X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Chyba że jakimś cudem uda nam się zakończyć przed 30 czerwca, no i oczywiście będzie kasa na kolejne podejście.
    Też współczuję dziewczynom które nie zdążą nawet z pierwszym podejściem :-(
    teoretycznie wszystkie zakwalifikowane pary musza podejsc chodz do 1 procedury, bo klinika za niedopuszczenie jest obciazona kara pieniezna. Ale jak bedzie to sie okaze :/ ja od stycznia odkładam kase na komercyjne :(

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Będę trzymała za kciuki za waszą kwalifikację.
    Ja za kilka dni zaczynam stymulację czekam tylko na @ ale i tak jestem załamana tą wiadomością :(
    W jakiej klinice startujesz?

    Idę do Novum. W Invimedzie nie powiodło się in vitro i jakoś nie chcę tam wracać.
    Polecam akupunkturę przed in vitro i po. Podobno pomaga. Mnie w każdym razie bardzo wycisza a to jest ważne żeby zachować spokój wewnętrzny.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    teoretycznie wszystkie zakwalifikowane pary musza podejsc chodz do 1 procedury, bo klinika za niedopuszczenie jest obciazona kara pieniezna. Ale jak bedzie to sie okaze :/ ja od stycznia odkładam kase na komercyjne :(
    A Wy podchodziliscie juz do procedury czy czekacie na 1 podejście? No ja też zbierać zaczynam. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 21:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perełka :) wrote:
    Idę do Novum. W Invimedzie nie powiodło się in vitro i jakoś nie chcę tam wracać.
    Polecam akupunkturę przed in vitro i po. Podobno pomaga. Mnie w każdym razie bardzo wycisza a to jest ważne żeby zachować spokój wewnętrzny.
    Oj Perełka trudno tu będzie zachować spokój po takich informacjach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    A Wy podchodziliscie juz do procedury czy czekacie na 1 podejście? No ja też zbierać zaczynam. .
    czekamy od wrzesnia na 1 podejscie :/

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Oj Perełka trudno tu będzie zachować spokój po takich informacjach.

    Wiem i rozumiem ale rozczulanie się nic nie pomoże. Ludzie zagłosowali na PIS i takie są teraz skutki. Nie mamy na to wpływu i nie zmienimy tego.
    Mamy już wiedzę że mamy mało czasu więc trzeba to maksymalnie wykorzystać.
    Przykre ale w naszym wypadku trzeba szybko i skutecznie załatwić tą jazdę bez trzymanki.

    Najważniejsze że masz kwalifikację i już poszłaś w obieg. Będzie dobrze :)

    ewlinaaa85, ivf-ivf, Lola79, Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Teraz proszę o trzymanie kciuków za ładne podziały i wytrwałość naszych maluchów :-)
    pewnie! trzymam!
    a z tą ilością komórek to chyba poszłaś na rekord :) pięknie!

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Cześć dziewczyny. Jak maja dzień. Ja na maxa smarkata i pociągająca. . Fcuk. Ciągle mnie coś łapie.
    Mam pytanie bom ciemna w temacie. Macie ivf icsi czy standardowe ivf? I jeszcze jedno. W klinice podają w transferze po 1 zarodku czy czasem max 2 ze względu na wiek?

    U mnie ciąg dalszy akcja Laboratoria. Co innego piszą na stronach co innego w praktyce. Witki opadaja... w Końcu jade w czwartek na te wymazy o 7 rano Przed praca. Wyniki do 14 dni mam nadzieję nie roboczych. I koszt 140 + 25 + 10 za pobranie.

    Lola <3 wymazy... eh... łączę się z Tobą w bólu.

    Kuruj się, bo masz być zdrowa!
    My mamy nawet IMSI- ze względu na słabe plemniki i mój wiek pewnie.
    A co do zarodków- to zależy od twojego wieku, wskazań i decyzji. Program w uzasadnionych przypadkach pozwala na podanie do 3 zarodków, jednak w praktyce jest to chyba rzadko stosowane ze względu na ryzyko ciąży mnogiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 21:44

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita : super :)
    Myślałam naiwnie że ten PiS Da spokój narazie, ciekawe czy kliniki dostaną ostatnią transze w styczniu. Masakra...
    Szkoda ze w tej sytuacji nie mogą zaplodnic więcej komórek :p

    Ja mam zwykle ivf,
    Co do l4 wezmę poproszę o kilka dni, gdybym miała pracę siedzącą wolałabym pracować, żeby nie myśleć zaduzo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 21:46

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola <3 wymazy... eh... łączę się z Tobą w bólu.

    Kuruj się, bo masz być zdrowa!
    My mamy nawet IMSI- ze względu na słabe plemniki i mój wiek pewnie.
    A co do zarodków- to zależy od twojego wieku, wskazań i decyzji.
    My mamy zwykłe ivf, mam nadzieję że, plemniczki mojego męża dadzą rade i nas nie zawiodą ;)

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    To właśnie oddział Diagnostyki w którym jest położna i pobiera za opłatą 10 zl wymaz na miejscu.
    no- tylko żeby ci odpowiednio pobrała, z odpowiedniego miejsca, przy użyciu odpowiedniego sprzętu. u mnie położna nie dała rady. musiałam powtarzać u lekarza ginekologa.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Minister Radziwiłł ogłosił skrócenie programu invitro - wp.pl
    o kuźwa. powiem wam dziewczyny- załapaliśmy się (w sensie z partnerami) na prawdziwe LAST MINUTE!
    i gdybyśmy tak czekali sobie z mężem aż będą miejsca od lipca w Trójmieście, gdzie jeździliśmy na początku to ładnie byśmy się doczekali.

    ewlinaaa85, ewa84, Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Będę trzymała kciuki za waszą kwalifikację.
    Ja za kilka dni zaczynam stymulację czekam tylko na @ ale i tak jestem załamana tą wiadomością :(
    W jakiej klinice startujesz?
    Ewelina- będziemy szły jajnik w jajnik, że się tak wyrażę ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no- tylko żeby ci odpowiednio pobrała, z odpowiedniego miejsca, przy użyciu odpowiedniego sprzętu. u mnie położna nie dała rady. musiałam powtarzać u lekarza ginekologa.
    Kurcze nie strasz... pytałam się szczegółowo czy to na pewno to badanie itp. .

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    ciekawe czy kliniki dostaną ostatnią transze w styczniu. )
    no gwarantują, ze do końca czerwca będą się wywiązywać z programu, nikomu nie rozwiązują umów itd. wszyscy zakwalifikowani będą mogli podchodzić do procedur do końca czerwca. czy to będzie pierwsze, drugie czy trzecie podejście. jak będą osoby co pierwsze podejście będą miały zaplanowane w maju to mogą się nie załapać już na drugie podejście. my, podchodząc w grudniu, nawet na to pierwsze podejście mamy bardzo duże szanse na to, aby w razie niepowodzenia wykorzystać do czerwca trzy procedury. także- no panic. i zakontraktowana kasa na wszystkie pary zakwalifikowane też będzie, bo była ona zaplanowana do wydania i z tego się wywiązać muszą. Co zaplanowane do czerwca to się odbędzie. Od lipca- zapomnijcie o dofinansowaniach.
    Życzę wszystkim udanych podejść- do skutku, przed zakończeniem dofinansowania. Dziewczyny- to jest pół roku. Nawet co drugi cykl w razie czego zdążymy.

    Lola79, ewlinaaa85, Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Masz masz być zdrowa!
    My mamy nawet IMSI- ze względu na słabe plemniki i mój wiek pewnie.
    A co do zarodków- to zależy od twojego wieku, wskazań i decyzji. Program w uzasadnionych przypadkach pozwala na podanie do 3 zarodków, jednak w praktyce jest to chyba rzadko stosowane ze względu na ryzyko ciąży mnogiej"



    Kurcze może my też IMSI. Ogólnie wiem tyle ze bez ingerencji plemniki same nie dają rady. Mamy Bardzo kiepskie plemniki w niewielkich ilościach... na kolejnej wizycie zapytam dokładnie. Wiek c tez mam już swój. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 22:08

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Kurcze nie strasz... pytałam się szczegółowo czy to na pewno to badanie itp. .
    czemu mam nie straszyć? wystraszona lepiej dopilnujesz :P
    3 razy się upewnij czy na pewno robi ci wymaz z kanału szyjki macicy a nie z pochwy, czy ma do tego pobrania odpowiedni sprzęt (wziernik oraz: długi patyczek zakończony długą cienką szczoteczką, choć czytałam że jest jakaś inna wersja też- w każdym razie długie i cienkie oraz odpowiedni transporter do przechowania próbki- u mnie mała plastikowa próbówka z różowym płynem, tzw transporterem) a w samym labie czy na pewno kasują cię za to badanie METODĄ PCR.

    Jak to zweryfikujesz powinno być dobrze.

    ewa84, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no gwarantują, ze do końca czerwca będą się wywiązywać z programu, nikomu nie rozwiązują umów itd. wszyscy zakwalifikowani będą mogli podchodzić do procedur do końca czerwca. czy to będzie pierwsze, drugie czy trzecie podejście. jak będą osoby co pierwsze podejście będą miały zaplanowane w maju to mogą się nie załapać już na drugie podejście. my, podchodząc w grudniu, nawet na to pierwsze podejście mamy bardzo duże szanse na to, aby w razie niepowodzenia wykorzystać do czerwca trzy procedury. także- no panic. i zakontraktowana kasa na wszystkie pary zakwalifikowane też będzie, bo była ona zaplanowana do wydania i z tego się wywiązać muszą. Co zaplanowane do czerwca to się odbędzie. Od lipca- zapomnijcie o dofinansowaniach.
    Życzę wszystkim udanych podejść- do skutku, przed zakończeniem dofinansowania. Dziewczyny- to jest pół roku. Nawet co drugi cykl w razie czego zdążymy.

    Wiec żyje nadzieja ze i ja się zalapie :)

    jak mi zrobią nie to co trzeba i wydam na to tyle kasy to im te szczoteczki w oczy wsadze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 22:12

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Wiec żyje nadzieja ze i ja się zalapie :)

    jak mi zrobią nie to co trzeba i wydam na to tyle kasy to im te szczoteczki w oczy wsadze ;)
    mi robiła położna i na szczęście zrobiła to tak jak trzeba :)

    ComeToMeBaby, Lola79 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no gwarantują, ze do końca czerwca będą się wywiązywać z programu, nikomu nie rozwiązują umów itd. wszyscy zakwalifikowani będą mogli podchodzić do procedur do końca czerwca. czy to będzie pierwsze, drugie czy trzecie podejście. jak będą osoby co pierwsze podejście będą miały zaplanowane w maju to mogą się nie załapać już na drugie podejście. my, podchodząc w grudniu, nawet na to pierwsze podejście mamy bardzo duże szanse na to, aby w razie niepowodzenia wykorzystać do czerwca trzy procedury. także- no panic. i zakontraktowana kasa na wszystkie pary zakwalifikowane też będzie, bo była ona zaplanowana do wydania i z tego się wywiązać muszą. Co zaplanowane do czerwca to się odbędzie. Od lipca- zapomnijcie o dofinansowaniach.
    Życzę wszystkim udanych podejść- do skutku, przed zakończeniem dofinansowania. Dziewczyny- to jest pół roku. Nawet co drugi cykl w razie czego zdążymy.

    Troszkę mnie uspokoiłaś ... Jejku jak ja się cieszę że, jednak nie czekaliśmy do stycznia tylko trafiłam na jedno z for na ovu i na was kochane bo to z polecenia loni trafiłam na tą klinikę :) a później tutaj. Wszystkie jesteście wspaniałe i teraz tym bardziej musimy trzymać za siebie kciuki.

    Come masz rację idziemy jajnik w jajnik heh jeszcze się okaże że @ dostaniemy w tym samym czasie heheh

    ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ