X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Ja ostatnio miałam plamienie w trakcie cyklu jak piłam zioła ojca sroki 3. Ale jeżeli nie masz pomysłu co się dzieję to idź do lekarza na usg. Będziesz spokojna i nie będziesz się stresować.
    Usg miałam jakiś miesiąc temu u mojego gina na wizycie na której robiłam cytologie. Wszystko było ok. Leków nie biorę ziół nie pije. Stawiam na Duphaston że mi coś rozregulowal w organizmie. Teraz pytanie na jak długo. . Jutro chyba przedzwonię do kliniki. Czy nie lepiej żeby kilka dni przełożyć. Na wizycie miałam się dowiedzieć czy i kiedy zaczynamy stymulację i miałam pokazać wyniki cytologii i pcr.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Usg miałam jakiś miesiąc temu u mojego gina na wizycie na której robiłam cytologie. Wszystko było ok. Leków nie biorę ziół nie pije. Stawiam na Duphaston że mi coś rozregulowal w organizmie. Teraz pytanie na jak długo. . Jutro chyba przedzwonię do kliniki. Czy nie lepiej żeby kilka dni przełożyć. Na wizycie miałam się dowiedzieć czy i kiedy zaczynamy stymulację i miałam pokazać wyniki cytologii i pcr.
    Ja bym na twoim miejscu zadzwoniła do kliniki i poprosiła o Dr. Możesz też napisać dziś do niego mejla to na pewno odpisze

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Ja bym na twoim miejscu zadzwoniła do kliniki i poprosiła o Dr. Możesz też napisać dziś do niego mejla to na pewno odpisze
    Napisze dziś. Może mi odpisze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Napisze dziś. Może mi odpisze.
    Ja mam bezposredni email do Dr. Chr ... jak chcesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 20:40

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Wiecie co u Torunianki?? Odzywała się do którejś z Was?
    Ja mam stały kontakt z Torunianka, rozmawiałam z nia dzis i wczoraj. Juz jest troche lepiej, niech odpocznie dziewczyna.

    Bydgoszczanka, ewlinaaa85, Vanili, Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Ja mam stały kontakt z Torunianka, rozmawiałam z nia dzis i wczoraj. Juz jest troche lepiej, niech odpocznie dziewczyna.


    Ja też dziś do niej napisałam, żeby ją trochę wesprzeć i podnieść na duchu!

    ewlinaaa85, Lonia lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiegos e-maila chyba mam od niego. Możesz podać zobaczę czy to ten sam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Jakiegos e-maila chyba mam od niego. Możesz podać zobaczę czy to ten sam
    Przeske Ci w prywatnej wiadomosci. Wyslalam Ci zaproszenie tylko musisz akceptowac zebym Ci mogla poslac wiadomosc.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Przeske Ci w prywatnej wiadomosci. Wyslalam Ci zaproszenie tylko musisz akceptowac zebym Ci mogla poslac wiadomosc.
    Dziękuję :) zaakceptowane.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Ewcia jak tam poszukiwania zaginionej??
    Zaginęła na dobre :( listy goncze nawet nie pomagają
    Nawet już nie wiem czy się zbliża czy nie bo w pracy taki mexyk ze nie miałam czasu nad tym zabardzo się rozczulac, jutro zadzwonię do kliniki i powiem co i jak a w sb może uda mi się jakieś usg ogarnąć albo w pn :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola oddaj moją @ bo się obrazę!

    Lola79, ComeToMeBaby, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się Wam faktycznie się porobiło, Ewa nie może się doczekać a Lola ma zdecydowanie nadmiar... :(

    Lonia jak się czujesz po wczorajszym zabiegu?

    No i jak się czują Nasz stymulowane koleżanki??
    ;)

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lola oddaj moją @ bo się obrazę!
    Z chęcią! Już do Ciebie leci :)
    E-mail wysłany. Mam nadzieję że odpisze mi doktor. Jeśli nie odpisze to w pon . rano zadzwonię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 22:42

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, a ja przechwaliłam że ode mnie @ poszła, bo jeszcze postanowiła trochę u mnie powaletować. Chociaż nie zapowiada się na długo.

    Ewa- weź moją. Ja się nie obrażę ;)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, w końcu piątek jeszcze tylko przetrwać do wieczora i weekend...w końcu będę mogła trochę zwolnić tempo :)

    Ewa dotarła do Ciebie @??
    Lola co u Ciebie?? ustały krwawienia czy się rozkręciły??
    Lonia a do Ciebie pewnie przez scratching przyjdzie wcześniej?? obstawiasz już jakiś termin??

    Ewelina, Cometa jak samopoczucie ??

    Miłego dnia życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 07:28

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak piąteczek piątunio .... :)
    Ja to nawet nie czuję że jakieś, zastrzyki biorę zaczynam się zastanawiać czy mi tam w ogule coś rośnie hihi :) jedyne co poczułam to lekkie szczypanie. Ogulnie jest o.k tylko @ mogłaby sobie już czmychnąć do Ewki :D
    A Ty Julita ja się czujesz??? Na pewno już odliczasz do zrobienia bety :)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, dzięki że pytasz.
    Wieczorem leżałam w łóżku oglądając film i nagle mnie tak mocno zakłuło w miejscu wczorajszego zastrzyku, że aż mnie podniosło. Cały czas coś tam delikatnie czuję, jakby naciągnięte. Wracamy dziś do poprzedniej metody w takim razie. Eh.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    O tak piąteczek piątunio .... :)
    Ja to nawet nie czuję że jakieś, zastrzyki biorę zaczynam się zastanawiać czy mi tam w ogule coś rośnie hihi :) jedyne co poczułam to lekkie szczypanie. Ogulnie jest o.k tylko @ mogłaby sobie już czmychnąć do Ewki :D
    A Ty Julita ja się czujesz??? Na pewno już odliczasz do zrobienia bety :)
    Czekaj czekaj jeszcze poczujesz moc hormonów, wlaczysz tylko cetrotide to poznasz ich moooc. Oczywiście nie życzę tego bo mi dały mocno do wiwatu :(

    A ja muszę zameldować, choć nie chce zapeszac ze dzis póki co jest lepiej niż wczoraj. Rano się obudzilam bez bólu, a teraz coś tam czuję te moje jajniole ale w porównaniu z dniem wczorajszym to jest niebo do ziemi :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam Ci Vanili na transfer pojedziesz już jak nówka nieśmigana ;)

    Cometa nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć abyś znalazła idealną metodę :)
    Ewelina spokojnie, spokojnie ja też nic nie czułam i się zamartwiałam a jednak wysiedziałam parę kurczątek :)
    Będzie dobrze dziewczyny, aż jestem ciekawa Waszych wyników po pierwszym podglądaniu <3

    Ja się w sumie czuje dobrze, tylko brzuch boli od tych zastrzyków :(
    Wczoraj wieczorem trochę mnie brzuch na dole bolał, ale staram się myśleć że to wszystko pozytywne objawy. Dobrze że mam sporo pracy bo bym chyba zwariowała do tej środowej bety...to czekanie jest zdecydowanie najgorsze, stymulacja, punkcja, transfer - to tak przeleciało, a teraz....

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie przelecialo :) muszę mojemu ginowi napisać, że na transfer czekam to sie chłop zdziwi.

    Chciałbym dzis zadzwonić do kliniki i dopytac orozwoj naszych juniorów, obawiam się jutrzejszego telefonu, i chciałbym juz cos wiedzieć. .. Dzwonilyscie czy grzecznie czekalyscie?

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ