X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki GreenDot :) Czyli poczekam półtory dnia i zobaczę co się będzie działo, zastrzyk miałam wczoraj o północy. Nie mam inseminacji, to mój pierwszy pełny cykl z Clo i innymi wspomagaczami, na razie spróbujemy naturalnie, może chwyci :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane dziśmi troche spadła temperaturka od wczoraj tendencja spadkowa.. ale nadzieje ciągle mam ... byle do soboty wtedy usg i zobaczymy jak ovitrelle zadziałał choc wg mnie pęcherzyki pękły przed jego podaniem ale lekarz powiedział że podanie zastrzyku nawet jak pękną pomoże w produkcji progesteronu ajj to czekanie zabija, no ale warto czekać na maleństwo mam nadzieje że już niedługo.
    Olka powodzenia życzę, w tym roku Gwiazdor do nas zawita :-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal mam taką nadzieję H30 :) Życzę nam tego z całego serca.
    Tylko mogłabym się tak wszystkim nie denerwować, bo wszystko zaprzepaszczę. Pół nocy dziś nie spałam z wrażenia.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noto jesteśmy podobne wmawiam sobie "co ma być to będzie, ni emyśl tyle to nie pomoże itd..."ale gdzie tam wmawiam sobie jedno a za chwile znowu rozmyślam szukam objawów itp bez sensu, no nic widocznie takie już jesteśmy no i co na to poradzimy ;-) pomyśl sobie pod jakim wrazeniem będziemy jak nasze maleństwa będą się w nas rozwijać ;-) to dopiero będzie jazda...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chyba padnę z wrażenia :D Jak sobie tylko pomyślę o 2 kreskach na teście to mi się beczeć chce.. :)

    H30, 200 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, spokojnie, serio radzę Wam wrzucić na luz troszkę. Tak jak Was czytam to przypoimna mi się prawie dokładnie miesiąc wcześniej jak ja tak samo czekałam i nie mogłam spać po nocach. I dwa miesiące wczesniej było tak samo.

    Teraz zamieniłam się w mnicha buddyjskiego, ammmmmmmmmmmmmmmmm
    spokój, cisza, spokój, spokój, spokój.

    Spać, przede wszystkim teraz chce mi się spać:)

    Pozdrawiam Was ciepło w ten zimny i pochmurny dzień!

    H30, Fedra lubią tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie nakrece sie tak wiecej ...jak nie zobacze 2 kresek nie uwierze w rzaden objaw ...bo potem jest tylko wieksze rozczarowanie dla mnie i ryk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 08:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No akuszerka madziara i anko-szalalysmy strasznie.
    najlepsze jest to ze strasznie chcialaysmy zobaczyc zielona kropke wsrod bliskich na ovu kolezanek.
    narazie srednio z tym tematem.
    dziecka nie robi sie w miesiac czy trzy miesiace.
    ale tylko spokoj moze nas uratowac.
    strasznie jestescie nakrecone,no oby chociaz wam bylo dzidzi w 2013 roku bylo dane.
    pozdrawiam i prosze nie odliczajcie godzin do testowana bo to przeciez strew-a w ciazy i to nie jest wskazane....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nawet nie mam zamiaru uzupelniac detektora (jesli do owulki w ogole dojdzie....narazie dominujacego brak). W zeszlym cyklu mialam maksa pkt-zart;)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że już najgorsze miesiące nakręcania się i przeżywania mam za sobą, ale na luz nie umiem wrzucić, za duży ze mnie nerwus. Pierwszy cykl jestem na wspomagaczach więc wiem, że nie musi się udać od razu, ale mnie strasznie cieszy, że w końcu coś się dzieje. Wcześniej dwa lata każdy lekarz mnie olewał, masz jeszcze czas, młoda jesteś, żadnych badań, nic.. I tak przeleciało 31 :( A teraz w końcu ktoś się mną zajął :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować mam zamiar dopiero w święta, jak się nic nie wydarzy to chociaż popiję na Sylwestra ;)

    akuszerka89 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO Olka rozumiem Ciebie mi już też przeleciało 31 :-( tyle ze ja już od ponad trzech lat jestem na wspomagaczach bo serii badań, po jednym poronieniu także coś tam już przeszłam... no mnie nie zabiło to mnie wzmocniło niby powinnam już spokojnie podchodzić do sprawy ale widzę jak leci czas jak robię się coraz starsza no stąd to ciśnienie ... Olka ja ciągle wierze w Gwiazdora w tym roku :-) i mam nadzieje że będzie nas więcej z zieloną kropeczką w święta

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przez ten cholerny upływ czasu człowiek ma takie ciśnienie :( Latka lecą, rodzinka dogryza coraz złośliwiej, a człowiek czeka, czeka i nic.. Będzie dobrze H30 :) Moja koleżanka z pracy 31 grudnia będzie obchodzić 1-wsze urodziny swojego synka, którego urodziła mając prawie 37 lat.. Wcześniej się długo starała, jedno poronienie po drodze i w końcu się pogodziła z tym, że nie będzie miała dzieci. W marcu tamtego roku mi dogryzała, że czeka kiedy ogłoszę radosną nowinę, to jej powiedziałam że jest pierwsza w kolejce i mogłaby się trochę sprężyć ;) W weekend majowy zaciążyła :D

    H30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wam powiem tak...
    Miałam sen. A w tym śnie obudziłam się, bo dzwonił budzik,. żeby zmierzyć tempke. Więc biorę komórkę, żeby włączyć drzemkę, a tam data 5 styczeń! Myślę "Co jest cholera?!", a po chwili "Osz w du.ę! Przecież ja 2 dni temu testowałam, a nie pamiętam co wyszło!" To lecę do laptopa, włączam ovuf, a tu plusik z 3 stycznia:D To szybko poleciałam do lekarza, zrobił mi usg i powiedział, że widzi 3 dzidzie O.O! O mało nie spadłam z leżanki, wyszłam z gabinetu i zaczęła mi cieknąć krew... Więc wracam do gabinetu, gin znowu robi usg, a tu już tylko 1 dzidzia i mówi na pocieszenie "Tak bywa, niech się pani nie przejmuje". Wróciłam do domu, a tam znowu się ze mnie leje tak, że podłoga cała w przedpokoju zalana. Pojechałam znowu do gina, a on spojrzał na usg i mówi "Ale w następnym cyklu się uda"...
    Ech, obudziłam się i mam beznadziejnych humor od rana przez ten głupi sen.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja się już nie nakręcam, wcześniej bardziej byłam nakręcona, ale po tylu negatywnych miesiącach jakoś mi się w główce przestawiło, że raczej oczekuje -... Więc jakby był +, to byłaby super niespodzianka (:

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż mi ciareczki przeszły :-) no i dlatego warto wierzyć :-) a teraz nasz kolej

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za sen:( Ale podobno śni się na odwrót niż ma być ;)

    200 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze ze w swieta sporo nas bedzie czekac na nowine ...

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak.to ktora pierwsza testuje?
    Ja 17 na bete...

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja powiem po sobocie co dalej bo mam wizytę u lekarza

    f2w3dqk3c83qeku9.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ