idiopatyczną dwa lata... Dla mnie to absurd... bo ja się na to nie leczę bo i jak?? No ale jak chce to mu wszystko wyślę. Dostałam już receptę na leki od 2 dc mam przyjmować zastrzyki.
    Ale w tej klinice ludzi.... masakra. Sam lekarz mówił, że pracuje ostatnio od poniedziałku do niedzieli po 13 godzin, żeby ze wszystkimi kobietkami się wyrobić. Bo nasz porąbany PIS i jego cudowne działania doprowadzą do tego że nie będzie już refundacji na in vitro. Więc od nowego roku może być masakra.

    ewa84, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Kayaa takie drobne przesunięcie to nic takiego, ważne ze masz już plan dalszego działania, trzymam kciuki.
    A ile naliczył Ci dzisiaj pęcherzyków ??
    Ja jutro mam drugie podglądanie i też się dowiem co dalej, u mnie już w poniedziałek mówił że punkcja może być w niedzielę lub poniedziałek.
    Czyli będziesz miał podawane 5-dniowe zarodki?? Mnie mówił na pierwszej wizycie że 3-dniowe...ciekawe

    Julita, widzisz u każdego co innego. Jutro będę wiedziała więcej co i jak. Tez coś wspominał o 3 dniowych ale z racji słabego ich wzrostu trzeba będzie poczekać z rozwojem zarodków. Najważniejsze, że idzie do przodu to wszystko. Mam nadzieje że u Ciebie bedzie dobrze. Daj znać co i jak. :) Buziole

    ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Julita76 :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lola : super ze @ przyszla :) teraz na pewno bedzie dobrze :)
    Kometa: bedziesz miala wynik tego pcr-a na wizyte w 6 dniu cyklu? Kiedy mniej wiecej ci wypada?

    Pisałam do Doktora i odpisał że konieczny jest ten wymaz metoda pcr :( że takie są wymogi zawarte rozporządzeniu ministra zdrowia :( problem ze do pierwszej wizyty nie wiem czy dostanę wynik :(
    Tak Ci powiem, że na styk. Mogę mieć a mogę nie mieć. No ale nic z tym nie zrobię. Mogę już tylko czekać. Przecież się nie powieszę. Najwyżej im ten wynik doślę. Widzisz, to pewnie to badanie jest od 1.listopada. Ale nam się trafiło...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Trzymajcie dzisiaj kciuki żeby dzisiejsze podglądanie okazało się szczęśliwe.

    Miłego dnia dziewczyny, ja odezwę się dopiero późnym popołudniem
    Trzymam! Czekam na raport :-D

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Jest!! :-D Musze jeszcze dosłaś lekarzowi zaświadczenie od mojego gina, że lecze się na niepłodność idiopatyczną dwa lata... Dla mnie to absurd... bo ja się na to nie leczę bo i jak?? No ale jak chce to mu wszystko wyślę. Dostałam już receptę na leki od 2 dc mam przyjmować zastrzyki.
    Ale w tej klinice ludzi.... masakra. Sam lekarz mówił, że pracuje ostatnio od poniedziałku do niedzieli po 13 godzin, żeby ze wszystkimi kobietkami się wyrobić. Bo nasz porąbany PIS i jego cudowne działania doprowadzą do tego że nie będzie już refundacji na in vitro. Więc od nowego roku może być masakra.
    No chyba jak tam pojadę to go uściskam :-D dobra, wiem że to dla niego czas prosperity ale jakby nie robił tych nadgodzin to faktycznie byśmy pewnie nie miały szansy się załapać.

    No i gratuluję kwalifikacji!! Nie miałaś pewnie wyników sprzed dwóch lat, żeby mógł je zakwalifikować?

    Bydgoszczanka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    No chyba jak tam pojadę to go uściskam :-D dobra, wiem że to dla niego czas prosperity ale jakby nie robił tych nadgodzin to faktycznie byśmy pewnie nie miały szansy się załapać.

    No i gratuluję kwalifikacji!! Nie miałaś pewnie wyników sprzed dwóch lat, żeby mógł je zakwalifikować?


    Nie bardzo.. Miałam jakieś usg ale stwierdził, że to za mało. Wyników nie miałam aż tak starych. Ja dwa i pół roku temu zaczęłam się starać.. wtedy nie sądziłam że dobrze byłoby monitorować owulację. Zresztą co ginekolog to mi mówił, żeby czekać rok i się nie martwić... Mam nadzieję, że samo zaświadczenie wystarczy. :-)

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wystarczy, czytałam że czasem ktoś jechał z jakimś zaświadczeniem.
    ja nie musiałam żadnego takiego wieźć bo my mieliśmy rok w badaniach udokumentowany, a ja jestem z kategorii co musi udokumentować "tylko" rok.
    ale gdybym miała pisać zaświadczenie to chyba dramat- moja ginka też mnie wcale nie leczyła. ja w życiu nie miałam żadnego monitoringu zrobionego. kazała pobadać hormony, potem męża, potem zrobić hsg i potem wysłała do kliniki. i tak się bujaliśmy z tematem.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Nie bardzo.. Miałam jakieś usg ale stwierdził, że to za mało. Wyników nie miałam aż tak starych. Ja dwa i pół roku temu zaczęłam się starać.. wtedy nie sądziłam że dobrze byłoby monitorować owulację. Zresztą co ginekolog to mi mówił, żeby czekać rok i się nie martwić... Mam nadzieję, że samo zaświadczenie wystarczy. :-)

    Jak byś nie dostała zaświadczenia to daj znać. Pomogę :)

    ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Jak byś nie dostała zaświadczenia to daj znać. Pomogę :)
    proszę jaka dobra koleżanka :)

    Torunianka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ju-li-ta! Ju-li-ta! Ju-li-ta!*
    :)

    *kibicuję tak na zapas, bo na trochę zniknę z foruma, będę później.

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Jak byś nie dostała zaświadczenia to daj znać. Pomogę :)


    Dziękuję

    Torunianka lubi tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 27 listopada 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w przypadku konieczność In Vitro w powodu czynnika męskiego (ostra oligospermia) ja chyba zaświadczeń żadnych mieć nie muszę? Nie leczymy się rok bo tu nie ma opcji wyleczenia. A o chorobie dowiedzieliśmy się w marcu po 1 badaniach nasienia. Kolejne 3 to tylko potwierdziły. Urolog i endokrynolog nie dali żadnej szansy na naturalne poczęcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 15:08

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dziewczyny w przypadku konieczność In Vitro w powodu czynnika męskiego (ostra oligospermia) ja chyba zaświadczeń żadnych mieć nie muszę? Nie leczymy się rok bo tu nie ma opcji wyleczenia. A o chorobie dowiedzieliśmy się w marcu po 1 badaniach nasienia. Kolejne 3 to tylko potwierdziły. Urolog i endokrynolog nie dali żadnej szansy na naturalne poczęcie.
    Zaświadczeń nie potrzebujesz. Wystarczy mieć wyniki badań przy tym czynniku.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczynamy w grudniu :) jestem w szoku teraz zostało czekać na @ mam puregon i cetrotide
    resztę wyników mogę spokojnie dowieść na następnej wizycie.
    Ależ tam dziś było ludzi, Dr tylko biegał z gabinetu do zabiegowego i na odwrót.
    Dziś to był całkiem dobry dzień :) do tego PZU mi przysłało kartę apteczną na której mam 200zł :)

    Ps. Julita jak sobie radziłaś z tym twoim bolącym uchem?????
    bo choć dzień miałam dobry, noc mogę mieć koszmarną :(

    Torunianka, ewa84, Lonia, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 Super Gratuluje :)
    Wszyscy dostali puregon tylko ja Fostimon hymm..

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina super że jednak grudzień :)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! No to się dzieje w klinice. Tak mnie zastanawia jak oni będą funkcjonowali w grudniu w okresie świąteczno noworocznym :)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Gratuluję! No to się dzieje w klinice. Tak mnie zastanawia jak oni będą funkcjonowali w grudniu w okresie świąteczno noworocznym :)
    Też się nad tym zastanawiam bo @ mam dostać między 5 a 9 grudnia więc sama jestem ciekawa jak to się potoczy bo pewnie na ten okres świąteczny się załapię :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ