X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Aspiryna / Acard pomocne w zagnieżdżeniu?
Odpowiedz

Aspiryna / Acard pomocne w zagnieżdżeniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to rozumie ze od 1 dc bierzesz acard w dawce 75mg?:)

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lownka a ile razy dziennie ten acard bierzesz?? jak myslisz dostane go w aptece bez recepty??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard jest bez recepty:) Fajna promocje znalazlam:)
    http://www.doz.pl/apteka/p5281-Acard_tabletki_dojelitowe_powlekane_75_mg_60_szt.

    akurat 75mg czyli po 1 tabletce pewnie bierze:)

    AnBe lubi tę wiadomość

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, biore jedną tableteczke 75mg, bo mam problem z zagnieżdżeniem.
    Ale nie wiem, czy to tak można samemu sobie brać- zapytajcie lepiej lekarza.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapytam... Wolę nie ryzykować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka wrote:
    Tak, biore jedną tableteczke 75mg, bo mam problem z zagnieżdżeniem.
    Ale nie wiem, czy to tak można samemu sobie brać- zapytajcie lepiej lekarza.
    spokojnie mozna, Acard bierze sie na wzmocnienie ,ulepszenie pracy serca:)

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 2 poronieniach i podobno mialam problem najprawdopodobniej z niedomoga cialka zoltego czyli tez z zagniezdzaniem zarodka moze by mi pomoglo sama nie wiem co robic,moze zaryzykowac i wziasc 1/4 polopiryny s od 1 d po owulacji chociaz z kilka dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka a nie mozesz podejsc do apteki po acard?

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie moge hehehhe ale mowie co sie bede przemeczac jak mam w domu polopiryne s no ale w sumie nie bede miala problemu z dzieleniem tabletki wiec lepiej kupie acard ,wezme meza pod pache i pojde do apteki :)

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita wrote:
    Ja jestem po 2 poronieniach i podobno mialam problem najprawdopodobniej z niedomoga cialka zoltego czyli tez z zagniezdzaniem zarodka moze by mi pomoglo sama nie wiem co robic,moze zaryzykowac i wziasc 1/4 polopiryny s od 1 d po owulacji chociaz z kilka dni

    Ale ten Acard to chyba nie za bardzo jest na niedomogę ciałka żółteggo, tylko na mikroskrzepy w endometrium, które uniemożliwiają zagnieżdżenie.
    Ale ja nie jestem specjalistą, nie znam się :p

    Lillith, Mag-ko lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się lownka :-)

    wełenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka na niedomoge najlepszy duphaston!

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1986 tak wiem jak zajde i jak bedzie pozytywny wynik ciazowy to od razu ide do lekarza po progesteron w tabletach jesli wogole bedzie chcial mi dac ten duphaston.
    Tyle ,ze jesli jest niedomoga cialka zoltego to wlansie sluzowka nie ejst odpowiednio przygotowana do przyjecia zarodka ,wiec acard moze chodz troche na poczatku pomoze w ukrwieniu sluzowki a potem jesli lekarz pozwoli bede brac duphaston.Moze tym razem nie bedzie tej niedomogi,miejmy nadzieje ale ten progesteron wolalabym dostac tak na wszelki wypadek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka duphaston na niedomoge cialka i na lepsze zagniezdzenie bierze sie zaraz po wystapieniu owulacji przez 10 dni i na 11 dzien robisz bete jesli ciaza to dalej bierzesz a jesli nie to przerywasz

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ania1986 niestety moj lekarz nie zalecil mi duphastonu wogole tylko metformax i inofolic.
    Jak zajde w ciaze to musze sie do niego zglosic po ten duphaston,przeciez nie bede sama mowila ze chce po owulacji duphaston powie zebym mu nie rzadzila :/

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego metformax? to przeciez bierze sie przy cukrzycy,ten lek tez ma jakis wplyw na cykl?

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bo ja niby mam pcos i niby przez to pozna owulacje i problemy z ciaza..ale nie wiem juz sama czy wierzyc bo lecze sie na to juz 3 miesiace i zero reakcji organizmu......czuje ze tylko niepotrzebnie wydaje pieniadze,plakac sie chce tylko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita, a może warto przejść się do innego lekarza na konsultacje?

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie zamieniajcie Acardu z polopiryną! Acard jest dojelitowy a polopiryna/aspiryna nie.
    Acard jest lekiem stosowanym w profilaktyce leczenia mięsnia sercowego działa p/zawałowo. Rozrzedza krew. Tylko po konsulatacji z lekarzem stosujcie.
    Kwas acetylosalicylowy zalicza się do grupy NLPZ. Czyli takich których powinno się unikać jeśli staramy się o dziecko.
    Jeśli lownka bierze, to lekarz bierze za nią odpowiedzialność i wie co robi.
    Ja bym bez konsultacji nie ryzykowała.

    AnBe, Iownka, Honey, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze......ogolnie jestem zrazona do lekarzy w moim miescie bardzo :/ olewaja mnie cieplym moczem..nie mam tyle pieniedzy zeby im dawac tylko w lape :/
    Zreszta nie mam juz sil chyba walczyc o dziecko powiem szczerze.jesli zajde w ciaze to wtedy pojde chyba do innego lekarza poprostu ,jakiegos wybiore na chybil trafil i koniec bo u mnie w koninie naprawde zaden lekarz nie ma dobrej opinii.
    Wkurza mnie ,ze ja jako pacjentka mam mowic lekarzowi co ma mi zapisac.
    Boje sie ze pojde do nastepnego lekarza a on znow mi nie zapisze duphastonu tylko cos innego,ogolnie mam dosc.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ