X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Trochę w głowie mi się kręci. Nie wiem czy mam temp. Ale chyba nie.
    Czy brzuch puchnie no też nie. Jest wzdety i tyle.
    Dużo pije ostatnio i zauważyłam, że jak mam pełen pęcherz to wtedy bardzo boli. Jak jest pusty to nie uciska i jest w miarę.

    Mysle, że poprostu dostałam mocno w d... tymi hormonami. Po cetrotide wywalilo mi brzuch ze ledwo chodziłam jak teraz, do tego punkcja - w przypadku mojej endometriozy widocznie zostalo coś naruszone i dłużej dochodze do siebie. Staram się nie uciskac brzucha i siedzę cały dzień. Targam tylko swoją torebkę.
    To życzę Ci żeby szybko przestało boleć, myślę że na transfer już będziesz jechała z lepszym samopoczuciem. Jak by nie było punkcja to jednak nakłuwanie więc nie ma co liczyć że nic nie będzie bolało :) ważne że masz za sobą i już niedługo jedziesz po swojego maluszka <3

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzwoniłam właśnie do przychodni- są już moje wyniki cytologii i są eleganckie :) Mogę je odebrać jutro. Więc na wizytę będę miała już komplet brakujących badań. Może mi dr każe powtórzyć tą czystość żeby sprawdzić jak tam po antybiotyku. I tyle.

    Lonia, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ten cetroide to chyba wszystkie przeraża :) puregon na szczęście jest bezbolesny :D

    Kobietki a ile razy musiałyście przyjeżdżać na podgląd, łącznie z tym pierwszym w 6dc?
    czytałam, że czasem są dwa podglądy, potem punkcja
    czasem trzy podglądy i punkcja
    różnie- pewnie w zależności od tego jak reagujesz na stymulację

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ten cetroide to chyba wszystkie przeraża :) puregon na szczęście jest bezbolesny :D

    Kobietki a ile razy musiałyście przyjeżdżać na podgląd, łącznie z tym pierwszym w 6dc?
    2 razy mialam podglad potem punkcja i transfer z wizyta kwalifikacyjna bylam tam 5 razy. Wczorajszy scratching byl moja 6 wizyta w klinice.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ja dzwoniłam właśnie do przychodni- są już moje wyniki cytologii i są eleganckie :) Mogę je odebrać jutro. Więc na wizytę będę miała już komplet brakujących badań. Może mi dr każe powtórzyć tą czystość żeby sprawdzić jak tam po antybiotyku. I tyle.
    A ja się właśnie strasznie wkurzyłam bo dzwoniłam do przychodni w sprawie moich wyników cytologi i mi położna powiedziała że, nie ma że, najprędzej w styczniu!!! No chyba przeszłam mały zawał słysząc jej słowa. Jak to w styczniu skoro robiłam cytologię dwa tygodnie temu??? Albo ja oszalałam albo tam oszaleli :(
    kompletnie mnie to rozbiło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 15:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A ja się właśnie strasznie wkurzyłam bo dzwoniłam do przychodni w sprawie moich wyników cytologi i mi położna powiedziała że, nie ma że, najprędzej w styczniu!!! No chyba przeszłam mały zawał słysząc jej słowa. Jak to w styczniu skoro robiłam cytologię dwa tygodnie temu??? Albo ja oszalałam albo tam oszaleli :(
    kompletnie mnie to rozbiło
    Powariowali czy co, co oni z tym chcą tak długo robić?? Ty ich ponaglaj Ewelina, dzwoń i zamęczaj ;)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ten cetroide to chyba wszystkie przeraża :) puregon na szczęście jest bezbolesny :D

    Kobietki a ile razy musiałyście przyjeżdżać na podgląd, łącznie z tym pierwszym w 6dc?

    Mi się udało, i tylko dwa razy 6 i 9 dc. Ładnie rosły więc od razu miałam info że w 11 dc punkcja.

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Powariowali czy co, co oni z tym chcą tak długo robić?? Ty ich ponaglaj Ewelina, dzwoń i zamęczaj ;)
    Nie mam pojęcia czemu tak długo mam czekać. Nigdy nie narzekałam na moją poradnię położna jak i mój wspaniały gin są na prawdę w porządku ale dziś to się na nich chyba pogniewam ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Mi się udało, i tylko dwa razy 6 i 9 dc. Ładnie rosły więc od razu miałam info że w 11 dc punkcja.
    Oj ja też taaaak chcę :D :) oby i mi tak pięknie rosły i comecie i ewce jak już dostanie @ :) :) i loli hihi i wszystkim ogólnie hihihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 16:01

    ComeToMeBaby, Julita76, Vanili, Lonia lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    A ja się właśnie strasznie wkurzyłam bo dzwoniłam do przychodni w sprawie moich wyników cytologi i mi położna powiedziała że, nie ma że, najprędzej w styczniu!!! No chyba przeszłam mały zawał słysząc jej słowa. Jak to w styczniu skoro robiłam cytologię dwa tygodnie temu??? Albo ja oszalałam albo tam oszaleli :(
    kompletnie mnie to rozbiło
    a bo na wyniki cytologii czeka się 3-4 tygodnie. A po drodze są święta- może to mieć znaczenie... Ja robiłam cyto 19.11 i mi mówiła położna że powinny być jak przyjdę z wynikami usg piersi 7.12. Ale nie byłam ani nie dzwoniłam więc nie wiem czy były. Dzwoniłam dzisiaj. To dzisiaj są równe 3 tygodnie.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a bo na wyniki cytologii czeka się 3-4 tygodnie. A po drodze są święta- może to mieć znaczenie... Ja robiłam cyto 19.11 i mi mówiła położna że powinny być jak przyjdę z wynikami usg piersi 7.12. Ale nie byłam ani nie dzwoniłam więc nie wiem czy były. Dzwoniłam dzisiaj. To dzisiaj są równe 3 tygodnie.
    Sprawdziłam właśnie i ja robiłam dokładnie 24 więc kurcze prze świętami chyba już powinny przyjść?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Sprawdziłam właśnie i ja robiłam dokładnie 24 więc kurcze prze świętami chyba już powinny przyjść?
    tak, może nawet w przyszłym tygodniu, jeśli nie to i tak 4 tygodnie wypadają przed świętami. no bez jaj. dzwoń tam może jutro - może położna dziś humoru nie miała ;) może @ jej się zbliżał, czy co...

    Julita76 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa! Ewa!!!

    moja @ po 3 dniach, w tym po zaledwie dwóch zastrzykach, sobie już chyba ode mnie poszła. Sprawdź czy nie ma jej u ciebie :P Jest???

    ewlinaaa85, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co u Torunianki?? Odzywała się do którejś z Was?

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie nadal 3 dzień krwawienie :( niezbyt może obfite ale chyba powinnam to uznać jako @ juz. Myślicie że powinnam jutro odwołać poniedziałkowa wizytę czy poczekać czy do poniedziałku ustąpi. Strasznie dziwne to wszystko. Ostatni cykl po Duphastonie 17 dni. Teraz 12/13. Teraz ciężkooprzewidzieć kiedy zacznie się kolejny. Nie wiem już co zrobić.
    W każdym razie nawet jeśli by znaleźli dla nas miejsce to ve grudniu juz o stymulacji mogę zapomnieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 19:48

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dziewczyny u mnie nadal 3 dzień krwawienie :( niezbyt może obfite ale chyba powinnam to uznać jako @ juz. Myślicie że powinnam jutro odwołać poniedziałkowa wizytę czy poczekać czy do poniedziałku ustąpi. Strasznie dziwne to wszystko. Ostatni cykl po Duphastonie 17 dni. Teraz 12/13. Teraz ciężkooprzewidzieć kiedy zacznie się kolejny. Nie wiem już co zrobić.


    Kiedy miałaś ostatnie usg?

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Kiedy miałaś ostatnie usg?
    W Artvimedzie jeszcze wcale. Na ostatniej wizycie byłam w trakcie @ po Dupku. Teraz miało być 1.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka- Torunianka się nie odzywała, ale też zapowiedziała, ze chwilowo nie będzie tu zaglądać. Dajmy jej trochę czasu.

    Lola- całkiem nie wiem jak to zinterpretować. A skoro nie wiem to bym zadzwoniła do lekarza.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    W Artvimedzie jeszcze wcale. Na ostatniej wizycie byłam w trakcie @ po Dupku. Teraz miało być 1.


    A może to plamienie owulacyjne? Rozumiem, że torbiel w poprzednim cyklu Ci się nie zrobiła skoro usg miałaś w trakcie okresu? Pijesz jakieś zioła? Jakieś leki bierzesz?

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam plamienie w trakcie cyklu jak piłam zioła ojca sroki 3. Ale jeżeli nie masz pomysłu co się dzieję to idź do lekarza na usg. Będziesz spokojna i nie będziesz się stresować.

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ