X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Badanie kliniczne Novum
Odpowiedz

Badanie kliniczne Novum

Oceń ten wątek:
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Baaardzo wyraźny,nawet się tego nie spodziewałam w 5 dniu!🙂 Objaw jedyny to spanie, od 3 dni o godz 16,17 nie mogę sobie dać rady i robię sobie drzemke🤷‍♀️Dodatkowo lekkie bóle jak na okres ale znacznie łagodniejsze, takie ćmienie...
    Kurcze to faktycznie szok, że taki mocny. Super! Kiedy planujesz betę? Kto Ci robił transfer? Jakiej klasy zarodek miałaś podany?

  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do sobotniej wizyty z betą, nie chce się zbytnio nakrecac🙂 Transfer i cała procedurę robiła dr Staroslawska. Zarodek 5AA. A Ty kiedy zamierzasz testować?

    Olcik32
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Poczekam do sobotniej wizyty z betą, nie chce się zbytnio nakrecac🙂 Transfer i cała procedurę robiła dr Staroslawska. Zarodek 5AA. A Ty kiedy zamierzasz testować?
    Mi też robiła dr Starosławska. Niestety mój zarodek był słabej klasy bo tylko 2. Niestety oddaliśmy z programu. Transfer mieliśmy poza nim, bez podania leku. Właśnie zastanawiam się kiedy i czy robić test czy od razu betę. Mam w domu jakiś sikaniec ale z allegro.

  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z 2 tez są ciąże! Głowa do gory🙂Ja kupiłam najtańszy za 5 zł w rossmanie, bo nie spodziewałam się ze cokolwiek pokaze🙈 Miesiac temu miałam naturalna ciąże biochemiczna, przy bhcg 8 test tez mi już pokazał cień cienia, wiec i u Ciebie coś powinno byc już widac🙂

    Olcik32
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Z 2 tez są ciąże! Głowa do gory🙂Ja kupiłam najtańszy za 5 zł w rossmanie, bo nie spodziewałam się ze cokolwiek pokaze🙈 Miesiac temu miałam naturalna ciąże biochemiczna, przy bhcg 8 test tez mi już pokazał cień cienia, wiec i u Ciebie coś powinno byc już widac🙂
    Oki dziękuję 😘

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Cześć dziewczyny. Kilka dni temu znalazłam Wasze forum 🙂Tez biorę udział w badaniu klinicznym w novum. Transfer miałam 24.04 wiec dziś jest 6 dpt. Wczoraj wieczorkiem nie wytrzymałam i zrobiłam test. Są dwie kreski!!😍Strasznie się boje jak to się dalej potoczy... wizyte mam w sobotę, trzymajcie kciuki🙂🙂🙉

    Super, gratulacje! Leć na bętę:)

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście pójdę...wtedy zobacze w sobotę czy jest przyrost i jaki 🤔

    Olcik32
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Może rzeczywiście pójdę...wtedy zobacze w sobotę czy jest przyrost i jaki 🤔

    Dokładnie:) mi w 6dpt test pokazał cień kreski, w 7 poszłam na bętę i w 9dpt w klinice widziałam już, że ładnie przyrasta:)
    A to twój pierwszy transfer?

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale wam zazdroszczę! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu 🙂

  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pierwszy. W 2016 r zaczęłam naturalna ciąża zakończona poronieniem, potem w 2018 r 4 nieudane inseminacje, a w tym roku wyczytałam o tych badaniach klinicznych no i udało się zakwalfikowac🙂 Mamy jeszcze 4 ładne zamrożone zarodki, ale po cichu liczę, ze one będą już rodzeństwem dla tego pierwszego ❤️

    nowa lubi tę wiadomość

    Olcik32
  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Dziewczyny, ale wam zazdroszczę! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu 🙂
    Gitmartusia wszystkie zaczęłyśmy te walkę i wszystkie prędzej czy później zakończymy ja zwycięsko!!✊✊✌️

    gitmartusia lubi tę wiadomość

    Olcik32
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gitmartusia wrote:
    Dziewczyny, ale wam zazdroszczę! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu 🙂

    Ja wierzę w twojego kropka:)

    wszamanka lubi tę wiadomość

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik, gratuluję:)
    Betę i przyrost warto zrobić, z tym że po 48 godzinach najlepiej, więc dziś i w czwartek :)
    Ja jadę dzisiaj na ostatni podgląd. Jestem mistrzem zamartwiania się, i jak na początku stymulacji bałam się że za szybko jajniki zaczęły być odczuwalne, tak teraz martwię się że coś ich nie czuję i czy jajka ładnie rosną ;D ale jeszcze parę godzin i wszystko będzie jasne :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Olcik, gratuluję:)
    Betę i przyrost warto zrobić, z tym że po 48 godzinach najlepiej, więc dziś i w czwartek :)
    Ja jadę dzisiaj na ostatni podgląd. Jestem mistrzem zamartwiania się, i jak na początku stymulacji bałam się że za szybko jajniki zaczęły być odczuwalne, tak teraz martwię się że coś ich nie czuję i czy jajka ładnie rosną ;D ale jeszcze parę godzin i wszystko będzie jasne :)

    Na pewno rosną;) Może już się przyzwyczaiłas i nie czujesz;) Daj znać po wizycie.

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    Gitmartusia wszystkie zaczęłyśmy te walkę i wszystkie prędzej czy później zakończymy ja zwycięsko!!✊✊✌️
    Masz rację, wierzę w to mocno! Cieszę się, że jakby co mamy jeszcze dwie śnieżynki 🙂

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryl wrote:
    Ja wierzę w twojego kropka:)
    Dzięki kochana 😘

  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Olcik, gratuluję:)
    Betę i przyrost warto zrobić, z tym że po 48 godzinach najlepiej, więc dziś i w czwartek :)
    Ja jadę dzisiaj na ostatni podgląd. Jestem mistrzem zamartwiania się, i jak na początku stymulacji bałam się że za szybko jajniki zaczęły być odczuwalne, tak teraz martwię się że coś ich nie czuję i czy jajka ładnie rosną ;D ale jeszcze parę godzin i wszystko będzie jasne :)
    Ja też pod koniec słabo czułam. Ale los z nami kobietami. Zawsze znajdziemy sobie powód do zamartwiania się. Ja na przykład się niepokoję, bo nic nie czuję. Zupełnie. Jakoś tak całkiem normalnie. I trochę to dziwne dla mnie chociaż nie wiem czemu, bo to był mój pierwszy transfer i przecież nawet nie wiem czego mam się spodziewać.

  • Olcik32 Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dpt beta 67,3 🙉🙈

    wszamanka, nowa, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    Olcik32
  • gitmartusia Koleżanka
    Postów: 163 13

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    6 dpt beta 67,3 🙉🙈
    To świetny wynik! Gratulacje!

  • Maryl Ekspertka
    Postów: 244 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik32 wrote:
    6 dpt beta 67,3 🙉🙈

    Super!:))

    01.2018 Kryptozoospermia
    03.2019 ICSI
    11.04 tranfer blastka 4BB, ❄❄
    7 dpt beta 46
    9 dpt beta 112
    12 dpt beta 407
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ