Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba,trzeba,gorzej jak tego zajecia niema...ja prowadze sklep z obuwiem ibaiuchami w malej miejscowosci.i 2 klientow dziennie...to chocbym chciala to nie moge nie myslec.
    Jeszcze wlasnie przed chwila dowiedzialam sie ze kuzynka meza bedzie miala syna(17tc).
    Poinformowala mnie o tym tesciowa.pierwsze jej slowa przezt el.-"no co będzie?"-matko myslalam ze ona pyta o mnie i ze skads sie dowiedziala...a tu o Ewe chodzilo...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az mi serce szybciej zabilo,i zaczelam sie jąkac...
    Mam doła...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry jeszcze troche a takie pytanie będzie do Ciebie

    pabelka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje 23.12 czyli albo prezent na swieta albo dol...
    jak to jest z testami ovu ? owulacja jest w dniu ostatniego pozytywnego testu? wiem ze to nie ten watek ale pierwszy raz biore clo i ovitrelle i w sumie juz nie wiem kiedy byla owulka.. looknijcie na moj wykres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dołączam do pytania, bo mam zamiar jutro kupić testy:P

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tem dziś rano spadła z 37 do 36.7. Jutro pewnie @ sie pokaże :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki, ja dzis ostatni dzien clo, jutro dzwonie do gina...
    to moze jednak utworzymy sobie jakas liste co?
    ja wstepnie testuje 30.12

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy pozytywny test test owulacyjny mówi o tym, że w ciągu 24-36 godzin prawdopodobnie wystąpi owulacja. Czyli pierwszy pozytywny a nie ostatni!

    A kiedy ja będę testować? Nie mam zielonego pojęcia :PP

    GreenDot, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniko my chyba w 2014tym;P
    Dziewczeta zycze wam spokojnego grudnia.
    Bez wzgledu na wyniki zycze wam duzo spokoju,zyczliwosci i milosci:)
    Istna wariacja sie dzieje gdy czytam forum-mam nadzieje ze w tym cyklu w nic podobnego sie nie wkrece.
    Zebym byla twarda i wyluzowana caly miesiąc;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, masz super termin, będziesz wiedzieć w Sylwestra czy możesz czy nie. Ja mam termin na 3.01, więc profilaktycznie będę miała kluczyki do samochodu;)

    Anko, takie zluzowanie najlepsze, oby Ci się udało:)

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie brzuszek...Ałł.
    mam humory,mój mąż nie wyrabia...
    płakałam dziś za spaloną mikrofalówką!):

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    No i tem dziś rano spadła z 37 do 36.7. Jutro pewnie @ sie pokaże :(

    takie spadki to chyba nie zawsze ozn @, tak przynajmniej wynika z udostepnionych na of wykresow ciazowych...

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 06.01 ;) juz sobie policzylam :P

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GreenDot wrote:
    takie spadki to chyba nie zawsze ozn @, tak przynajmniej wynika z udostepnionych na of wykresow ciazowych...

    Dzisiejszy wieczór właśnie poświęciłem na przeglądanie wykresów. Zobaczymy rano jaka temp będzie :) dzięki ;)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znow sie zaczyna...bol sutkow ...ciagnacy jajnik ..standard ...jak w kazdym cyklu ....dol ...a kluczyki i tak dostane do lapki jak do pracy czlowiek ....musi...
    chyba ze 22.12 bedzie szczesliwy , wtedy moge wszystkich wozic ...!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 21:58

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piersi dalej ani drgną...boje sie...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialas moj wykres ....dlatego sie nie nakrecam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 wrote:
    Akuszerka89 też nie lubię tego postu, ale jak o nim powiedziałam, to powiedział, że jestem głuptas i żebym się nie przejmowała, więc napisałam tutaj, bo wy przynajmniej zrozumiecie;)

    Madziara, na pewno implantacyjne, inaczej być nie może:D

    Duzo bym dala zeby tak bylo ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro gin ...zobaczymy co powie...kurcze boje sie :(

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z tym ze byc moze to akurat "te" obiawy? A moze to wlasnie teraz?
    Ja nie wiem czy dobrze ten wykres zrobilam...niby mloda osoba,a jednak starej daty...i

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ