X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie w koncu zaczyna bolec brzuch na @, z jednodniowym opoznieniem. W zwiazku z tym musialam przelozyc jutrzejsza wizyte na poniedzialek. I co za tym idzie... nastepne testowanie nie 06.01 tylko 07.01...
    Mam tylko nadzieje, ze zadne torbiele nie powstaly popierwszym cyklu z clo


    Mam pytanie do dziewczyn pijacych ziolka o. sroki - bo zamierzam od dzisiaj. Powiedzcie mi jak czesto je pijecie? W jakich proporcjach? Bo zauwazylam, ze sa rozne sposoby ich picia. Do owulki lub caly cykl.

    W zwiazku z tym ze mi clo nie stworzylo kilku pecherzykow tylko 1 (takjak to zwykle bywa bez clo) wiec chyba nie musze sie martwic o przestymulowanie :)

    Madziara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluś, spokojnie, przecież jajeczko nie od razu jest spisane na straty po owulce, a jutro sobota, zamiast biegać inaczej w łóżku adhd wymęczysz:D

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się boję torbieli, od kilku dni mi jajniki i piersi naparzają, a kurcze nawet owulki nie miałam jeszcze i chyba szybko nie będzie...:(

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    H30 a zastrzyk mialas z ilu jednostek? 5000tj?
    tak 5000

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam imprezę i ani nic nie przygotowane ani nie posprzątane:( Nie będzie czasu na łóżko:(

    Ja zioła piję cały cykl, wieczorem przed snem, zaparzone z jednej łyżeczki. Podobno jak się zajdzie w ciąże też pomagają, bo hormony tak strasznie nie skaczą, więc piję cały czas.

    Eh, normalnie wracam do pracy, bo z tego myślenia cały czas nic nie ma:)
    Miłego dnia wszystkim

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ja w pierwszej ciazy tez nic...kolo 8tc piersi mi zaczely "puchnac".i do konca ciazy nic! Zadnych obiawow,ciagniec,bolesci,wymiotow...nic!

    Zazdroszczę... Ja 8-16tc rzygałam kilka razy dziennie - zanim zdążyłam oczy otworzyć, w sklepie, na parkingu, nawet podczas zdawania prawa jazdy:P A najbardziej po tłustych zupach teściowej:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 13:00

    pabelka88, H30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ania ja robiłam sobie zastrzyk sama, lekarz powiedział, że mogę w rękę, nogę albo w brzuch, gdzie chcę. Miałam zrobić w nogę, ale doszłam do wniosku że sama myśl mnie boli, więc wbiłam w brzuch (więcej tłuszczyku ;) ) i nic nie bolało. Żadnego śladu nie ma:)

    Ulala poczytałam twojego bloga i normalnie się pobeczałam (ostatnio łatwo się wzruszam), cieszę się że po tym wszystkim tak fajnie Ci się ułożyło:)
    kochana ale ja mam pregnyl a to tylko do miesniowo;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jajniki bola i krzyz, ale jestem zadowolona z tempki bo pikuje w dol tak jakby do owulki, tylko testy owu negat..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrobie...z rana test ..bo dopiero kupilam ciekawi mnie to tez ile dni bedzie sie utrzymywac.

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEKAMY NA INFO

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam Ovitrelle, podobno to samo co Pregnyl, widać jednak nie, zastosowałam się do wskazówek lekarza:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś mi sie przypomniało wczoraj zapytałam lekarza jaka jest różnica między pregnylem a ovitrelem bo ja ma to drugie a podobno pregnyl lepszy usłyszałam oto taką odpowiedz:
    ze z pregnylem jest jeden problem jeśli będzie źle przechowywany np. w aptece to po prostu starci swoje właściwości, lekarz opowiedział mi historie jak stał w kolejce a przed nim pani kupowała pregnyl pani wyciagnęła go z szafki (górnej części) a tak lampa mocno grzała lekarz powiedział jej że moze to nie zadziałać ze względu na złe przechowywanie...
    dodał ze ovitrel pod tym względem jest bardziej jak On to określił "obliczlny" :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja trzymalam w lodowce ..apteka tez

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Tak ja trzymalam w lodowce ..apteka tez
    u mnie to samo ;)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Dziewczyny coś mi sie przypomniało wczoraj zapytałam lekarza jaka jest różnica między pregnylem a ovitrelem bo ja ma to drugie a podobno pregnyl lepszy usłyszałam oto taką odpowiedz:
    ze z pregnylem jest jeden problem jeśli będzie źle przechowywany np. w aptece to po prostu starci swoje właściwości, lekarz opowiedział mi historie jak stał w kolejce a przed nim pani kupowała pregnyl pani wyciagnęła go z szafki (górnej części) a tak lampa mocno grzała lekarz powiedział jej że moze to nie zadziałać ze względu na złe przechowywanie...
    dodał ze ovitrel pod tym względem jest bardziej jak On to określił "obliczlny" :)
    tak tylko ovi jest duzo duzo drozszy bo u mnie 80 zł a pregnyl z ref.7 zł, ale z drugiej strony ovi jest latwy do podania a pregnyl niestety nie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja placilam za pregnyl 35 zl ...

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 28zl.

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Ja placilam za pregnyl 35 zl ...
    Nie miałas recepyty z refundacja Kochana? ja mialam na jednej recepcie wypisane na 3 cykle i za 2 opakowania placilam z refundajca a za 3cie normalnie 25 zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jestem wsciekla dzis musze wziasc ten pregnyl i obdzwonilam przychodnie w poblizu i musze miec skierowanie od gina na zastrzyk , a on mi takowego nie wystawil, a dzis nie przyjmuje;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie mialam refundowane bylo na 100 % z gabinetu prywatnego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2013, 13:27

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ