X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystycznie biorąc dwa zarodki mam szanse nabprzynajmniej jedną ciążę, opieram się również na żywym przykładzie koleżanki. U niej te statystyki sprawdziły się w 100% miała dwa zarodki, a przyjął się jeden. Więc wolę zwiększać swoje szanse ;-) avdo drobnych nigdy nie należała i nie należę ;-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i proszę Torunianka, tyle strachu a jednak wszystko się dobrze skończyło. No to teraz kciuki ściskam za twój udany i bezproblemowy transfet

    Torunianka lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Acha dzięki za odp ;) czyli ja tak czy siak dostanę jeden zarodek bo mam 30 lat, czyli nie mogę mieć kaprysu ;) a szkoda ;)
    ale może masz jakieś wskazania?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Mocno trzymam kciuki by to był najpiękniejszy prezent na święta :)
    Bylam, zrobiłam, mam wyniki.
    Wysłałam wszystko Chruścikowi i odpisał mi , że wszystko jest w porządku:) Kamień z serca. Teraz czekam tylko za tel z kliniki czy na pewno w poniedziałek transfer. Bo chyba dłużej "hodować" nie mogą?
    super- gdzie robiłaś? dobrze wiedzieć w razie czego gdzie w sobotę można zrobić.

    ty miałaś 2.12 punkcję, więc 7go to będzie 5-ty dzień. Zazwyczaj jest tak: 3, 5, 6 dni. Przy czym 3 i 5 są najpopularniejsze. Ja mam w planie leczenia wpisane 5-dniowe. A ty? Kiedy spodziewasz się telefonu- w niedzielę?

    Torunianka, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Statystycznie biorąc dwa zarodki mam szanse nabprzynajmniej jedną ciążę, opieram się również na żywym przykładzie koleżanki. U niej te statystyki sprawdziły się w 100% miała dwa zarodki, a przyjął się jeden. Więc wolę zwiększać swoje szanse ;-) avdo drobnych nigdy nie należała i nie należę ;-)
    A będziesz przygotowana na to, ze z tych dwóch rozwiną się oba? Albo że jeden z nich się jeszcze podzieli i będą trojaczki? Albo że podzielą się oba i będą czworaczki?
    :P

    hyhyhy dobra, dobra- nie będę cię stresować. Jutro ważny dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 17:15

    Lola79, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastycznie dziewczyny. Udanych transferów i bezproblemowych ciąż :)
    Ależ bym chciała być choć na etapie stymulacji :)
    Tak szybko to u Was leci :)

    Torunianka, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam nic wpisanego właśnie kiedy.. A musi być w pon bo to ostatni wolny i możliwy dzień dla mojego męża. Więcej wolnego w tym roku już nie dostanie. A nie chciałabym tłuc się pociągami lub autobusami po transferze. A co do tel to powiedzieli mi, że "Co do transferu będziemy jeszcze się kontaktować"..

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, ja tez jeszcze w stand-baju ;)
    Właśnie- ja się pytam czy Ewa już znalazła swoją @. A Ewelina?
    Ja na swoją czekam.

    Robimy jakieś zakłady? :P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja nie mam nic wpisanego właśnie kiedy.. A musi być w pon bo to ostatni wolny i możliwy dzień dla mojego męża. Więcej wolnego w tym roku już nie dostanie. A nie chciałabym tłuc się pociągami lub autobusami po transferze. A co do tel to powiedzieli mi, że "Co do transferu będziemy jeszcze się kontaktować"..
    chodzi mi o taki plan z pierwszej wizyty, ten kwalifikacyjny. Tam była taka tabelka, że z własnymi komórkami czy dawcy, jaki protokół, miedzy innymi ilu dniowe zarodki będą podawać.

    Wiadomo, ze potem to się uaktualnia w zależności od sytuacji i tego jak się dzielą, ale ja miałam w tych tabelkach wpisane założenie, ze będziemy podawać 5-dniówki.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, ja tez jeszcze w stand-baju ;)
    Właśnie- ja się pytam czy Ewa już znalazła swoją @. A Ewelina?
    Ja na swoją czekam.

    Robimy jakieś zakłady? :P
    Tiaaa ale ja jako jedyna mogę sobie poczekać do kolejnego roku i decyzji państwa PISlamskiego dot. Sfinansowania na 2016 ;) uoeeee

    A coś ostatnio pesymizm mnie dopadł i myślę że ciężko będzie zacząć jeszcze w grudniu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 17:48

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    chodzi mi o taki plan z pierwszej wizyty, ten kwalifikacyjny. Tam była taka tabelka, że z własnymi komórkami czy dawcy, jaki protokół, miedzy innymi ilu dniowe zarodki będą podawać.

    Wiadomo, ze potem to się uaktualnia w zależności od sytuacji i tego jak się dzielą, ale ja miałam w tych tabelkach wpisane założenie, ze będziemy podawać 5-dniówki.
    Nic takiego nie dostałam

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Nic takiego nie dostałam
    yhym. ok
    to gdzie dzisiaj oddawałaś krew? powiedz, takie rzeczy mogą się przydać.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przychodni uniwersyteckiej. A później jeszcze okazało się, że w soboty robią jeszcze w citomedzie ale tam już drożej. A ja w przychodni zapłaciłam 21zł.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    W przychodni uniwersyteckiej. A później jeszcze okazało się, że w soboty robią jeszcze w citomedzie ale tam już drożej. A ja w przychodni zapłaciłam 21zł.
    dzięki. to ja sprawdziłam u siebie takie choćby vitalabo.
    część z punktów jest czynna w soboty- prywatnie.

    Torunianka lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Acha dzięki za odp ;) czyli ja tak czy siak dostanę jeden zarodek bo mam 30 lat, czyli nie mogę mieć kaprysu ;) a szkoda ;)
    Pytalam o to doktorka stety niestety Kometa ma rację - my poniżej 35, dostaniemy jeden. Ja tez myślę o dwóch, bo te dwa to chyba ciut większe szanse ze chociaz jeden sie przyjmie. U mnie naturalnie moglaby byc ciaza 2 w 1... ale jeśli mam decydowac to mam podobne dylematy jak Kometa.

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, ja tez jeszcze w stand-baju ;)
    Właśnie- ja się pytam czy Ewa już znalazła swoją @. A Ewelina?
    Ja na swoją czekam.

    Robimy jakieś zakłady? :P
    Stawiam piataka, że Twoja przyjdzie wieczorem hahaha :)

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja nie mam nic wpisanego właśnie kiedy.. A musi być w pon bo to ostatni wolny i możliwy dzień dla mojego męża. Więcej wolnego w tym roku już nie dostanie. A nie chciałabym tłuc się pociągami lub autobusami po transferze. A co do tel to powiedzieli mi, że "Co do transferu będziemy jeszcze się kontaktować"..
    Mi w papierach które dał nam chruścik też pisze że, w piątej dobie będzie transfer. Ale wydaje mi się że, to jest napisane tak opocjonalnie bo to chyba zalerzy od tego jak się zarodki rozwijają??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lola, ja tez jeszcze w stand-baju ;)
    Właśnie- ja się pytam czy Ewa już znalazła swoją @. A Ewelina?
    Ja na swoją czekam.

    Robimy jakieś zakłady? :P
    Cometa trzeba by było się załorzyć która pierwsza dostanie @ ;)
    Mojej @ najwyraźniej się nigdzie nie śpieszy.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Stawiam piataka, że Twoja przyjdzie wieczorem hahaha :)
    Ja to stawiam na ewę, bo ona już przeterminowana ;-)
    I Ewelina.
    Na końcu ja - musi ze mnie zejść ten progesteron z luteiny.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Mi w papierach które dał nam chruścik też pisze że, w piątej dobie będzie transfer. Ale wydaje mi się że, to jest napisane tak opocjonalnie bo to chyba zalerzy od tego jak się zarodki rozwijają??
    Tak, takie wstępne założenia.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ