X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, nareszcie mam dostęp do neta. A więc u mnie hiperstymulacja (no i to przy 15 pobranych pęcherzykach). Byłam w szpitalu, kroplówka, antybiotyki, leki na ból. Czuje się lepiej ale ciągle muszę brać przeciwbólowe bo jeszcze boli. I jak czytam wpisy Torunianki to przepraszam ale gdzie u Ciebie jest odpowiedzialność?! Jak Ty dbasz o samą siebie? Przecież jesteś taka Młodziutka. Uwierz ja też nie przyjęłam z radością informację, że mam przesunięty transfer. Oczywiście doktor powiedział, że można ale jest duże ryzyko. Tylko ja na tyle pragnę tego dziecka, że dla jego dobra i dla dobra mnie samej poczekam jeszcze nawet pół roku jeśli będzie taka potrzeba. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam. I trzymam kciukasy za wszystkie Kobietki :)

    ComeToMeBaby, Vanili, Julita76, Torunianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa strasznie mi przykro że jednak Ci się przytrafiła hipermarket, ale cieszę się że jesteś już pod kontrolą i leczenie przynosi efekty :-) Szybkiego powrotu do zdrowia kochana :-*

    Kayaa, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili właśnie do mnie z Artvimedu, jutro 8:30 transfer, jak będziemy wcześniej to nam pokażą zdjęcia z etapów rozwoju :-D ależ jestem podekscytowana.

    Kayaa, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Lola79, Torunianka, Lonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzwonili właśnie do mnie z Artvimedu, jutro 8:30 transfer, jak będziemy wcześniej to nam pokażą zdjęcia z etapów rozwoju :-D ależ jestem podekscytowana.

    Rewelacja! :) Normalnie cieszę się z Tobą! Oby teraz do pozytywnego wyniku szybko zleciał czas. Super :D

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzwonili właśnie do mnie z Artvimedu, jutro 8:30 transfer, jak będziemy wcześniej to nam pokażą zdjęcia z etapów rozwoju :-D ależ jestem podekscytowana.
    ależ super! :)
    na taki wernisaż sama bym pojechała- nawet i godzinę wcześniej! :P

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ja też po przebudzeni miałam już bieliznę na sobie ;) to położna chyba po wszystkim ubiera nas jak jeszcze śpimy ;)
    hmmm.... zapiszę sobie- nie ubierać wyzywającej bielizny. skromnie i ładnie.
    bo jeszcze ja się obudzę a położna będzie leżeć na podłodze omdlała :P
    hyhyhyhy

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa- czy można cię uprzejmie poprosić abyś zadbała o swój wizerunek na forum? :P o awatar chodzi...

    jak się dziś czujesz?

    no i czy już wiesz co z mrożeniem zarodków? dziś mieli dzwonić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 12:47

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktualizacja:

    Kalendarz kciukowy:

    5.12 Kayaa- info w sprawie mrożenia zarodków
    ? ewa84- termin @ i zaczynamy stymulację
    5/7.12 ComeToMeBaby- termin @ i zaczynamy stymulację
    5/7.12 ewlinaaa85- termin @ i zaczynamy stymulację
    6.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Julita76- transfer
    6.12 Vanili- II wizyta usg
    7.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Torunianka- transfer
    8.12 Vanili – punkcja
    9.12 Lonia- scratching
    14.12 Lola79 – III wizyta usg i czekamy na 2 podejście
    18.12 Bydgoszczanka- termin @ i zaczynamy stymulację

    ewlinaaa85, Vanili, Julita76, Torunianka, Lonia lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzwonili właśnie do mnie z Artvimedu, jutro 8:30 transfer, jak będziemy wcześniej to nam pokażą zdjęcia z etapów rozwoju :-D ależ jestem podekscytowana.
    Oj to wspaniała wiadomość :D Powodzenia w takim razie życzę :D

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ależ super! :)
    na taki wernisaż sama bym pojechała- nawet i godzinę wcześniej! :P


    Kometa, jesteś nie do podrobienia!

    Julita rewelacja, trzymam kciuki za Twój jutrzejszy debiut i kto wie może do zobaczenia!

    Laski z hiperkami - trzymajcie się i dbajcie o siebie!

    Myślę o Was wszystkich ale poki co wyłączam się bo czas na nas!

    ewlinaaa85, Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzwonili właśnie do mnie z Artvimedu, jutro 8:30 transfer, jak będziemy wcześniej to nam pokażą zdjęcia z etapów rozwoju :-D ależ jestem podekscytowana.
    Rewelacja! Decydujecie się na 2 zarodki? 3mam kciuki żeby przed świętami były 2 tłuste krechy!

    Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, normalnie uwierzyć trudno że dzisiaj nie jestem a jutro o tej porze już będę w ciąży :-)
    Vanili spokojnej drogi i może faktycznie do zobaczenia.
    Torunianka udało się zrobić badania?

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja od samego początku byłam zdecydowana na dwa i nadal jestem

    Lola79, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Rewelacja! Decydujecie się na 2 zarodki? 3mam kciuki żeby przed świętami były 2 tłuste krechy!
    Jak to jest z tymi zarodkami? Czyli mamy wybór ile zarodków chcemy? Powiedzcie dziewczyny na jaką ilość wy się decydujecie ? Bo ja cały czas ciężko nad tym myślę :D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Lola ja od samego początku byłam zdecydowana na dwa i nadal jestem
    a ja właśnie nie wiem... no oczywiście to zależy czym będziemy dysponować, ale czy dwa zwiększają szansę na ciążę, czy właśnie stanowią zagrożenie? mi gin w innej klinice powiedział tłumacząc zasady programu że można podawać dwa a nawet i trzy ale że ja drobna jestem (nooo, czy ja wiem...? widywałąm drobniejsze) to on by raczej podał jeden. I nie wiem teraz jakie są za i przeciw. Ktoś coś?
    Poza tym, mój mąż by się bardzo ucieszył gdybyśmy od razu strzelili dwójkę. A mnie... mnie to chyba trochę przeraża- nigdy nie byłam w ciąży i tak od razu dwa niemowlaki do ogarnięcia? Łarmageddon...

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Jak to jest z tymi zarodkami? Czyli mamy wybór ile zarodków chcemy? Powiedzcie dziewczyny na jaką ilość wy się decydujecie ? Bo ja cały czas ciężko nad tym myślę :D
    mamy jeśli:
    - w szczególnych przypadkach jeśli są wskazania
    - mamy powyżej 35 lat

    Ja mam powyzej 35 lat więc mogę mieć "kaprys". Wskazania mnie nie dotyczą. Kwestia tego czy ciało podoła podwójnej ciąży. Ciąża invitro jest ciążą podwyższonego ryzyka ponoć, a i ciąża bliźniacza sama w sobie jest ciążą podwyższonego ryzyka. No to ciąża bliźniacza z invitro.... KA-BUM!!!

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    mamy jeśli:
    - w szczególnych przypadkach jeśli są wskazania
    - mamy powyżej 35 lat

    Ja mam powyzej 35 lat więc mogę mieć "kaprys". Wskazania mnie nie dotyczą. Kwestia tego czy ciało podoła podwójnej ciąży. Ciąża invitro jest ciążą podwyższonego ryzyka ponoć, a i ciąża bliźniacza sama w sobie jest ciążą podwyższonego ryzyka. No to ciąża bliźniacza z invitro.... KA-BUM!!!
    Acha dzięki za odp ;) czyli ja tak czy siak dostanę jeden zarodek bo mam 30 lat, czyli nie mogę mieć kaprysu ;) a szkoda ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 16:27

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4.2. W trakcie transferu podaje się do jamy macicy zwykle jeden lub dwa zarodki. Jedynie w uzasadnionych przypadkach (takich jak niska jakość zarodków, wiek pacjentki powyżej 35 rż) dopuszczalne jest podanie do jamy macicy maksymalnie trzech zarodków. Pozostałe uzyskane zarodki zamraża się.

    (ze strony Artvimedu)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka, żyjesz?
    krew oddałaś?
    jak się czujesz?

    Torunianka, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dzięki dziewczyny, normalnie uwierzyć trudno że dzisiaj nie jestem a jutro o tej porze już będę w ciąży :-)
    Vanili spokojnej drogi i może faktycznie do zobaczenia.
    Torunianka udało się zrobić badania?
    Mocno trzymam kciuki by to był najpiękniejszy prezent na święta :)
    Bylam, zrobiłam, mam wyniki.
    Wysłałam wszystko Chruścikowi i odpisał mi , że wszystko jest w porządku:) Kamień z serca. Teraz czekam tylko za tel z kliniki czy na pewno w poniedziałek transfer. Bo chyba dłużej "hodować" nie mogą?

    Julita76, ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ