X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzecznie czekałam, uznałam że jak by działo się złego to by sami dzwonili :)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie w piątkowy u mnie słoneczny dzień :)
    U mnie nadal krwawo choć ciężko to nazwać @ parę kropli na dzień. Dziwna sprawa serio. Doktor nie odpisał na e-maila :( jeśli nie ma miejsc to nie bardzo ma sens jechać w ten poniedziałek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Witam wszystkie Panie w piątkowy u mnie słoneczny dzień :)
    U mnie nadal krwawo choć ciężko to nazwać @ parę kropli na dzień. Dziwna sprawa serio. Doktor nie odpisał na e-maila :( jeśli nie ma miejsc to nie bardzo ma sens jechać w ten poniedziałek :(
    Kurcze to może spróbuj zadzwonić do kliniki? Przedstaw sytuacje Pani która odbierze i ona wtedy najwyżej da Ci do tel Dr.
    Mam nadzieję że, wszystko się ułoży

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś przy zastrzyku o mało co zjazdu nie zaliczyłam. Zrobiło mi się słabo, mroczki, ciemność, nudności. Aż się poszłam przywitać z sedesem na wszelki wypadek, ale na szczęście po chwili przeszło. Mąż mnie ratował, okno otwierał, ułożył wygodnie, prowadził za rękę do sedesu i do łóżka. Obserwował, przeprowadził wywiad i przykładał mokrą ściereczkę do czoła. Aż się spociłam z wrażenia...
    Dżizas, nigdy tak nie zareagowałam na zastrzyk.

    A jeszcze musiałam zdążyć do przychodni po swoje wyniki z laba i do gina w tej przychodni po cytologię i zanieść ksero usg piersi. Na szczęście doszłam do siebie i zdążyłam do tej przychodni na ostatnią chwilę. I nawet pogadałam z ginem, objaśnił mi wyniki usg a potem życzył wesołych świąt :-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dużo tego by wszystko nadrabiać i czytać. Może napiszecie mi jak tam sytuacja u was (każdej z osobna) wygląda? U mnie już lepiej. Powoli przekonuje się do kolejnej punkcji. Ale dopiero po wizycie u Chrostowskiego w styczniu zdecyduje co dalej..

    ComeToMeBaby, Vanili, Julita76 lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Ch odpisał. Mam być w poniedziałek na wizycie. No to pojadę i zobaczymy co dalej :)

    ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Torunianka, no martwiłyśmy się o ciebie, super, że się odezwałaś.
    Specjalnie dla ciebie specjalny kalendarz kciukowy, bo w sumie kciukać będziemy dopiero w niedzielę ;)

    ? ewa84- termin @ i zaczynamy stymulację
    Ewka nam się buntowała, a raczej jej @ bo ciągle na nią czekamy. W ramach akcji humanitarnej postanowiłyśmy z Lolą oddać Ewce nasze @ ale transfer chyba się nie powiódł ;)

    13.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Vanili- transfer
    Vanili fatalnie czuła się po punkcji- nie obyło się bez ketonali i konsultacji u Chrusta, ale zdaje się że dziewczyna będzie żyć i na transfer pojedzie jak nówka nieśmigana :)

    13.12 ComeToMeBaby- I wizyta usg (ja już dziś zaliczyłam trzeci zastrzyk menopuru, przy którym miałam prawdziwy zjazd, więc stymulacja pełną parą)

    14.12 Lola79 – III wizyta usg i czekamy na 2 podejście
    Lola ma jakieś niezidentyfikowane plamienia

    14.12 ewlinaaa85- I wizyta usg
    Ewelina wczoraj dziabnęła się po raz pierwszy- i przeżyła :)

    16.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Julita76- beta (10dpt)
    nie może się doczekać :)

    18.12 Bydgoszczanka- termin @ i zaczynamy stymulację

    więcej grzechów nie pamiętam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 13:15

    Torunianka, ewlinaaa85, Julita76, Lonia lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dr Ch odpisał. Mam być w poniedziałek na wizycie. No to pojadę i zobaczymy co dalej :)
    nooo, to super. Bez sensu chyba by cię nie wzywał. Sprawdzi co ci się tam dzieje, myślę że to dobra decyzja.

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Dzięki za info i baaaaardzo mocno trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka miło Cię tu widzieć z powrotem. Mam ogromną nadzieję że, z dnia na dzień będzie już tylko lepiej. Masz nasze wsparcie.
    Cometa świetnie Ci wszystko opisała wię chyba nie trzeba nic dodawać ;)
    Pozdrawiam

    ComeToMeBaby, Torunianka, Julita76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Dr Ch odpisał. Mam być w poniedziałek na wizycie. No to pojadę i zobaczymy co dalej :)
    Eeee no to chyba dobrze wróży skoro kazał przyjechać :D

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Dziewczyny, dziś przy zastrzyku o mało co zjazdu nie zaliczyłam. Zrobiło mi się słabo, mroczki, ciemność, nudności. Aż się poszłamkonkretny lek.witać z sedesem na wszelki wypadek, ale na szczęście po chwili przeszło. Mąż mnie ratował, okno otwierał, ułożył wygodnie, prowadził za rękę do sedesu i do łóżka. Obserwował, przeprowadził wywiad i przykładał mokrą ściereczkę do czoła. Aż się spociłam z wrażenia...
    Dżizas, nigdy tak nie zareagowałam na zastrzyk.

    A jeszcze musiałam zdążyć do przychodni po swoje wyniki z laba i do gina w tej przychodni po cytologię i zanieść ksero usg piersi. Na szczęście doszłam do siebie i zdążyłam do tej przychodni na ostatnią chwilę. I nawet pogadałam z ginem, objaśnił mi wyniki usg a potem życzył wesołych świąt :-)
    O boziu kochana Kometa współczuję takich atrakcji. Moje jazdy to pikus. Rozmawialas z Chrustem o tym moze to jakas niepozadana reakcja akurat na ten konkr

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Cześć Torunianka, no martwiłyśmy się o ciebie, super, że się odezwałaś.
    Specjalnie dla ciebie specjalny kalendarz kciukowy, bo w sumie kciukać będziemy dopiero w niedzielę ;)

    ? ewa84- termin @ i zaczynamy stymulację
    Ewka nam się buntowała, a raczej jej @ bo ciągle na nią czekamy. W ramach akcji humanitarnej postanowiłyśmy z Lolą oddać Ewce nasze @ ale transfer chyba się nie powiódł ;)

    13.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Vanili- transfer
    Vanili fatalnie czuła się po punkcji- nie obyło się bez ketonali i konsultacji u Chrusta, ale zdaje się że dziewczyna będzie żyć i na transfer pojedzie jak nówka nieśmigana :)

    13.12 ComeToMeBaby- I wizyta usg (ja już dziś zaliczyłam trzeci zastrzyk menopuru, przy którym miałam prawdziwy zjazd, więc stymulacja pełną parą)

    14.12 Lola79 – III wizyta usg i czekamy na 2 podejście
    Lola ma jakieś niezidentyfikowane plamienia

    14.12 ewlinaaa85- I wizyta usg
    Ewelina wczoraj dziabnęła się po raz pierwszy- i przeżyła :)

    16.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif Julita76- beta (10dpt)
    nie może się doczekać :)

    18.12 Bydgoszczanka- termin @ i zaczynamy stymulację

    więcej grzechów nie pamiętam :P

    Jestem pełna podziwu ilości informacji które przetwarzasz :) Ja ostatnio ledwo pamiętam jak się nazywam hyhyhy

    ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko jeszcze w końcu nie wiem kiedy ma jechać Kayaa, chyba w styczniu, tak?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    O boziu kochana Kometa współczuję takich atrakcji. Moje jazdy to pikus. Rozmawialas z Chrustem o tym moze to jakas niepozadana reakcja akurat na ten konkr
    nie, nie rozmawiałam- to była taka chwilówka i sądzę że może się zestresowałam, bo mojemu m zaczął się fałd z palców wysuwać i miałam wizję, że zaraz mi ta igła się wbije w ciało a nie we fałdę i patrzyłam w jakim tempie wpuszcza we mnie ten menopur, a on tam jeszcze miał tego 1/3 strzykawki. Pod koniec wstrzykiwania udało mi się samej złapać fałd ale widocznie mój mózg tej informacji nie przyswoił i zaczęłam czuć, że odjeżdżam. A jeszcze do tego robiliśmy ten zastrzyk na stojąco, więc następnym razem usiądę. PO samym zastrzyku mi nic nie jest- nic mnie nie szczypie, nie piecze, nie mam żadnych objawów ubocznych, udaje się tez robić bez siniaków. Sądzę więc że chyba się zdenerwowałam i odpłynęłam ze stresu. Tak myślę.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Jestem pełna podziwu ilości informacji które przetwarzasz :) Ja ostatnio ledwo pamiętam jak się nazywam hyhyhy
    się staram ;)
    a jak nie pamiętam to się cofam stronę czy dwie hanghead.gif

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka miło że jednak wróciłaś, kochana wspieramy z całej siły i trzymamy kciuki za dalszą walkę <3

    No Cometa jest naprawdę jak pierwszorzędna prawa ręka bosa bosów... ma wszystkie informacje, ma wszystko dokładnie rozplanowane i nic nie umknie jej uwadze ;)

    Kayaa chyba niestety czeka na kolejny cykl, tylko nie wiem czy może mieć transfer zaraz w pierwszym czy dopiero drugim...hmm ??

    Torunianka, ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiec juz oficjalnie sie z wami moge witac, w poniedziałek lecę zabierać papiery z invicty a 29 grudnia mam 1 wizytę w artvimedzie i ruszamy :) boze jak sie ciesze!!!!

    Julita76, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Kayaa, Vanili, Lonia, Torunianka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Aniu podjęcia decyzji jednak na korzyść Krakowa...lepiej dojeżdżać i działać niż czekać na wielką niewiadomą :)

    Witamy więc serdecznie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 16:33

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a wiec juz oficjalnie sie z wami moge witac, w poniedziałek lecę zabierać papiery z invicty a 29 grudnia mam 1 wizytę w artvimedzie i ruszamy :) boze jak sie ciesze!!!!
    o kurka! udało ci się załapać jeszcze w grudniu?! elegancko!
    daleko masz do Krakowa?

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ