X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Nie wiem co robić nie odpisują . A ja dostałam duszności i nie wiem czy nie jechać do szpitala bo już prawie oddychać nie mogę :( Nie chce by transfer się przesunął... :(

    Torunianka dzwoń do nich, a jak nie uda Ci się nic dowiedzieć to bierz kartę wypisową w rękę i do szpitala, lepiej dmuchać na zimne

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Nie wiem co robić nie odpisują . A ja dostałam duszności i nie wiem czy nie jechać do szpitala bo już prawie oddychać nie mogę :( Nie chce by transfer się przesunął... :(
    Kurcze nie czekaj tylko jedź na izbę przyjęć! A dzwoniłaś do rejestracji? Jeśli nie to koniecznie dzwoń pani z rej da Ci doktora do tel
    Nie ryzykuj powikłaniami

    Julita76, ivf-ivf, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle że ja nie chce przesunąć transferu. A po hiper nawet po 2 mies dopiero mogą zrobić tranfer.. :( Napisałam już smsa do Ch ale się waham czy wysłać. Męża nie chce straszyć. Powiedziałam mu tylko że mi strasznie duszno i już się przestraszył a co dopiero jak bym mu całą prawde powiedziała :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Tyle że ja nie chce przesunąć transferu. A po hiper nawet po 2 mies dopiero mogą zrobić tranfer.. :( Napisałam już smsa do Ch ale się waham czy wysłać. Męża nie chce straszyć. Powiedziałam mu tylko że mi strasznie duszno i już się przestraszył a co dopiero jak bym mu całą prawde powiedziała :(
    Przy narkozie jest intubacja. Mowisz że nie możesz oddychać i bolała Cię krtań. Moze to są powikłania po intubacji? Choć mowisz że brzuch też boli. Kurcze nie wiem. Wyślij smsa Dr nie ryzykuj

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krtań nie bolała tylko mówić nie mogłam. Temp 37,20 więc chyba ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Krtań nie bolała tylko mówić nie mogłam. Temp 37,20 więc chyba ok
    Ja po narkozie miałam 39,7 myślę że twoja jest o.k choć już podwyższona. Wysłałaś tego smsa?

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry, że Wam zaśmiecam, ale powinnas jechac na IP, jeśli to hiperstymulacja to samo nie przejdzie. Duszność to niepokojący symptom. Może to wcale nie to, ale lepiej wykluczyć dla własnego spokoju. Powodzenia

    Torunianka, ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się że mi przełożą ten tranfer :( Jeszcze nie wysłałam.

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam bo ivf-ivf mnie troszkę wystraszyła :(

    ivf-ivf, Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Boje się że mi przełożą ten tranfer :( Jeszcze nie wysłałam.
    Ale wolisz się udusić? To co ci wtedy po transferze? Pomyśl logicznie.

    ivf-ivf, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co odpisze albo oddzwoni. Trzymajcie kciuki by wszystko było w porządku. :(

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Wysłałam bo ivf-ivf mnie troszkę wystraszyła :(


    Kochana, nie chciałam Cie straszyć. Nie martw się i czekaj na kontakt z lekarzem. Trzymam kciuki mocno.

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Wysłałam bo ivf-ivf mnie troszkę wystraszyła :(
    Dobrze zrobiłaś. Napisz co Ci Dr kazał zrobić. Mam nadzieję że to nic takiego i dojdzie do transferu. Trzymam mocno kciuki

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka, Chrustu na odległość powie ci pewnie to samo. Jeśli masz duszności to cie wyśle na izbę przyjęć. Jaki lekarz to zignoruje nie widząc pacjentki i nie mogąc osobiście ocenić jej stanu? Co mu napisałaś? Może nam jeszcze Chrustu wykituje na zawał, że umierasz? ;-) hyhy

    Duszności to nie zabawa. Wyprostuj się, dobrze nabieraj powietrze w płuca, okno może otwórz. Ja bym jechała.

    ewlinaaa85, ivf-ivf, Torunianka lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dziewczyny piszą, nie ma co ryzykować. Trzymamy kciuki za Ciebie Torunianka, informuj nas na bieżąco...
    A Kayaa nie daje znaku życia, a miała mieć dziś badania w związku z tym złym samopoczuciem... :(

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie juz rano pisałam ze lepiej od razu jechać. Zdrowie i życie na 1 miejscu. Bez tego transfer się nie odbędzie...

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Torunianka, Chrustu na odległość powie ci pewnie to samo. Jeśli masz duszności to cie wyśle na izbę przyjęć. Jaki lekarz to zignoruje nie widząc pacjentki i nie mogąc osobiście ocenić jej stanu? Co mu napisałaś? Może nam jeszcze Chrustu wykituje na zawał, że umierasz? ;-) hyhy

    Duszności to nie zabawa. Wyprostuj się, dobrze nabieraj powietrze w płuca, okno może otwórz. Ja bym jechała.
    Napisałam kiedy miałam punkcje i co i jak było z jej przebiegiem. Do tego, że cały czas mam mocno opuchniety brzuch, dziś doszły duszności i ból na wysokości mostka itp.

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszności powoli mijają ale dr Ch jeszcze nie odpisał..

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 pobranych komórek już niestety sugeruje, że możesz być w grupie ryzyka, dlatego lepiej dmuchać na zimne. Masz tu mocne wsparcie dziewczyno :-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/zespol-hiperstymulacji-jajnikow-przyczyny-objawy-leczenie_42081.html


    Tu jest fajnie opisane.

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ