X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Wiec żyje nadzieja ze i ja się zalapie :)

    jak mi zrobią nie to co trzeba i wydam na to tyle kasy to im te szczoteczki w oczy wsadze ;)
    hahahaha bardzo dobre podejście, wróżę ci sukces :)

    ewlinaaa85, Julita76, Lola79 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa i Ewelina to kiedy spodziewacie się @ żeby zacząć ostrzykiwanie, pewnie już czekacie z niecierpliwością ;-)
    No my z moim N też stwierdziliśmy że jest szansa skorzystać ze wszystkich procedur, i też się cieszymy że nie czekaliśmy jednak na styczeń w Naszej poprzedniej klinice

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Troszkę mnie uspokoiłaś ... Jejku jak ja się cieszę że, jednak nie czekaliśmy do stycznia tylko trafiłam na jedno z for na ovu i na was kochane bo to z polecenia loni trafiłam na tą klinikę :) a później tutaj. Wszystkie jesteście wspaniałe i teraz tym bardziej musimy trzymać za siebie kciuki.

    Come masz rację idziemy jajnik w jajnik heh jeszcze się okaże że @ dostaniemy w tym samym czasie heheh

    Na kiedy macie planowo@?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola nie ma co się poddawać, tylko walczyć...bardzo dobre nastawienie ;-)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Troszkę mnie uspokoiłaś ... Jejku jak ja się cieszę że, jednak nie czekaliśmy do stycznia tylko trafiłam na jedno z for na ovu i na was kochane bo to z polecenia loni trafiłam na tą klinikę :) a później tutaj. Wszystkie jesteście wspaniałe i teraz tym bardziej musimy trzymać za siebie kciuki.

    Come masz rację idziemy jajnik w jajnik heh jeszcze się okaże że @ dostaniemy w tym samym czasie heheh
    ja też z polecenia :)

    na kiedy masz planowany termin? ja się postaram o lekkie wydłużenie cyklu progesteronem, bo zależy mi na tym, aby najpierw odebrać wyniki posiewu męża, żeb wiedzieć czy konieczne jest najpierw leczenie. Jutro powinnam dostać tabletki. No zobaczymy jak to wyjdzie. Na bieżąco będę sprawdzać wyniki czy są już w necie. Najpóźniej powinny być we wtorek dopiero. W najgorszej opcji. A jak mi po tych tabsach @ wypadnie to za Chiny Ludowe nie wiem. Chyba po 2-3 dniach od odstawienia przychodzi spadek prog i @. Zaczęłam się zastanawiać nad tym, że teraz każdy dzień się w sumie liczy... Eh.

    Lonia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Kometa i Ewelina to kiedy spodziewacie się @ żeby zacząć ostrzykiwanie, pewnie już czekacie z niecierpliwością ;-)
    No my z moim N też stwierdziliśmy że jest szansa skorzystać ze wszystkich procedur, i też się cieszymy że nie czekaliśmy jednak na styczeń w Naszej poprzedniej klinice
    Ja powinnam dostać w sobotę najpóźniej w poniedziałek. Mam nadzieję że, te czekanie się nie przeciągnie :)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola: Julita zaraz zaskoczy i będziesz miała miejsce bez obaw :)

    Ten mój słownik:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 22:44

    ewlinaaa85, Lola79 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to nawet w czasie brania progesteronu dostawałam @, ale życzę Ci aby poszło tak jak chcesz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 22:42

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Kometa i Ewelina to kiedy spodziewacie się @ żeby zacząć ostrzykiwanie, pewnie już czekacie z niecierpliwością ;-)
    No my z moim N też stwierdziliśmy że jest szansa skorzystać ze wszystkich procedur, i też się cieszymy że nie czekaliśmy jednak na styczeń w Naszej poprzedniej klinice
    ja "normalnie" powinnam dostać jakoś w piątek wieczorem. wtedy sobota byłaby 1 dniem, niedziela 2dc- pierwszy zastrzyk. Ale te wyniki albo będą w piątek albo w poniedziałek a najdalej we wtorek. Więc chciałabym wydłużyć o te trochę cykl. Jak to ostatecznie wyjdzie nie umiem przewidzieć.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dobry :-) w żadne kulki nie lecę z Wami dziewczyny. Punkcje miałam na 10:30 więc zdażyłyście z kciukach i powiem Wam naprawdę pomogły ;-)
    No więc tak: zaproszono mnie na salę 10:30 a wróciłam do poczekalni 12:30 więc trochę to trwało, obyło się bez kłopotów ;-)
    Pobrali 16 komórek. Potem do 13:00 jeszcze czekaliśmy i dopiero wtedy moja druga połowa została zaproszona do pokoju zwierzeń ;-)
    Jak załatwił męskie sprawy to jeszcze chwila w poczekalni i odbiór wypisu i wytyczne na najbliższe dni :-)
    Transfer planowany jest na niedzielę wstępnie, a jutro mają dzwonić z pracowni biologicznej z raportem o ilości dojrzałych komórek, ile się zaplodniło i jak się rozwijały w pierwszych godzinach


    Super, gratulacje - rewelacyjny wynik :) A jeśli się nie mylę to chyba "wygrałaś" ;p bo masz najwięcej jajców - póki co :D W czwartek jedziemy my, a jesli masz mieć transfer w niedzielę to o ile kolejna wizyta trafi mi się w 9 dc to być może znowu się spotkamy ;)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ja powinnam dostać w sobotę najpóźniej w poniedziałek. Mam nadzieję że, te czekanie się nie przeciągnie :)
    patrz- jajnik w jajnik.
    ale jak różne oczekiwania co do terminu ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa: pytałam dr wynik potrzebny jest na transfer dopiero:)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No ja to nawet w czasie brania progesteronu dostawałam @, ale życzę Ci aby poszło tak jak chcesz :-)
    ja nigdy nie brałam, więc jak mi przesunie choć o 1 dzień to będę zadowolona.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Super, gratulacje - rewelacyjny wynik :) A jeśli się nie mylę to chyba "wygrałaś" ;p bo masz najwięcej jajców - póki co :D W czwartek jedziemy my, a jesli masz mieć transfer w niedzielę to o ile kolejna wizyta trafi mi się w 9 dc to być może znowu się spotkamy ;)
    No spokojnie, Torunianka napewno mnie pobije ;-)
    No proszę może faktycznie kolejne spotkanie będzie ;-)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kometa: pytałam dr wynik potrzebny jest na transfer dopiero:)
    ale mi nie o ten chodzi wynik.
    my ze względu na moje bakterie w biocenozie zrobiliśmy we własnym zakresie posiew z nasienia, bakteryjny. My mamy duży problem z nasieniem, więc dodatkowo jeśli są tam bakterie to one dodatkowo osłabiają nasze plemniki. To może wpłynąć na wynik invitro. Jeśli przez głupie nieprzeleczone bakterie mielibyśmy zaprzepaścić swoją szansę- to ja wolę to sprawdzić i w razie czego szybko przeleczyć. Jeśli wyniki będą złe- dzwonię do kliniki i pytam co robimy, jak ewentualna kuracja wpłynie na plemniki i całą procedurę- czy będziemy mogli działać mimo to czy najpierw wyleczyć a potem podejść z następnym cyklem. I tak produkcja plemników trwa 3 miesiące, więc mamy nadzieję, że ta bakteria czy leczenie nie wybije nam całej armii. Więc to na te wyniki czekam jak na szpilkach- bo jeśli wyniki będą złe to nie mam się po co szprycować. Dlatego chcę przesunąć odrobinę cykl.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy mimo wszystko dziewczyny, zmykam pod kołdrę bo po tej narkozie jestem dziś strasznie śpiąca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 22:48

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Lola79 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie również Julita :)
    Kometa: aaa chyba że tak ;) to przepraszam :)
    Oby u meza nic nie wyszło

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Tobie również Julita :)
    Kometa: aaa chyba że tak ;) to przepraszam :)
    Oby u meza nic nie wyszło
    przestań, nie przepraszaj :P dzięki, kciuki się przydadzą :) jest szansa, ze jak nie wyhodują u niego bakterii to wyniki będą do tego piątku bo wtedy nie będą musieli robić antybiogramu. poprostu będzie wiadomo że nic nie wyhodowano i z głowy. ja i tak mam zamiar zadzwonić do laba w piątek czy już coś wiadomo.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lola: Julita zaraz zaskoczy i będziesz miała miejsce bez obaw :)

    Ten mój słownik:(


    Wiec drogie koleżanki bardzo proszę ładnie zachodzić w ciążę i dać szansę Loli :-D

    ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa :)
    Ja osobiście nigdy podczas brania progesteronu nie dostałam @
    Więc i Tobie tego życzę
    Ja dla odmiany teraz wywołuje okres waszymi sposobami :)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ