X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    A co intubacji to nie ma opcji zebyscie taka rzecz przeoczyly i nie poczuly, mialam histeroskopie i bylam znieczulana przez maske krtaniowa na zasadzie intubacji, tydzien czasu chrypa i bol gardla oraz problem w przelykaniu. Na punkcji w Artvimedzie znieczulaja dozylnie i nie martwcie sie o to.

    No właśnie ta intubacja dla mnie to był koszmar po laparo :/
    czyli mam rozumieć że, w artvimed nie będą mnie intubowali? To mnie trochę uspokoiłaś :D

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Też pytałam o to Dr w poprzedniej klinice i powiedział mi wtedy to samo co Lonii że trzy podejścia do procedury to trzy punkcje. Czyli jak ja teraz pójdę na punkcję będzie to pierwsze podejście do programu - podadzą mi jeden zarodek jeżeli się nie przyjmą tfu tfu ... a będę miała mrozaki podadzą mi koleje w ramach pierwszego podejścia do procedury. Ja wyczerpię mrozaki to wtedy podchdzimy do drugiej procedury :D
    no ciekawe ciekawe.
    tyle, że w obecnej sytuacji możemy nie zdążyć wykorzystać wszystkich trzech procedur z ilomaś podejściami. więc się dziewczyny sprężamy aby zajść teraz już! od razu :)

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No właśnie ta intubacja dla mnie to był koszmar po laparo :/
    czyli mam rozumieć że, w artvimed nie będą mnie intubowali? To mnie trochę uspokoiłaś :D
    intubowali nie, ale jeszcze istnieje inne ryzyko. ja już jestem przygotowana:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d58d5e05b37f.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eab9576af295.jpg

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest tak jak Loni Chruścik powiedział, a jeśli gdzieś mówią inaczej to oszukują pacjentki, bo nawet jest wprost napisane: do kolejnej procedury można podchodzić dopiero po wykorzystaniu wszystkich zamrożonych zarodków z procedury poprzedniej

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby, Lonia, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    intubowali nie, ale jeszcze istnieje inne ryzyko. ja już jestem przygotowana:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d58d5e05b37f.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eab9576af295.jpg
    Szalona kobieta! :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 16:43

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Dziewczyny jest tak jak Loni Chruścik powiedział, a jeśli gdzieś mówią inaczej to oszukują pacjentki, bo nawet jest wprost napisane: do kolejnej procedury można podchodzić dopiero po wykorzystaniu wszystkich zamrożonych zarodków z procedury poprzedniej
    dobra, powoli przyswajam tą myśl. no w sumie ma to sens- inaczej by sobie naprodukowali mrozaków na maxa na zapas i by w Polsce zabrakło lodówek do ich trzymania ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Szalona kobieta! :) :D
    oj tam, oj tam
    hanghead.gif

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam tu przypadkiem i się wtrace. To ogólna zasada. 3 procedury to 3 stymulowanie cykle, 3 punkcie i wszystkie transfery z uzyskanych zarodków. Nie można podejść do kolejnej procedury bez wykorzystania wszystkich wcześniej uzyskanych mrozaczkow.

    Lonia, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój tatko bardzo śledzi wydarzenia polityczne a w szczegolnosci te zwiazane z in vitro, dzis mnie pocieszyl po moich newsach, gdzie też powiedziałam, że możemy nie zdarzyć z kolejnymi próbami, ze dzis słuchał wypowiedzi ministra zdrowia. że kwalifikacje nowych par sie zakończa z braku dalszej dotacji (teoretycznie fundusze mialy byc do czerwca),ale pary poddane leczeniu zgodnie z zalozeniami programu dokoncza swoje proby nawet jesli bedzie to trwalo dluzej niz czerwiec 2016 i beda systematycznie wygaszac program in vitro. Wiec dla nas jest jakas jeszcze szansa pod warunkiem ze pisiorom nie odbije ... znowu

    ewlinaaa85, Lola79, Julita76, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa, przyznaj się- śledzisz mnie, tak? wait.gif
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    loudlaff.gif

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny mój tatko bardzo śledzi wydarzenia polityczne a w szczegolnosci te zwiazane z in vitro, dzis mnie pocieszyl po moich newsach, gdzie też powiedziałam, że możemy nie zdarzyć z kolejnymi próbami, ze dzis słuchał wypowiedzi ministra zdrowia. że kwalifikacje nowych par sie zakończa z braku dalszej dotacji (teoretycznie fundusze mialy byc do czerwca),ale pary poddane leczeniu zgodnie z zalozeniami programu dokoncza swoje proby nawet jesli bedzie to trwalo dluzej niz czerwiec 2016 i beda systematycznie wygaszac program in vitro. Wiec dla nas jest jakas jeszcze szansa pod warunkiem ze pisiorom nie odbije ... znowu

    To byłaby rewelacja.
    Oczywiście większą byłoby przedłużenie programu, ale chociaż tyle.

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    age.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia, nie mogę znaleźć na ten temat żadnej notatki w żadnych wiadomościach.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili: gratuluję zarodków oby wszystkie dotrwały :)

    Lonia: jak zabieg, nie bolało, ile trwał, czy miałaś jakies krwawienie?

    Vanili lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no ciekawe ciekawe.
    tyle, że w obecnej sytuacji możemy nie zdążyć wykorzystać wszystkich trzech procedur z ilomaś podejściami. więc się dziewczyny sprężamy aby zajść teraz już! od razu :)
    Ma się rozumieć! Zresztą innej opcji nie przewiduje :]

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja mam dola. Od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego nic. A teraz znowu lekkie krwawienie :( jak tak będzie to poniedziałkowa wizyta pójdzie w zapomnienie :( nie wiem co jest grane z tym moim organizmem. Raz tak miałam w czasie brania hormonów tylko. Lata temu

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny mój tatko bardzo śledzi wydarzenia polityczne a w szczegolnosci te zwiazane z in vitro, dzis mnie pocieszyl po moich newsach, gdzie też powiedziałam, że możemy nie zdarzyć z kolejnymi próbami, ze dzis słuchał wypowiedzi ministra zdrowia. że kwalifikacje nowych par sie zakończa z braku dalszej dotacji (teoretycznie fundusze mialy byc do czerwca),ale pary poddane leczeniu zgodnie z zalozeniami programu dokoncza swoje proby nawet jesli bedzie to trwalo dluzej niz czerwiec 2016 i beda systematycznie wygaszac program in vitro. Wiec dla nas jest jakas jeszcze szansa pod warunkiem ze pisiorom nie odbije ... znowu
    Jeśli to prawda to wkoncu koleś zaczyna gadać z sensem.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Vanili: gratuluję zarodków oby wszystkie dotrwały :)

    Lonia: jak zabieg, nie bolało, ile trwał, czy miałaś jakies krwawienie?
    Sam zabieg trwal okolo 5 minut, najpierw usg potem cos na zasadzie wziernika ale zdecydowanie glebiej i potem ten inwazyjny cewnik, przy wkladaniu dwa wyrazne uklucia potem takie lekkie przetarcie i koniec zabiegu. Zadnych plamien ale bol brzucha nasilal sie po zabiegu z minuty na minute. Dla mnie to podobne uczucie do biopsji jaka mialam podczas histeroskopi. Da sie wytrzymac sam zabieg jak i te bole po nim. Poboluje mnie do teraz ale juz tak nieznaczaco.za to teraz mam problem musze przyspieszyc @. normalnie powinna sie pojawic w niedziele a monitoring cyklu mam zaczac 13dc wiec centralnie w swieta i moge miec problem w bydgoszczy zeby zrealizowac caly monitoring az do pekniecia pecherzyka.

    Kayaa lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy kciuki Loniu żeby się to jakoś ładnie poukładało :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No to trzymamy kciuki Loniu żeby się to jakoś ładnie poukładało :)
    Dziekuje ja trzymam za Twoje testowanie ;) jestes druga osoba po mnie, ktora doczekala sie maluszka :)

    Julita76, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    monitoring cyklu mam zaczac 13dc wiec centralnie w swieta i moge miec problem w bydgoszczy zeby zrealizowac caly monitoring az do pekniecia pecherzyka.
    powiedział ci żebyś robiła monit u siebie???

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ