X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, nadrabiałam i edytowałam po kolei co tam komu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 11:42

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już to zdążyłam zobaczyć, dlatego i swój edytowałam ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko Ewa została nam ze znakiem zapytania...Ewcia do boju!!! :)

    ComeToMeBaby, ewa84, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Ja dostałam ankietę i stos innych papierów do uzupełnienia w domu, jednak myślałam że przed będzie rozmowa z anastezjologiem a tu juz na stole zadawal pytania raczej na odwrocenie mojej uwagi np co robie na codzień, czy miałam narkoze...
    sprawdzał kiedy zaczniesz głupio gadać, czyli kiedy zaczyna działaś narkoza :P
    po tych waszych opowieściach najbardziej boję się nie skompromitować niż źle czuć :P hahaaa

    Julita76, Vanili lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili- ten transfer jak będziesz mieć popołudniu to mamy szansę się spotkać w klinice hehehe tym bardziej, że my prawdopodobnie będziemy trochę wcześniej w klinice, wiadomo- taka trasa do przejechania to zapas czasowy zawsze się zakłada na jakieś nieprzewidziane sytuacje na drodze. Będę o Tobie myślała czekając na swoje usg :)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja jestem po pierwszym zastrzyku menopuru. Taaa daaam :-)
    Facet się tym zajął, bo jak widział jak studiuję ulotkę i nie mogę się za to zabrać to przejął kontrolę nad mieszaniem roztworu, a potem zaszedł mnie od tyłu, złapał fałdkę (heh! ), zamierzył się, ciachnął i tylko musiałam mu powiedzieć aby trochę wolniej dusił tłok bo zaczęłam czuć dyskomfort. Jak wbił mi już wszystko to kazałam mu jeszcze chwilę odczekać przed wyjęciem igły, a potem z wacikiem przytrzymałam i rozmasowałam miejsce po zastrzyku i... żyję :-D dobrze poszło. Może mi mąż robić zastrzyki :-) zobaczymy jak mu pójdzie z kolejnymi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 11:51

    ewa84, ewlinaaa85, Julita76, Bydgoszczanka, Lola79 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie muszę nic mieszać na razie :D wsadzę sobie ampułkę do pena i gotowe :)
    Teraz jak już wiem że, od jutra zaczynam stymulacje to jestem szczerze przerażona punkcją :/ i tym anestezjologiem

    Zadzwoniłam dziś umówić się na poniedziałek i z wrażenia zapomniałam dodać że, chcę się umówić do Chruścika :/ ciekawa na kogo trafię heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo, pierwsze koty za płoty :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka spokojnie... ja myślę że ten wywiad dlatego taki mały bo i znieczulenie krótkie. Jak miałam operację która była planowana na kilka godzin to mnie analizowali na każdą możliwą stronę, a przy takich krótkich to zawsze to tak wyglądało jak w Artvimedzie, nawet w szpitalu niczym to nie odbiegało... wiedzą co robią, tylko jak ktoś źle znosi to naprawdę nie można tego ukrywać ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ja na szczęście nie muszę nic mieszać na razie :D wsadzę sobie ampułkę do pena i gotowe :)
    Teraz jak już wiem że, od jutra zaczynam stymulacje to jestem szczerze przerażona punkcją :/ i tym anestezjologiem

    Zadzwoniłam dziś umówić się na poniedziałek i z wrażenia zapomniałam dodać że, chcę się umówić do Chruścika :/ ciekawa na kogo trafię heh
    czemu jesteś przerażona?
    przecież chyba ten anestezjolog nie gryzie...

    no- chyba że boisz się tego:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e3f913089de5.jpg

    hyhyhy

    ewa84, Bydgoszczanka, Lola79, Vanili, ewlinaaa85, Lonia lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko święta cometa jesteś niesamowita!!! Nie mogę przestać się śmiać :D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ewelinka spokojnie... ja myślę że ten wywiad dlatego taki mały bo i znieczulenie krótkie. Jak miałam operację która była planowana na kilka godzin to mnie analizowali na każdą możliwą stronę, a przy takich krótkich to zawsze to tak wyglądało jak w Artvimedzie, nawet w szpitalu niczym to nie odbiegało... wiedzą co robią, tylko jak ktoś źle znosi to naprawdę nie można tego ukrywać ;)
    a ja nie wiem jak znoszę, bo nigdy nie miałam. i też tego nie mam zamiaru ukrywać :P powiem wszystko jak na spowiedzi bo potem i tak ode mnie może wyciągnąć- narkoza działa pewnie jak serum prawdy hahahaha

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    O matko święta cometa jesteś niesamowita!!! Nie mogę przestać się śmiać :D
    i o to chodziło :) nie stresuj się :)
    lepiej załatw sobie jakiegoś misia z ukrytą kamerką i postaw na sali zabiegowej cichaczem, żebyś w razie czego miała dowód dla prokuratury hahahaa ja już kombinuję sobie takiego misia ;)

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerażona jestem bo bardzo źle przeszłam narkozę :/ oczywiście dla dzidzi zepnę poślady i przetrwam wszystko ale, jak sobie przypomnę to wszystko to aż mnie ciary przechodzą i jeszcze ta intubacja tak mnie gęba bolała po tym że, nawet mówić nie mogłam hmmm chyba że to przez te dwudniowe wymioty nie mogłam mówić hihi
    Przez to wszystko ze zwykłego trzy dniowego pobytu w szpitalu zrobiło się tydzień

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buahaha :-D
    obrazek powalił mnie z nóg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 12:17

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    i o to chodziło :) nie stresuj się :)
    lepiej załatw sobie jakiegoś misia z ukrytą kamerką i postaw na sali zabiegowej cichaczem, żebyś w razie czego miała dowód dla prokuratury hahahaa ja już kombinuję sobie takiego misia ;)
    no coś mi się tak wydaje że, Ty chyba jesteś zdolna do tego żeby przywlec misia na sale hihi

    ComeToMeBaby, Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    no coś mi się tak wydaje że, Ty chyba jesteś zdolna do tego żeby przywlec misia na sale hihi
    hanghead.gif

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oni chyba intubacji nie robią do tak krótkiego zabiegu??!!! Jak miałam robione HSG pod narkozą to mi tylko maskę z tlenem dali. A tu intubują??? Jak to jest??

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesteś niemożliwa Kometa!

    Aaaaa właśnie! Właśnie dzwonili z kliniki :) :) :)
    Jupikaej!
    Z tych 10 komórek wyszło 8 oocytow, mogli zaplodnic 6 i tyle też się zapłodniło ;)

    Niesamowite to wszystko. Jestem przeszczesliwa.
    Teraz czekamy na rozwój naszych juniorów, na telefon w sobotę i heja w drogę.

    My pewnie na noc w sobotę dojedziemy, przespimy się u do kliniki.
    Póki co nic nie wiem nt godz, wszystko się okaże ;)

    Bydgoszczanka, ComeToMeBaby, Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Ale oni chyba intubacji nie robią do tak krótkiego zabiegu??!!! Jak miałam robione HSG pod narkozą to mi tylko maskę z tlenem dali. A tu intubują??? Jak to jest??
    Chyba nie intubuja, a jeśli nawet to robia to tak ze nie ma śladu. Tez się zastanawiam czy mnie wczoraj intubowali, zanim odfrunelam kazal mi mocno glowe odchylic jak do intubacji ale obudzilam się bez rurki bez bólu wiec nie wiem.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ