X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu miałaś wizytę u Miłosza a nie u Chrusta? Tak byłaś umówiona czy cię zaskoczyli tą zmianą?
    I czy były dziś tłumy w klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2015, 17:43

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka: strasznie mi przykro, trzymaj się kochana !!!! chyba kazda z nas najbardziej ze wszystkiego obawia sie takiej wiadomosci ;/

    Vanilii: współczuję złego samopoczucia


    Rozumiem ze ani do eweliny ani do komety @ nie zawiatala?
    Ja kupilam dzis test, ale nie wiem czy jest sens skoro cykl niby bezowulacyjny...

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie jeszcze nie.
    Zrób zrób, może nie był taki całkiem bezowulacyjny :-) poza tym będziesz wiedzieć na czym stoisz.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a jesli wyjdzie negatywny to jutro silownia pozniej sauna i wino :P a na koniec ostry sex :P i tak dzien w dzien az sie pojawi:p

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak juz mi system rozwalila :P mialam pieknie grafik ustalony a tu lipa ;/

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, no miałam Wam przecież napisać i zapomniałam, tak jak Vanili pisze na piętrze jest mieszkanie naszego Chrustusia. My dziś byliśmy przed otwarciem przychodni i wchodziłaś razem z pierwszym pracownikiem, u góry było słychać biegające dzieci no i Chrustuś się pojawił id strony zabiegowej sali, a nie od wejścia ;-)

    ComeToMeBaby, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    no a jesli wyjdzie negatywny to jutro silownia pozniej sauna i wino :P a na koniec ostry sex :P i tak dzien w dzien az sie pojawi:p
    Saune bym Ci odradzała, łatwo bakterie załapać. Na stronie kliniki też pisze żeby unikać tego typu rzeczy ;)

    ewa84, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po punkcji bierze się antybiotyk, encorton i progesteron...ja mam luteina i duphaston, a od dziś doszły mi Clexane i estoferm czy jakoś tak ;-) plus w 2 i 6 dobie gonapeptyl
    Gratulacje Vanili, pamiętaj że to się jeszcze troszkę może zmienić, ja na ostatnim usg miałam 13 jajek a pobrali w końcu 16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Saune bym Ci odradzała, łatwo bakterie załapać. Na stronie kliniki też pisze żeby unikać tego typu rzeczy ;)
    Dokładnie Ewa, tam można złapać między innymi chlamydie, też nie radzę, no chyba że masz prywatną ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2015, 19:01

    ewa84, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no za chlamydie to ja podziekuje:P
    skoro tak piszecie to daruje sobie saune :)
    ale mysle ze moja @ jest coraz blizej dzis juz cycki bola nie do zniesienia;/

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja to chyba jutro sobie zmierzę tempkę, będę wiedziała na czym stoję. już nie jestem taka "niedostępna" jak ładuję w siebie tylko 1 globulkę na noc, a nie 2 dziennie. Powinnam dać radę. Dziś jest trzeci dzień bez lutki, myślę, że jutro wieczorem coś może ruszy. Tak jak chciałam opóźnić @ tak teraz bym już chciała @, już teraz natychmiast ;) Nie mogę się jej doczekać... I dziś zdałam sobie sprawę z tego, że przyjdzie mi się samej z tym menopurem uporać. Mam go brać rano, a rano to mój m jest w pracy... Przecież nie będę wstawać o 5tej żeby mi zastrzyk zrobił. Toż to środek nocy... Ewentualnie gdybym nie dawała rady to może w pobliskim labie w przychodni by mi kobitka wbiła za parę złotych? Spróbuję sama, ale jak mi nie pójdzie to wolę mieć plan B.

    Julita76, ewa84, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze dobrze jest mieć plan B ;-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak widać czasem warto się zastanowić czego sobie człowiek życzy :-P

    ComeToMeBaby, Vanili lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No i jak widać czasem warto się zastanowić czego sobie człowiek życzy :-P
    hyhyhy no wiesz- tak czy inaczej- wolę te parę dni przeczekać niż potem pluć sobie w brodę, że czegoś nie dopilnowałam z badaniami.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obrażaj się za mały żarcik ;-)
    Pewnie że dobrze zrobiłaś, lepiej się przebadać niż potem żałować :-)

    ewa84, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Nie obrażaj się za mały żarcik ;-)
    Pewnie że dobrze zrobiłaś, lepiej się przebadać niż potem żałować :-)
    ja się nie obrażam, wychwyciłam żarcik :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie martwilam ze pcr-a do punkcji nie bede miala wyniku a tu sie okaze ze na wizyte zabiore:P

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ja to chyba jutro sobie zmierzę tempkę, będę wiedziała na czym stoję. już nie jestem taka "niedostępna" jak ładuję w siebie tylko 1 globulkę na noc, a nie 2 dziennie. Powinnam dać radę. Dziś jest trzeci dzień bez lutki, myślę, że jutro wieczorem coś może ruszy. Tak jak chciałam opóźnić @ tak teraz bym już chciała @, już teraz natychmiast ;) Nie mogę się jej doczekać... I dziś zdałam sobie sprawę z tego, że przyjdzie mi się samej z tym menopurem uporać. Mam go brać rano, a rano to mój m jest w pracy... Przecież nie będę wstawać o 5tej żeby mi zastrzyk zrobił. Toż to środek nocy... Ewentualnie gdybym nie dawała rady to może w pobliskim labie w przychodni by mi kobitka wbiła za parę złotych? Spróbuję sama, ale jak mi nie pójdzie to wolę mieć plan B.
    Ja też mam rano zastrzyki brać. Zawsze możesz iść do przychodni i tam Ci bez problemu powinni zrobić ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te zastrzyki naprawdę nie są problematyczne, chyba że mdlejecie na widok igły, no to już inna bajka, wtedy trzeba się kimś wspierać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ja się nie obrażam, wychwyciłam żarcik :)
    ;-)

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ