X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • kattti88 Debiutantka
    Postów: 14 27

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co do Krakowa jest jedna apteka na ul. Krynicznej 15 gdzie leki zawsze są dostępne, wszystkie zastrzyki i tabletki. Ja tam wszystkie kupowałam. Panie bardzo miłe i mają otwarte do 20. Chrostowski mi ją polecił.

    Więc jak coś zawsze można tam podjechać :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    kattti88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :-) w żadne kulki nie lecę z Wami dziewczyny. Punkcje miałam na 10:30 więc zdażyłyście z kciukach i powiem Wam naprawdę pomogły ;-)
    No więc tak: zaproszono mnie na salę 10:30 a wróciłam do poczekalni 12:30 więc trochę to trwało, obyło się bez kłopotów ;-)
    Pobrali 16 komórek. Potem do 13:00 jeszcze czekaliśmy i dopiero wtedy moja druga połowa została zaproszona do pokoju zwierzeń ;-)
    Jak załatwił męskie sprawy to jeszcze chwila w poczekalni i odbiór wypisu i wytyczne na najbliższe dni :-)
    Transfer planowany jest na niedzielę wstępnie, a jutro mają dzwonić z pracowni biologicznej z raportem o ilości dojrzałych komórek, ile się zaplodniło i jak się rozwijały w pierwszych godzinach

    Justi86, ewlinaaa85, Torunianka, ewa84, ComeToMeBaby, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz proszę o trzymanie kciuków za ładne podziały i wytrwałość naszych maluchów :-)

    Lola79, Torunianka, ewa84, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    pewnie

    pytanko z serii wymazów (hyhy):
    robiłyście (teraz/ kiedyś) wymazy z szyjki w kierunku mykoplasmy, ureaplasmy?
    na innych wątkach dziewczyny o tym wspominają, podpowiadają aby zrobić, a nasz doktorek nie wspominał, prawda? Bo ja np nie robiłam i nie miałam tego w papierach. Szkoda, że nie pomyślałam o tym przy okazji tego pcr, bo zdaje się że warto to badanie wykonać. Teraz już nie mogę, bo biorę globulki na tą infekcję, więc pozamiatane.
    Ja robiłam przed Histeroskopią, musiałam wyleczyć ureaplasme i dopiero mogłam podejść do badania

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Teraz proszę o trzymanie kciuków za ładne podziały i wytrwałość naszych maluchów :-)
    Trzymamy mocno! :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jak maja dzień. Ja na maxa smarkata i pociągająca. . Fcuk. Ciągle mnie coś łapie.
    Mam pytanie bom ciemna w temacie. Macie ivf icsi czy standardowe ivf? I jeszcze jedno. W klinice podają w transferze po 1 zarodku czy czasem max 2 ze względu na wiek?

    U mnie ciąg dalszy akcja Laboratoria. Co innego piszą na stronach co innego w praktyce. Witki opadaja... w Końcu jade w czwartek na te wymazy o 7 rano Przed praca. Wyniki do 14 dni mam nadzieję nie roboczych. I koszt 140 + 25 + 10 za pobranie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 18:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dobry :-) w żadne kulki nie lecę z Wami dziewczyny. Punkcje miałam na 10:30 więc zdażyłyście z kciukach i powiem Wam naprawdę pomogły ;-)
    No więc tak: zaproszono mnie na salę 10:30 a wróciłam do poczekalni 12:30 więc trochę to trwało, obyło się bez kłopotów ;-)
    Pobrali 16 komórek. Potem do 13:00 jeszcze czekaliśmy i dopiero wtedy moja druga połowa została zaproszona do pokoju zwierzeń ;-)
    Jak załatwił męskie sprawy to jeszcze chwila w poczekalni i odbiór wypisu i wytyczne na najbliższe dni :-)
    Transfer planowany jest na niedzielę wstępnie, a jutro mają dzwonić z pracowni biologicznej z raportem o ilości dojrzałych komórek, ile się zaplodniło i jak się rozwijały w pierwszych godzinach
    No doczekałyśmy się :D a kciuki na pewno będziemy wszystkie trzymały za was :) jak dobrze liczę to przed świętami będziesz już wiedziała czy się udało :D .... a co ja gadam tfu tfu no przecież że, się uda nie ma innej opcji :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki dziewczyny, no na święta liczę na najpiękniejszy prezent w postaci pięknej bety :)

    Lola ja mam ICSI, chciałabym wziąć dwa zarodki, ale u mnie nie powinno z tym być problemy bo ja mam 39 lat, a wtedy mogą dwa a nawet w pewnych sytuacjach trzy podać, do 35 r ż zalecane jest podawanie jednego zarodka

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Wielkie dzięki dziewczyny, no na święta liczę na najpiękniejszy prezent w postaci pięknej bety :)

    Lola ja mam ICSI, chciałabym wziąć dwa zarodki, ale u mnie nie powinno z tym być problemy bo ja mam 39 lat, a wtedy mogą dwa a nawet w pewnych sytuacjach trzy podać, do 35 r ż zalecane jest podawanie jednego zarodka
    U nas też tylko ICSI wchodzi w grę właśnie. Hmm ja mam 36 lat. Ciekawe jak to będzie. A oni pytają wtedy czy się decydujecie na dwa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 18:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w tych dokumentach które dostajesz po ostatnim usg deklaruje się ile chcesz zarodków :)

    Lola79, ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jak maja dzień. Ja na maxa smarkata i pociągająca. . Fcuk. Ciągle mnie coś łapie.
    Mam pytanie bom ciemna w temacie. Macie ivf icsi czy standardowe ivf? I jeszcze jedno. W klinice podają w transferze po 1 zarodku czy czasem max 2 ze względu na wiek?

    U mnie ciąg dalszy akcja Laboratoria. Co innego piszą na stronach co innego w praktyce. Witki opadaja... w Końcu jade w czwartek na te wymazy o 7 rano Przed praca. Wyniki do 14 dni mam nadzieję nie roboczych. I koszt 140 + 25 + 10 za pobranie.
    Lola a pobierają Ci wymaz w labo??? Bo mi normalnie w poradni K pobrali tylko zaniosłam próbkę do lab. Jak robisz w laboratorium gdzie wysyłają do diagnostyki to na pewno będziesz miała szybciej wynik. Zresztą i tak nic się nie stanie jak go na wizycie nie będziesz miała :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lola a pobierają Ci wymaz w labo??? Bo mi normalnie w poradni K pobrali tylko zaniosłam próbkę do lab. Jak robisz w laboratorium gdzie wysyłają do diagnostyki to na pewno będziesz miała szybciej wynik. Zresztą i tak nic się nie stanie jak go na wizycie nie będziesz miała :)
    To właśnie oddział Diagnostyki w którym jest położna i pobiera za opłatą 10 zl wymaz na miejscu.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Tak w tych dokumentach które dostajesz po ostatnim usg deklaruje się ile chcesz zarodków :)
    To jak będę na Twoim etapie będę się zastanawiać. W sumie więcej zarodków i szanse większe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co słychać u Lonii???!!
    Loniaaa jak tam Twoje samopoczucie? Zdaje się że, za kilka dni będziesz miała scratching? Pozdrawiam

    Julita76, ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    To jak będę na Twoim etapie będę się zastanawiać. W sumie więcej zarodków i szanse większe :)
    Na podstawie doświadczeń koleżanki z pracy której podali dwa zarodki a ma ciążę pojedynczą stwierdzam że lepiej zwiększyć swoje szanse ;-)

    Lola79, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Na podstawie doświadczeń koleżanki z pracy której podali dwa zarodki a ma ciążę pojedynczą stwierdzam że lepiej zwiększyć swoje szanse ;-)
    Jeżeli jest taki wybór to nie wiem czy sama nie zdecuję się na podanie dwóch zarodków. U mnie to by nawet nie podpadło bo w rodzinie są przypadki bliźniaków np. Moje młodsze sis :D

    Julita76, Lola79, Vanili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Lonia ma mieć scratching chyba 9/12
    Pewnie nie może się doczekać, Lonia trzymamy kciuki za udany zabieg

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Na podstawie doświadczeń koleżanki z pracy której podali dwa zarodki a ma ciążę pojedynczą stwierdzam że lepiej zwiększyć swoje szanse ;-)
    Masz rację. Fajnie ze masz dostęp do informacji z 1 ręki od osoby która przez to przeszła. Za którym podejściem się udało?
    Jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa. Po transferze planujecie jakiś urlop/zwolnienie lekarskie żeby odpoczywać przez te kluczowe dni?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżance udało się za pierwszym razem, ja myślałam o L4 ale nie wiem co na to doktor ;-)

    ewlinaaa85, Lola79 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 1 razem. Wow kapitalnie! :) nio w tym czasie myślę warto odpoczywać i niczym się nie stresować :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ