X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola <3 nie smutaj, może to tylko taka chwilówka

    Ewka- czy już @ jest? bo wyślemy listy gończe ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    powiedział ci żebyś robiła monit u siebie???
    Dobrze kojarzyl ze mamy prawie 500 km i zapytal czy mam taka mozliwosc zeby zrobic monitoring w bydgoszczy bo inaczej bym musiala zamieszkac w Krakowie. Wiec przytaknelam i musze zrealizowac

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziekuje ja trzymam za Twoje testowanie ;) jestes druga osoba po mnie, ktora doczekala sie maluszka :)

    Bardzo dziękuję za kciuki, przydadzą się bo jak widać w życiu i medycynie nie ma nic pewnego.
    A zaraz za mną idzie Vanili, więc będziemy trzymać już za dwie ciąże na tym wątku :)
    a jak się reszta dziewczyn posypie to żeby Nam się tylko Cometa nie zbuntowała z uaktualnianiem kalendarza ;)

    Lonia, ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dobrze kojarzyl ze mamy prawie 500 km i zapytal czy mam taka mozliwosc zeby zrobic monitoring w bydgoszczy bo inaczej bym musiala zamieszkac w Krakowie. Wiec przytaknelam i musze zrealizowac
    Ale chyba na ten ostatni to już będziesz musiała pojechać do Krakowa??

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ciesze sie ze jest nas tak duzo, razem latwiej walczy sieo te najwieksze marzenia ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dobrze kojarzyl ze mamy prawie 500 km i zapytal czy mam taka mozliwosc zeby zrobic monitoring w bydgoszczy bo inaczej bym musiala zamieszkac w Krakowie. Wiec przytaknelam i musze zrealizowac
    no ale to masz jakiegoś zaufanego gina, który ogarnie stymulację do ivf? czy masz wyniki z usg u gina na bieżąco raportować u Chrusta? A co jeśli będzie potrzebna zmiana dawki - co z receptą? Też u gina z Bydzi?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    żeby Nam się tylko Cometa nie zbuntowała z uaktualnianiem kalendarza ;)
    jak nas będzie powyżej 20-stu to będę już mocno myślała nad tematem ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    A zaraz za mną idzie Vanili, więc będziemy trzymać już za dwie ciąże na tym wątku :)
    a jak się reszta dziewczyn posypie to żeby Nam się tylko Cometa nie zbuntowała z uaktualnianiem kalendarza ;)
    Jaaaa ale to brzmi pięknie! ! Ja i ciąża :))
    Musze wam się przyznać, że jak dziś dzwonili do mnie w sprawie zapłodnienia to normalnie az miałam łzy w oczach. I ogromne szczęście, chyba po raz pierwszy od wielu, wielu miesięcy.

    ComeToMeBaby, Julita76, ewlinaaa85, Lonia, Bydgoszczanka lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Sam zabieg trwal okolo 5 minut, najpierw usg potem cos na zasadzie wziernika ale zdecydowanie glebiej i potem ten inwazyjny cewnik, przy wkladaniu dwa wyrazne uklucia potem takie lekkie przetarcie i koniec zabiegu. Zadnych plamien ale bol brzucha nasilal sie po zabiegu z minuty na minute. Dla mnie to podobne uczucie do biopsji jaka mialam podczas histeroskopi. Da sie wytrzymac sam zabieg jak i te bole po nim. Poboluje mnie do teraz ale juz tak nieznaczaco.za to teraz mam problem musze przyspieszyc @. normalnie powinna sie pojawic w niedziele a monitoring cyklu mam zaczac 13dc wiec centralnie w swieta i moge miec problem w bydgoszczy zeby zrealizowac caly monitoring az do pekniecia pecherzyka.

    a jakie leki otrzymałaś, ku czemu mają służyć?

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Jeśli to prawda to wkoncu koleś zaczyna gadać z sensem.


    Prawda, prawda :-) mówił o tym na komisji zdrowia.

    Vanili, ComeToMeBaby, Lonia lubią tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Lipa, przyznaj się- śledzisz mnie, tak? wait.gif
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    loudlaff.gif


    Aaaaaaaaaa, tak :-) Ty mnie tu sciagnelas.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    age.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Prawda, prawda :-) mówił o tym na komisji zdrowia.
    Fiu fiu... Nie chce mi się wierzyć. Ciekawe kiedy to będzie na piśmie.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Aaaaaaaaaa, tak :-) Ty mnie tu sciagnelas.
    Ok, nie szkodzi, nie szkodzi ;-)
    Hyhyhy

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Fiu fiu... Nie chce mi się wierzyć. Ciekawe kiedy to będzie na piśmie.


    Masz to na piśmie bo jesteś w programie i wszystkie pary mają program skończyć.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Masz to na piśmie bo jesteś w programie i wszystkie pary mają program skończyć.
    No w regulaminie jest, że mamy prawo do trzech procedur. Ale wiesz - nigdy nie wiadomo co im przyjdzie do głowy.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nie no, jasna sprawa. u mnie może być jeszcze lepiej- ja nie jestem ograniczona liczbą komórek do zapłodnienia (35+). Pytanie ile faktycznie wyprodukuję i ile z nich będzie dojrzałych.

    cała wizja invitro mi się zburzyła teraz :P wszędzie gdzie czytam to jest tak: zrobili ci transfer, beta 0 = koniec podejścia 1. Jak chcesz swoje mrozaki to przyjdź na podejście nr 2. Nie uda się? To podejście trzy. Dziękujemy za współpracę, adios- twój NFZ.

    Wszędzie jest tak jak piszę Lonia :)
    Do 2 podejścia można podejść gdy skończą się mrozaki pytanie jak będzie z ew kosztem podania mrozakow po zakończeniu programu

    Vanili: gratuluję super wyniku :)))

    A mojej @ nie widać myślę że list gończy to dobry pomysł ;)

    Lonia, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no ale to masz jakiegoś zaufanego gina, który ogarnie stymulację do ivf? czy masz wyniki z usg u gina na bieżąco raportować u Chrusta? A co jeśli będzie potrzebna zmiana dawki - co z receptą? Też u gina z Bydzi?
    Nie mam już zaufanego gina bo do babeczki do ktorej chodzilam nigdy juz nie zajrze nawet. Miala wyniki meza nasienia mowila, ze sa dobre a mnie przez rok stymulowala duphastonem. Po roku trafilismy na wizyte do innego specjalisty i w 30 sekund rozwiaj tajemnice 2 lat, mowiac, ze maz jest praktycznie bezplodny. Dzwonilam do kliniki zdrowko oni zrobia mi bez problemu monitoring tyle ze jeszcze czekam za odpowiedzia czy beda pracowac w swieta.
    A co do lekow crio transfer wyglada calkiem inaczej, mianowicie tak; do 13 dc nie przyjmuje zadnych lekow, 13 dc ide na pierwszy podglad usg i chodze na niego codziennie. Kiedy otrzymam informacje, ze pecherzyk pekl wysylam do Chruscika smsa i wlaczam leki luteine, duphaston, encorton. Po tym smsie Chruscik ma mi dac odpowiedz za ile dni mam sie stawic do kliniki na transfer. I tyle wiem na dzien dzisiejszy ;) takze lekaz w bydgoszczy ma tylko za zadanie podczas monitoringu zaznaczyc dzien pekniecia pecherzyka.

    ewa84, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia a więc kolejny cykl jest Twój :)))

    Jak ja lubię takich lekarzy stynulujacych duphastonem lub luteina też takiego miałam na początku

    Lonia lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Lonia to opisałaś. Rozumiem. No, bo już się zdziwiłam i zastanawiałam czy i nam by mówił o monicie u siebie, ale jakoś średnio to widzę. Stymulacja wygląda całkiem inaczej niż przygotowanie do crio.

    W sprawie gin i zdrówko - zaraz do ciebie na priv napiszę, nie będę tu dziewczynom zaśmiecać.

    Lonia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, wysyłam list gończy. Mam nadzieję, że jutro rano wróci do ciebie cała zapłakana.
    <3

    ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ