X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Aspiryna / Acard pomocne w zagnieżdżeniu?
Odpowiedz

Aspiryna / Acard pomocne w zagnieżdżeniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, przyglądając się wykresom naszych forumowiczek i ogólnie w necie natknęłam się kilkakrotnie na informację że dziewczyny zażywają Aspirynę albo Acard aby wspomóc zagnieżdżenie się zarodka.

    Zastanawiam się tylko czy ta metoda jest dla każdego - czy aby na pewno jest bezpieczna? Czy można stosować aspirynę i dupka/lutkę razem?
    W jakiej dawce stosowac Aspirynę/Acard?
    Czy może lepiej na własną rękę tego nie robić?
    Może wiecie coś na ten temat?

    :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 08:37

    aga.just, coffee, Asiek1214 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nad tym zastanawiam, myślę czy nie zacząć brać od dziś. Gdzieś czytałam, że bierze się co dzień 1/4 tabletki, ale czy to prawda? Chyba spróbuję. Dupka ani lutki nigdy nie miałam, ale wiem że na którymś forum o tym pisało.. Może znajdziesz.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od dzisiaj ginekolog zaleciła branie 75mg acardu, bo jest u mnie problem z implantacją właśnie.
    Co będzie, zobaczymy.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LOWINKA a bierzesz jakieś leki???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore Euthyrox 50- moje obecne TSH to 2,66 - należy je jeszcze zbić do 1.
    Acard mam brać, ponieważ odkąd się staramy, to w drugiej części cyklu bardzo źle się czuję, mam temperaturę ok 37,5, a ciąży jakoś nie ma. Kiedy się nie staramy, to czuję się dobrze i nie mam temperatury. Jest hipoteza, że to problem z zagnieżdżeniem właśnie.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to na prawdę współczuję... to pewnie przez to złe samopoczucie masz ten Acard....
    a do innych dziewczyn, ja osobiście chyba bym nie brała bo np u mnie właśnie nie mam żadnych problemów w drugiej fazie....wszystko idzie okej, do puki brzuch na @ nie zaboli:(

    ale ciekawa teoria z tym Acardem nie powiem:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie cykle mam książkowe, co można zobaczyć na moich wykresach.
    To samopoczucie jest straszne. Czuję implantację, a potem już czuję się grypowo, wyskakują mi opryszczki - wszystko przechodzi z dniem miesiączki.
    Jedno dziecko już mam, więc wiem, że płodna jestem i to bardzo. Tylko teraz tak jakoś mam jakieś tajemnicze stany ;) Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, na żadnym forum, nigdzie.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lowinko ja też mam jedno dziecko a mimo to lekarz stwierdził u mnie bezpłodność wtórną....niestety takie rzeczy się zdarzają.....
    a to Twój stan wskazujący na grypowe objawy przed @ jest w takim razie zrozumiały, może być jak najbardziej problem z zagnieżdżeniem, a jesteś monitorowana???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam USG w 15tym dniu cyklu: piekne endometrium 12mm i piękne wielkie jajo, które ma dzisiaj pęknąć. Ogólnie wszystko ładnie, pięknie.
    Jestem w rozsypce, bo nie wiem dlaczego tak jest. Może to też jest niepłodność wtórna...

    ewwiel lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś będę rozmawiać ze swoim ginem na temat acardu.. Zaczęłam się nad tym zastanawiać ponieważ mam bardzo dużo skrzepów w dwóch pierwszych dniach @.. Jest tak od kiedy się zaczęliśmy starać..

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze problem z zagniezdzeniem wynika tez z niedoboru progesteronu?? ja jestem po 2 poronieniach i mam nadzieje ze tym razem bedzie wszytsko oki,jak zajde to od razu lece po dupka do lekarza
    Podobno na dobre ukrwienie sluzowki dobrze wplywa wino czerwone wytrawne,ja bardzo lubie takie winko no ale biore metformine a niestety nie mozna jej laczyc z alkoholem :(
    A w ktorych dniach powinno sie jesc ten acard?? do owulacji czy po ??

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień idę na badanie progesteronu właśnie 7 dni po owulacji.
    A Acard mam zalecony na cały cykl.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zamiast acardu mozna polopiryne s?? nie wplynie ona np na opoznianie owulacji??

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acard ma 75 mg kwasu acetylosalicylowego, a polopiryna bodajże 300 mg. Najpierw dowiedzcie się jakie dawki powinno się przyjmować.

    Manieczka86, HANA lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to duza roznica....nie bede ryzykowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj jakoś tak "na około" zadałam pytanie ginowi i w rezultacie się niczego nie dowiedziałam na temat aspiryny czy acardu.. głupia... zamiast zapytac wprost.... Idę na monitoring w pon - moze wtedy zapytam ale nie ukrywam że koooorci mnie żeby zaczać po owulce brać acard na własną rękę...

    czy on jest w stanie zaszkodzić.... ? hm...

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez korci wlasnie...ale boje sie wlasnie skutkow ubocznych wrazie czego na zarodek .....

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha i czy nie zablokuje owulki tez sie zastanawiam bo srodki przeciwbolowe moga blokowac ale nie wiem z jakiej grupy blokuja..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego jak już to brać po owulce.. ja dopytam jeszcze ginka w pon...

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w sumie w jakim celu lekarza w klinice leczenia niepłodności miałby mi zalecić Acard na cały miesiąc, który miałby zahamować owulkę?
    To by była jakaś masakra :)

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ