X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minister Radziwiłł ogłosił skrócenie programu invitro - wp.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlak by trafił te Pisowskie k..wy :'(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Minister Radziwiłł ogłosił skrócenie programu invitro - wp.pl
    Właśnie czytam, serce mi wali jak szalone :( Pisowskie k..y to zbyt lekko powiedziane!

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę nic znaleźć w necie. Wklejcie proszę tekst.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak słów... :( juz mogę zacząć zbierać na prywatne podejście jeśli w ogóle zostanie to legalne w tym chorym kraju :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wiemy czemu tak w klinice przenosili na szybko pacjentki z grudnia na listopad, już musieli wiedzieć co w trawie piszczy :(
    A co z nami dziewczyny? Rozumiem że, mimo to nadal nam będą przysługiwały trzy podejścia? Jest mi tak cholernie przykro :( jak sobie pomyślę o dziewczynach które tak czekają na innych forach :( nie mam słów ... nie zasnę dziś z nerwów chyba

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,v80xkf

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napiszcie o co chodzi bo oszaleję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perełka :) wrote:
    Napiszcie o co chodzi bo oszaleję
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Radziwill-program-in-vitro-tylko-do-polowy-przyszlego-roku,wid,18016657,wiadomosc.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Teraz wiemy czemu tak w klinice przenosili na szybko pacjentki z grudnia na listopad, już musieli wiedzieć co w trawie piszczy :(
    A co z nami dziewczyny? Rozumiem że, mimo to nadal nam będą przysługiwały trzy podejścia? Jest mi tak cholernie przykro :( jak sobie pomyślę o dziewczynach które tak czekają na innych forach :( nie mam słów ... nie zasnę dziś z nerwów chyba
    Sorki ze sie wtrącam;)
    niestety nie bedziesz miec zagwarantowane 3 podejsc, tylko tyle ile zdazysz i bedzie na to kasa ale tylko do konca czerwca :(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby podejść do in vitro trzeba mieć zrobioną serię badań i dopiero wtedy następuje kwalifikacja. Jak nie mam zrobionych wszystkich badań np. usg piersi i glukozy to nie zakwalifikują mnie. Muszę zrobić wszystkie badania i dopiero iść na wizytę kwalifikacyjną ?
    Jak to u Was wyglądało ?
    Tak sobie pomyślałam że pójdę z tym co mam 95% zrobionych badań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Sorki ze sie wtrącam;)
    niestety nie bedziesz miec zagwarantowane 3 podejsc, tylko tyle ile zdazysz i bedzie na to kasa ale tylko do konca czerwca :(
    Nie mam słów na to wszystko co nam zrobili chce mi się po prostu płakać. Co za sk.... e . Cała się trzęsę z nerwów :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perełka :) wrote:
    Żeby podejść do in vitro trzeba mieć zrobioną serię badań i dopiero wtedy następuje kwalifikacja. Jak nie mam zrobionych wszystkich badań np. usg piersi i glukozy to nie zakwalifikują mnie. Muszę zrobić wszystkie badania i dopiero iść na wizytę kwalifikacyjną ?
    Jak to u Was wyglądało ?
    Tak sobie pomyślałam że pójdę z tym co mam 95% zrobionych badań
    Pierwsze słyszę o glukozie :) usg piersi też nie wszędzie wymagają. Najważniejsze to AMH i FSH no i nam kazał Dr zrobić wymaz z szyjki macicy na chlamydie trahomatis metodą PCR

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam z Novum i dostałam kartkę A4 która była po dwóch stronach zapisana badaniami do wykonania. Badania te należy zrobić żeby być zakwalifikowanym do refundowanego in vitro. U Was wyglądało to inaczej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perełka :) wrote:
    Byłam z Novum i dostałam kartkę A4 która była po dwóch stronach zapisana badaniami do wykonania. Badania te należy zrobić żeby być zakwalifikowanym do refundowanego in vitro. U Was wyglądało to inaczej ?
    Ja szłam z czynnikiem jajowodowym więc w sumie od ręki dostałam kwalifikację. Ale ogólnie wszystkie tu musiałyśmy oczywiście zrobić szereg badań. W tym że, te które Ci wymieniłam są bardzo ważne. Wiadomo że trzeba mieć tarczycowe itp.

    Nie wiem po co to wszystko skolo PISiory już nie będą refundowali nam invitro :(

  • Perełka :) Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za info. Zostanę zakwalifikowana na 100% bo mam endomietriozę. Wstrzymywały mnie badania.
    Jutro zapisuję się na wizytę i pogadam z lekarzem.

    Nie ma co stękać tylko spinać poślady i działać, może jeszcze damy radę do czerwca.

    DZIEWCZYNY DZIAŁAJCIE!!!
    Pamiętajcie że każdy cykl jest ważny i trzeba próbować :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PISlam na całego :( to było do przewidzenia.
    P...one gnojki! Nie liczą się z nikim i z niczym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 21:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba że jakimś cudem uda nam się zakończyć przed 30 czerwca, no i oczywiście będzie kasa na kolejne podejście.
    Też współczuję dziewczynom które nie zdążą nawet z pierwszym podejściem :-(

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perełka :) wrote:
    Ok dzięki za info. Zostanę zakwalifikowana na 100% bo mam endomietriozę. Wstrzymywały mnie badania.
    Jutro zapisuję się na wizytę i pogadam z lekarzem.

    Nie ma co stękać tylko spinać poślady i działać, może jeszcze damy radę do czerwca.

    DZIEWCZYNY DZIAŁAJCIE!!!
    Pamiętajcie że każdy cykl jest ważny i trzeba próbować :)
    Będę trzymała kciuki za waszą kwalifikację.
    Ja za kilka dni zaczynam stymulację czekam tylko na @ ale i tak jestem załamana tą wiadomością :(
    W jakiej klinice startujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 21:07

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Chyba że jakimś cudem uda nam się zakończyć przed 30 czerwca, no i oczywiście będzie kasa na kolejne podejście.
    Też współczuję dziewczynom które nie zdążą nawet z pierwszym podejściem :-(
    JNo to ja już zaczynam czekac na cud. .. ze się miejsce zwolni :(

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ