X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, teraz kciuki!

    Kayaa, zadzwoń może do nich. Ja bym zadzwoniła.

    Ewelina, a jak u ciebie? :-P Ewka chyba będzie test ciążowy robić bo jej @ odeszła w siną dal. A ja czekam :-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Vanili, współczuję takiego samopoczucia. Ale jesteś pod opieką lekarską, zgłoś mu to, może będzie dawki zmieniać? Ja jestem cały czas przed, ale już mojego męża uprzedzam co go czeka jak będę w trakcie stymulacji. Hyhy niech sobie nie myśli, że będę zawsze uśmiechnięta i zadowolona, ma się szykować na nastroje typu 3x PMS :-P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili ja się nie wypowiadam, bo wszystko przechodziła bezproblemowo na szczęście i modlę się żeby tak pozostało.
    Ale sądzę że nawet jak dziś zdecyduje się zakończyć Ci stymulacje to punkcja dopiero we wtorek, trzymaj się, Dasz radę jeszcze troszkę, no i jeśli koniec stymulacji to odstawić menopuren, może to Ci trochę ulżyć

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Eh Vanili, współczuję takiego samopoczucia. Ale jesteś pod opieką lekarską, zgłoś mu to, może będzie dawki zmieniać? Ja jestem cały czas przed, ale już mojego męża uprzedzam co go czeka jak będę w trakcie stymulacji. Hyhy niech sobie nie myśli, że będę zawsze uśmiechnięta i zadowolona, ma się szykować na nastroje typu 3x PMS :-P
    Ja swojemu mówiłam żeby PMS pomnożył razy sto i tak będzie od stymulacji aż do porodu

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Lola79 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ja swojemu mówiłam żeby PMS pomnożył razy sto i tak będzie od stymulacji aż do porodu
    Hahaha, ja nie chcę, żeby mój na zawał zszedł. Od czasu do czasu jednak mi się przydaje ;-)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cometa u mnie nadal cisza :( ciągnie mnie brzuch ale to nie jest jeszcze ten czas bo cycki nie przestały boleć :/

    Ja to współczuję tym naszym facetom :) no nic muszą się uzbroić w cierpliwość hihi

    Julita76 lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili ja się nie wypowiadam, bo wszystko przechodziła bezproblemowo na szczęście i modlę się żeby tak pozostało.
    Ale sądzę że nawet jak dziś zdecyduje się zakończyć Ci stymulacje to punkcja dopiero we wtorek, trzymaj się, Dasz radę jeszcze troszkę, no i jeśli koniec stymulacji to odstawić menopuren, może to Ci trochę ulżyć
    Czuję się tak po włączeniu cetrotide. I z każdym dniem coraz gorzej.

    A nastrój. .. masakra. W jednej chwili mam łzy w oczach jak pomyślę o punkcji a zaraz potem potrafię się chichrac z byle pierdoly przez kolejne 10 min.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja przez te globulki dopochwowe przestałam mierzyć temperaturę więc też nie wiem. No trudno, czekamy, też już trochę czuję w podbrzuszu, więc chyba się zbliża. Może dziś, może jutro.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja transferu mieć nie będę w ogóle ! :( Dzisiaj dzwonili i powiedzieli ze.zarodki przestały się dzielić. I mam przestać brać leki. I lutym umówić się na kolejną punkcje.. w piz*u z tym wszystkim. Jestem zalamana. Sorki ale narazie nie będę tu wpadala. Nie mam już sily..

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka <3
    Przykro mi, nie poddawaj się!

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja transferu mieć nie będę w ogóle ! :( Dzisiaj dzwonili i powiedzieli ze.zarodki przestały się dzielić. I mam przestać brać leki. I lutym umówić się na kolejną punkcje.. w piz*u z tym wszystkim. Jestem zalamana. Sorki ale narazie nie będę tu wpadala. Nie mam już sily..[/QUO

    O ludzie, nie wierze Torunianka tak mi przykro. Aż boje się dowiedzieć co z moimi zarodkami. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja transferu mieć nie będę w ogóle ! :( Dzisiaj dzwonili i powiedzieli ze.zarodki przestały się dzielić. I mam przestać brać leki. I lutym umówić się na kolejną punkcje.. w piz*u z tym wszystkim. Jestem zalamana. Sorki ale narazie nie będę tu wpadala. Nie mam już sily..
    Jest mi strasznie przykro ;( nie wiem co powiedzieć. Nawet nie chcę myśleć jak się teraz czujesz. Tak cholernie mi przykro z tego powodu ;(

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja transferu mieć nie będę w ogóle ! :( Dzisiaj dzwonili i powiedzieli ze.zarodki przestały się dzielić. I mam przestać brać leki. I lutym umówić się na kolejną punkcje.. w piz*u z tym wszystkim. Jestem zalamana. Sorki ale narazie nie będę tu wpadala. Nie mam już sily..
    Strasznie mi przykro :( ściskam mocno

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie? A wyjaśnili chociaż co moglo byc przyczyna lub dlaczego tak się stało?

    Trzymaj się Kochana!

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie dzwonili do mnie z kliniki. Z 4 zarodków udało się rozwinąć do stadium blastocysty 3 zarodkom. Ich klasy rozwoju to 4,3,3. No i cóż teraz czekamy.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka strasznie mi przykro, ściskam Cię mocno, wiem że teraz nie chcesz pewnie tego słyszeć, ale nie trać wiary i się nie poddawaj, wróć jak minie żal <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa gratulacje :) no widzisz mówiłam że brak wiadomości o dobra wiadomość, teraz tylko wracaj do zdrówka i wracasz po swoje maluchy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Czuję się tak po włączeniu cetrotide. I z każdym dniem coraz gorzej.

    A nastrój. .. masakra. W jednej chwili mam łzy w oczach jak pomyślę o punkcji a zaraz potem potrafię się chichrac z byle pierdoly przez kolejne 10 min.

    No to tutaj nie mam dobrej wieści, to się bierze do końca
    A jak twoje podglądanie??

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No to tutaj nie mam dobrej wieści, to się bierze do końca
    A jak twoje podglądanie??
    Good. Nie chciałam epatowac radością, po tym co spotkało Torunianke.

    Dzis wizyta z dr Miloszem, doliczyl sie 12 pęcherzyków po od 18-21mm. Punkcja we wtorek o 11.
    Potwierdził jedynie, że moje samopoczucie to wina cetrotide - muszę zacisnąć zęby i to przetrwać ale nawet mam problem z chodzeniem tak mam obolałe podbrzusze. No i czuję się jak nacpana.

    Dzis ostatnia dawka cetrotide i Ovitrelle.

    Kometa, coś dla Ciebie - obczajalam pieterko, mi to wygląda na prv mieszkanie. ;)

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, dobre wieści, 12 pęcherzyków to piękny wynik, ciekawe ile podrosną do punkcji. Czyli zaciskasz zęby już tylko trochę, chyba po punkcji już się cetrotide nie bierze? A może nie bierze? Ja nie wiem, wiem tylko co będę robić do 6dc. Co potem to mi jeszcze nie zostało objawione.

    Pięterko jest mówisz priv? Może tak być, kto wie. A jak tyś je obczajała? Polazłaś tam cichaczem incognito? Że niby WC szukasz? :-P

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ