X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, powiedzcie mi ile Was wynosza leki do stymulacji?


    Wypytuje tak, poniewaz jesli moja klinika nas w uja to bedziemy chcieli jednak uciec do artvimedu, poobliczalismy wszystko i jakos wygrzebiemy kase na dojazdy...chodzbym miała chleb z margaryna jesli cały miesiac ;)

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to zależy co dostaniesz za leki, w jakich dawkach itd. I czy przysługuje ci refundacja czy nie.

    Mój przykład: na razie wykupilam receptę na menopur 1200 (2 opakowania) i cetrotide (chyba 4). Ceny z refundacją za wszystko niecałe 790zł. W necie są cenniki refundowane i nierefundowane.

    Jest jeszcze słabszy (i dużo tańszy) menopur, a dziewczyny biorą różne leki, w zależności od wskazań i decyzji lekarza.

    A czemu masz takie wrażenia odnośnie swojej kliniki? P.s.jeszcze przedwczoraj kwalifikowali też w Parensie w Rzeszowie, tylko nie wiem na jakie terminy. Musiałabyś podzwonic i tu i tu. Z Wrocławia faktycznie nie masz aż tak daleko. Jak na przykład ja :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 23:43

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ania, to zależy co dostaniesz za leki, w jakich dawkach itd. I czy przysługuje ci refundacja czy nie.

    Mój przykład: na razie wykupilam receptę na menopur 1200 (2 opakowania) i cetrotide (chyba 4). Ceny z refundacją za wszystko niecałe 790zł. W necie są cenniki refundowane i nierefundowane.

    Jest jeszcze słabszy (i dużo tańszy) menopur, a dziewczyny biorą różne leki, w zależności od wskazań i decyzji lekarza.

    A czemu masz takie wrażenia odnośnie swojej kliniki? P.s.jeszcze przedwczoraj kwalifikowali też w Parensie w Rzeszowie, tylko nie wiem na jakie terminy. Musiałabyś podzwonic i tu i tu. Z Wrocławia faktycznie nie masz aż tak daleko. Jak na przykład ja :-P
    kochana nas zakwalifikowali w invikcie 1 wrzesnia i do tej pory czekamy, pod koniec wrzesnia kierowniczka powiedziała nam ze 1 procedury w styczniu jak tylko kase dostana startuja od razu, a teraz podobno(tak mowia lekarze i baby z recepcji) ze pierwszenstwo maja 3, 2 procedury a na szarym koncu pierwsze i moze tak byc ze mimo kwalifkacji nie dopuszcza nas do żadnej procedury(podobno maja za niedopuszczenie placic kary do MZ -takie info otrzymalam od pana z Mz ale ile w tym prawdy tego nikt nie wie)
    ja mam 29 lat a wiec raczej refundacja mnie łapie noi amh 1,74 ;)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, masz refundację. Faktycznie, chociaż aby nie płacić kar kliniki najpierw obrabiają pary na pierwsze podejście, a potem na kolejne to już jak kasy starcza. Pamiętaj, że jak się przenosisz (zmieniasz realizatora) to lecisz na koniec kolejki u nowego. U nas i tak już w listopadzie zapisywano na styczeń. A teraz kiedy nie przedłużają programu telefony się urywaja zapewne, więc musicie działać szybko.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ok, masz refundację. Faktycznie, chociaż aby nie płacić kar kliniki najpierw obrabiają pary na pierwsze podejście, a potem na kolejne to już jak kasy starcza. Pamiętaj, że jak się przenosisz (zmieniasz realizatora) to lecisz na koniec kolejki u nowego. U nas i tak już w listopadzie zapisywano na styczeń. A teraz kiedy nie przedłużają programu telefony się urywaja zapewne, więc musicie działać szybko.
    no wlasnie u nas tak miało niby byc ze my pierwsi bedziemy no ale najwidoczniej dla nich mało wazne sa kary...
    mam nadzieje ze wszystko sie rozegra w poniedziałek.
    moze ewentualnie zadzwonie jutro do artvimedu i zapisze sie na ten styczen , bo rozumie ze to zapisy na wizyty do stymulacji?

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny po dłuższej przerwie powracam na forum. Nadrobiłam sporo watków i chyba jestem już na bieżaco. W środę Kraków, przyznam, że mam lekkiego stresa i słaby entuzjazm. Liczę, że podładuje baterie jak będzie bliżej do crio. Co do zwolnienia lekarskiego po transferze to otrzymałam je bez żadnego problemu na 14 dni. I prawde mowiac nie wyobrazalam sobie inaczej z tym że ja ja pracuje jako wychowawca w placowce zamknietej dla mlodocianych skazanych ;) nie moglam ryzykowac mojego udzialu w bojkach czy innych kryzysowych sytuacjach. Lekarz nie robi żadnego problemu ;) gratuluje wszystkim postepow i juz nie opuszcze Was na tak dlugo

    ewa84, Julita76, ComeToMeBaby, Bydgoszczanka, Torunianka, ewlinaaa85, Vanili lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa: dobre dobre l4 na opiekę hehe
    Ja przy iui nie dostałam ani dnia wolnego, moje koleżanki miały ciężko że mną w pracy,
    Niestety nie każdy rozumie problem i byli i tacy którym bardzo przeszkadzało że nie robię niektórych rzeczy :/
    Lonia: najgorsze czekAnie, ale teraz święta zaraz, Nowy Rok i zaraz crio :)
    Ja melduję że moja @ mnie w h## robi:p nie ma jej i chyba nie ma planów żeby dziś się pojawić ani jutro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 06:27

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Lonia super że już jesteś :) Ja myślę że twoje nastawienie zmieni się diametralnie jak tylko ustaliście z Chrustu plan działania na cykl z crio :)
    A tak jak Ewa mówi do tego czasu szybko zleci czas przez zawieruchę okołoświąteczną ;)

    Cometa, a Ty bądź sprawiedliwym zarządcą i skoro Bydgoszczankę i Lolę zmotywowałaś do ustawienia avatara to teraz przypilnuj Loni i Ewy ;)

    Kayaa jakie wieści po badaniach, daj znać... no i Torunianka napisz jak się dzisiaj czujesz??

    Vanili gratulacje, ładny wynik...a terminy masz takie jak i ja miałam, to może się w tą niedzielę spotkamy :) Ty będziesz miała drugo podgląd, a ja transfer :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalendarz kciukowy:

    4.12 ewa84- termin @ i zaczynamy stymulację
    4/5.12 ComeToMeBaby- termin @ i zaczynamy stymulację
    5.12 Kayaa- info w sprawie mrożenia zarodków
    5.12 Julita76- info w sprawie zarodków i wyznaczenie godziny transferu
    5/7.12 ewlinaaa85- termin @ i zaczynamy stymulację
    6.12 Vanili- II wizyta usg
    6.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Julita76- transfer
    7.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Torunianka- transfer
    8.12 Vanili – punkcja
    9.12 Lonia- scratching
    14.12 Lola79 – III wizyta usg i czekamy na 2 podejście
    18.12 Bydgoszczanka- termin @ i zaczynamy stymulację
    20.12 Lola79- termin @

    Torunianka, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, skoro tak się pięknie zintegrowałyśmy to uprasza się również Lonię i Ewę o ustawienie personalizowanych awatarów- coś jak brand mark ;)

    Ktoś jeszcze? Kayaa, a ty? :P
    no i jak ty się czujesz dziewczyno, bo się wczoraj nie odezwałaś i zaczyna mnie to martwić.

    Lonia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Kometa: dobre dobre l4 na opiekę hehe
    a co! :) można? można!
    się sprawdzi co się załatwi, da się znać.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Cześć dziewczyny po dłuższej przerwie powracam na forum. Nadrobiłam sporo watków i chyba jestem już na bieżaco. W środę Kraków, przyznam, że mam lekkiego stresa i słaby entuzjazm. Liczę, że podładuje baterie jak będzie bliżej do crio. Co do zwolnienia lekarskiego po transferze to otrzymałam je bez żadnego problemu na 14 dni. I prawde mowiac nie wyobrazalam sobie inaczej z tym że ja ja pracuje jako wychowawca w placowce zamknietej dla mlodocianych skazanych ;) nie moglam ryzykowac mojego udzialu w bojkach czy innych kryzysowych sytuacjach. Lekarz nie robi żadnego problemu ;) gratuluje wszystkim postepow i juz nie opuszcze Was na tak dlugo
    cześć Lonia- no chwilę cie nie było, ale widzę czas na coming back. Super, scratching już niedługo- spokojnie, będzie dobrze. Pewnie nie możesz się doczekać następnego podejścia. Trzymam kciuki za dobre wieści. Czytam, że masz ciężką pracę, L4 ci się należało. To raportuj nam tu na bieżąco i widzimy cię częściej! :)

    p.s. no i ten... gdybyś mogła coś z awatarem zrobić to nasze oczy byłyby i tobie wdzięczne ;)

    Lonia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzień dobry :)

    Lonia super że już jesteś :) Ja myślę że twoje nastawienie zmieni się diametralnie jak tylko ustaliście z Chrustu plan działania na cykl z crio :)
    A tak jak Ewa mówi do tego czasu szybko zleci czas przez zawieruchę okołoświąteczną ;)

    Cometa, a Ty bądź sprawiedliwym zarządcą i skoro Bydgoszczankę i Lolę zmotywowałaś do ustawienia avatara to teraz przypilnuj Loni i Ewy ;)

    Kayaa jakie wieści po badaniach, daj znać... no i Torunianka napisz jak się dzisiaj czujesz??

    Vanili gratulacje, ładny wynik...a terminy masz takie jak i ja miałam, to może się w tą niedzielę spotkamy :) Ty będziesz miała drugo podgląd, a ja transfer :)

    Dziś już głos powrócił ale za to brzuch jeszcze bardziej napuchł i boli. Do tego przy podcieraniu leci mi lekko krew. Napisałam do nich email bo czuje, że coś jest nie tak :( Podobno w takich sytuacjach powinno się jak najszybciej z nimi skontaktować ale poczekam jeszcze troche. Może odpiszą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka to mi niestety wygląda na hiperkę, szczególnie ten napuchnięty brzuch, jak Ci nie odpiszą szybką, to atakuj ich telefonicznie...
    Trzymam kciuki żeby to jednak nie było to i żebyś poczuła się lepiej.
    Ja plamiłam tylko w dzień punkcji, ale wiadomo to sprawa indywidualna, tym bardziej że u Ciebie tych nakłuć było raz więcej niż u mnie.
    Trzymaj się kochana <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 10:15

    ewlinaaa85, Torunianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa Ty też się odezwij, bo się martwimy jak u Ciebie sytuacja się rozwija

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Dziś już głos powrócił ale za to brzuch jeszcze bardziej napuchł i boli. Do tego przy podcieraniu leci mi lekko krew. Napisałam do nich email bo czuje, że coś jest nie tak :( Podobno w takich sytuacjach powinno się jak najszybciej z nimi skontaktować ale poczekam jeszcze troche. Może odpiszą.
    Oj krew? Myślę że powinnaś jechać do szpitala najbliższego żeby stan zapalny jakiś to nie był... dzwon szybko do kliniki.

    ewlinaaa85, Torunianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane, powiedzcie mi ile Was wynosza leki do stymulacji?


    Wypytuje tak, poniewaz jesli moja klinika nas w uja to bedziemy chcieli jednak uciec do artvimedu, poobliczalismy wszystko i jakos wygrzebiemy kase na dojazdy...chodzbym miała chleb z margaryna jesli cały miesiac ;)
    To zależy jakie leki dostaniesz :) ja miałam przepisane dwie paczki puregonu i cztery cetroide i zapłaciłam niecałe 300zl

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana nas zakwalifikowali w invikcie 1 wrzesnia i do tej pory czekamy, pod koniec wrzesnia kierowniczka powiedziała nam ze 1 procedury w styczniu jak tylko kase dostana startuja od razu, a teraz podobno(tak mowia lekarze i baby z recepcji) ze pierwszenstwo maja 3, 2 procedury a na szarym koncu pierwsze i moze tak byc ze mimo kwalifkacji nie dopuszcza nas do żadnej procedury(podobno maja za niedopuszczenie placic kary do MZ -takie info otrzymalam od pana z Mz ale ile w tym prawdy tego nikt nie wie)
    ja mam 29 lat a wiec raczej refundacja mnie łapie noi amh 1,74 ;)
    My chyba maksymalnie zapłaciliśmy 800 zł ale miałam tam Menopur 2400 (brałam 300 jm), Gonapeptyl dialy i inne jakieś tańsze badziewie.

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik biocenozy pkt wg Nugenta 2. Wiec git :) jeszcze PCR...

    ewlinaaa85, Julita76, Lonia, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje zmiane awatara na moje psie dzieciaczki :)

    Lola79, Julita76, Torunianka, Bydgoszczanka, ewlinaaa85, Vanili, ComeToMeBaby, Ania1986 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ