Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja...wlasnie weszlam sprawdzic bo ktos mial dzis testowac...czekamy zatem na wiesci,pozytywne wiesci :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1011

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się witam,zamordowana po kolejnej nieprzespanej z powodu spazmow kaszlowych nocy...ale maz kupił mi syropek z panią z brzuszkiem i może on tez coś pomoze:)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaStaraczka85 wrote:
    Ja tez się witam,zamordowana po kolejnej nieprzespanej z powodu spazmow kaszlowych nocy...ale maz kupił mi syropek z panią z brzuszkiem i może on tez coś pomoze:)

    Ania, zgaduję, że domowy syrop z cebuli i czosnku już próbowałaś?

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1011

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Ania, zgaduję, że domowy syrop z cebuli i czosnku już próbowałaś?
    Tak Kochana syrop z cebuli mi już wychodzi uszami a wczoraj na noc zjadłam kanapeczki z 3 zamkami czochu:)))) ale nie chce nic mówić ale syrop z panią z brzuszkiem chyba sprawił że jest lepiej, zobaczymy jak noc minie bo noce są najgorsze.a na przyszłość polecam produkty prenalen syrop i tabletki do ssania:)nasza jedyna nadzieja:)))

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • Biedronka7 Autorytet
    Postów: 640 197

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Inseminacja poszła szybko. 10 min ii po sprawie. Jedynie co mnie zdziwiło to to ze 4 osoby sprawdzały czy to aby napewno nasienie mojego męża jest mi podawane. Test mam zrobić 25 ale jeśli się nie udało to ja wiem ze już za tydzień będę wiedzieć.

    Jagus cieszę się ze twoje maleństwo rośnie i mam nadzieje ze dobrze się czujesz!

    nick nieaktualny, nevergiveup, mamakejti lubią tę wiadomość

    34bwugpje1vo91cp.png
    Będzie córeczka :)
  • Biedronka7 Autorytet
    Postów: 640 197

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na przeziębienie super jest syrop z imbiru. Moja mama mi zrobiła w zeszłym roku i to mi dużo pomagało. Jeśli któraś by chciała to mogę podzielić się przepisem :)

    34bwugpje1vo91cp.png
    Będzie córeczka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka7 wrote:
    Hej dziewczyny. Inseminacja poszła szybko. 10 min ii po sprawie. Jedynie co mnie zdziwiło to to ze 4 osoby sprawdzały czy to aby napewno nasienie mojego męża jest mi podawane. Test mam zrobić 25 ale jeśli się nie udało to ja wiem ze już za tydzień będę wiedzieć.

    Jagus cieszę się ze twoje maleństwo rośnie i mam nadzieje ze dobrze się czujesz!
    Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :-)

  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka7 wrote:
    Hej dziewczyny. Inseminacja poszła szybko. 10 min ii po sprawie. Jedynie co mnie zdziwiło to to ze 4 osoby sprawdzały czy to aby napewno nasienie mojego męża jest mi podawane. Test mam zrobić 25 ale jeśli się nie udało to ja wiem ze już za tydzień będę wiedzieć.

    Jagus cieszę się ze twoje maleństwo rośnie i mam nadzieje ze dobrze się czujesz!

    Super ! Trzymam kciuki ! :)

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Czy mogę też nieśmiało prosić o trzymanie kciuków?

    Jestem w szoku, bo to mój drugi, naturalny cykl po clo i dziś w 20dc PG 22mm , endo 11 mm, a nigdy nie mogłam sama wyhodować większego pęcherzyka niż 11mm...
    Może to zasługa inofemu który piję 2x dziennie od 3 tygodni... nie wiem...zrobiłam właśnie zastrzyk i jutro działamy.

    W każdym razie, pliss trzymajcie kciuki, żebym nie wymordowała wszystkich plemników :( niby sterydy już biorę 1,5 mies, ale nie wiem czy już działają...jeśli teraz się nie uda, to w kolejnym cyklu czeka mnie stymulka i inseminacja.

    W tym cyklu miałam sono-hsg i dodatkowo wiążę z tym cyklem nadzieje...

    No to sie wygadałam :p dziękuję za uwagę :p

    nick nieaktualny, mamakejti, cookiemonster lubią tę wiadomość

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Czy mogę też nieśmiało prosić o trzymanie kciuków?

    Jestem w szoku, bo to mój drugi, naturalny cykl po clo i dziś w 20dc PG 22mm , endo 11 mm, a nigdy nie mogłam sama wyhodować większego pęcherzyka niż 11mm...
    Może to zasługa inofemu który piję 2x dziennie od 3 tygodni... nie wiem...zrobiłam właśnie zastrzyk i jutro działamy.

    W każdym razie, pliss trzymajcie kciuki, żebym nie wymordowała wszystkich plemników :( niby sterydy już biorę 1,5 mies, ale nie wiem czy już działają...jeśli teraz się nie uda, to w kolejnym cyklu czeka mnie stymulka i inseminacja.

    W tym cyklu miałam sono-hsg i dodatkowo wiążę z tym cyklem nadzieje...

    No to sie wygadałam :p dziękuję za uwagę :p
    Super wieści :-) oczywiście trzymamy kciuki. Jestem pewna że zaliczysz ciążę z efektu odbicia po CLO.

  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1011

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Czy mogę też nieśmiało prosić o trzymanie kciuków?

    Jestem w szoku, bo to mój drugi, naturalny cykl po clo i dziś w 20dc PG 22mm , endo 11 mm, a nigdy nie mogłam sama wyhodować większego pęcherzyka niż 11mm...
    Może to zasługa inofemu który piję 2x dziennie od 3 tygodni... nie wiem...zrobiłam właśnie zastrzyk i jutro działamy.

    W każdym razie, pliss trzymajcie kciuki, żebym nie wymordowała wszystkich plemników :( niby sterydy już biorę 1,5 mies, ale nie wiem czy już działają...jeśli teraz się nie uda, to w kolejnym cyklu czeka mnie stymulka i inseminacja.

    W tym cyklu miałam sono-hsg i dodatkowo wiążę z tym cyklem nadzieje...

    No to sie wygadałam :p dziękuję za uwagę :p
    Trzymamy trzymany mocno!!ciężarówki trzymają podwójnie ofxourse

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1011

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka7 wrote:
    Dziewczyny na przeziębienie super jest syrop z imbiru. Moja mama mi zrobiła w zeszłym roku i to mi dużo pomagało. Jeśli któraś by chciała to mogę podzielić się przepisem :)
    Tak ja poproszę przepis na syropek:)

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia i AniaStaraczka, dzieki dziewczyny :D od Ciężaróweczek to faktycznie będą ze zdwojoną siłą hehe <3

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Super wieści :-) oczywiście trzymamy kciuki. Jestem pewna że zaliczysz ciążę z efektu odbicia po CLO.

    W normalnych warunkach pewnie by tak było, tylko ja mam trochę problemów immunologicznych z tymi dziadostwami przeciwciałami... pewnych rzeczy się nie przeskoczy, ale nadzieja i tak umiera ostatnia :p

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka7 wrote:
    Hej dziewczyny. Inseminacja poszła szybko. 10 min ii po sprawie. Jedynie co mnie zdziwiło to to ze 4 osoby sprawdzały czy to aby napewno nasienie mojego męża jest mi podawane. Test mam zrobić 25 ale jeśli się nie udało to ja wiem ze już za tydzień będę wiedzieć.

    Jagus cieszę się ze twoje maleństwo rośnie i mam nadzieje ze dobrze się czujesz!
    Biedronka kiedy mialam transfer to kazdy embriolog,pielegniarka,lekarz powtarzal moje imie i nazwisko aby podano aby na pewno moje blastki.Dobrze bo kazdy kilka razy sprawdza co trzyma w ręku zanim lekarz przejdzie do rzeczy.
    Trzymam zatem kciuki && niech sie spelni to co ma sie spelnic..

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tu stosunkowo nowa i nie dokopałam się do twojej historii. Możesz mi ją opisać? O co chodzi z tymi przeciwciałami?

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nevergiveup wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Czy mogę też nieśmiało prosić o trzymanie kciuków?

    Jestem w szoku, bo to mój drugi, naturalny cykl po clo i dziś w 20dc PG 22mm , endo 11 mm, a nigdy nie mogłam sama wyhodować większego pęcherzyka niż 11mm...
    Może to zasługa inofemu który piję 2x dziennie od 3 tygodni... nie wiem...zrobiłam właśnie zastrzyk i jutro działamy.

    W każdym razie, pliss trzymajcie kciuki, żebym nie wymordowała wszystkich plemników :( niby sterydy już biorę 1,5 mies, ale nie wiem czy już działają...jeśli teraz się nie uda, to w kolejnym cyklu czeka mnie stymulka i inseminacja.

    W tym cyklu miałam sono-hsg i dodatkowo wiążę z tym cyklem nadzieje...

    No to sie wygadałam :p dziękuję za uwagę :p
    Ja zaciskam,niech grudzien przyniesie upragnione dwie kreski &&

    nevergiveup lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka ja tez chce ten syropek z imbiru..tez mnie gardlo męczy,niby przeszlo ale chyba wraca z powrotem obrzęk i ból.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Biedronka ja tez chce ten syropek z imbiru..tez mnie gardlo męczy,niby przeszlo ale chyba wraca z powrotem obrzęk i ból.


    Polecam też syrop z czarnego bzu- sambucol :) a na ból gardła, do płukania Glimbax- dla mnie rewelka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2016, 19:41

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
  • nevergiveup Autorytet
    Postów: 382 121

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Jestem tu stosunkowo nowa i nie dokopałam się do twojej historii. Możesz mi ją opisać? O co chodzi z tymi przeciwciałami?

    Narazie z tych "podstawowych" badań, wyszły mi p/c przeciwmplemnikowe we krwi (ASA) miano 1:40 (wynik dodatni zaczyna się już od 1:10) , dodatkowo ANA2 dodatnie (1:1280) i ANA 3 (DSF70 +++ ).
    Boje sie troche robić resztę badań...

    Przeciwciała przeciwplemnikowe ASA 1:40,ANA 1:1280 ,DSF70 +++,MTHFR c.1298A>C heterozygota
    PCO, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa
    Steryd metypred,Inofem, Dostinex
    7.01.2017 - I IUI :(
    13.03 laparoskopia- OK
    13.04.2017- II IUI :(
‹‹ 2226 2227 2228 2229 2230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ