Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Olciaa działaj działaj, mam nadzieję że Tobie aromek przyniesie szczęście, u mnie niestety pierwszy cykl nie poszedł.

    Selina ja też mam dziś 1dc! :*

    Cześć :-) Dzięki wielkie :-)
    U mnie po aromku był tylko 1 pęcherzyk - w 11 dc miał 24 mm więc od razu dostałam zastrzyk. No a teraz czekamy :-)
    Trzymam za Ciebie kciuki :-)

    Parsleyek lubi tę wiadomość

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, jestem juz po CLO. za 2 dni mam monitoring. Jakos nie jestem pozytywnie nastawiona. :(( mam ciagle kremowy sluz.. a moze jeszcze za wczesie na owu?

    Ania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trapa wrote:
    hej laski, jestem juz po CLO. za 2 dni mam monitoring. Jakos nie jestem pozytywnie nastawiona. :(( mam ciagle kremowy sluz.. a moze jeszcze za wczesie na owu?
    W którym dc będziesz mieć monit?
    Sluzem sie poki co nie przejmuj, poczekaj.
    Bierzesz Oeparol na śluz?

  • Olgaa Koleżanka
    Postów: 58 22

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta!

    Parę dni do Was nie zaglądałam i niestety widzę parę smutnych wieści...głowy do góry i walczymy dalej!Oby kolejny miesiąc przyniósł radosne informacje na naszym wątku. Ściskam Was mocno!

    Jutro mam 8dpo i lecę badać progesteron, zobaczymy czy w ogóle była ovu. Przeczucia mam kiepskie, ale która z nas śmie mieć dobre po kilku rozczarowaniach...

    Apropo Oeparolu, to brałam w tym cyklu 2x1 tabletce do ovu i jakoś szalonej różnicy nie zauważyłam :/ któraś z Was miała podobnie?

    28 lat,pcos,4 cs,obecnie 2 cs z Clo - podcięte skrzydła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia, Parsleyek, Selina :(
    Czyli jednak miesiac do dupy, zadnej z nas sie nie udalo :(

    Ja teraz biore wiesiolek, ale 3x2 tabletki i narazie mam 8dc, takze nie widze jeszcze sluzu.
    Pije tez czerwone winko po lampce dziennie, jem po kilka orzechow i biore koenzym q10.
    Ale szczerze mowiac nie licze na cuda.

    Przy bromku nie zauwazylam, zeby jakis sluz byl rewelacyjny, za to pierwsza ovu po laparo wow to byly tony sluzu pierwszy raz w zyciu cos takiego widzialam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga wiesiołka trzeba brać ok.5 kapsułek dziennie do owulacji, żeby był efekt :) ja zauważyłam śluz przy owu w takim dawkowaniu

    Joasia to dwa-trzy dni i śluz się pojawi :)

    Ja tam w tym cyklu nie płakusiam ;) @ przyszła, jest jak jest, nastawiam się optymistycznie na następne miesiące :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 23:42

  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Jeszcze pewnie z 2/3 cykle stymulowane a potem w kolejce laparo... Planujesz monitoring w tym cyklu?
    To tak jak u mnie :) w tym tygodniu zaczynam nowy cykl stymulowany, z 2-3 cykle czekamy czy ruszy owulacja z lewego, jeśli ni to laparoskopia :)

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę, szkoda że się żadnej nie udało, jakiś ten styczeń pechowy. no nic. Pamiętacie Doris z Gdzie jest Nemo? Wiecie co się robi gdy życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej :)

    Ja wczoraj 6 dc znów ledwo skończyła się @ a tu mnie śluz zalewa. normalnie ciągle go czułam. pewnie będzie jak zwykle 2 dni potem w ogóle zniknie i jak będzie owu to już będzie pustynia. takie w sumie pytanko mam z tym związane. czy jeśli dużo czasu przed owu jest ładny śluz, to czy armia sobie tam wpłynie i ma szansę przetrwać do owu w takim marniejszym? ostatnuio też tak miałam 6-7 dc śluz, 13dc dopiero owu i jak była to było sucho.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie nie mam humoru. Dziś znowu negatywny test. Już nie wierzę,ze coś coś tego wyjdzie.
    I przestaje temperaturę mierzyć. Tylko mnie to stresuje,poza tym dziecko wola a ja leze i czekam az mi zmierzy. Bez sens.

    W którym dniu cyklu robilyscie prolaktyne?
    Muszę powtórzyć,a nie pamiętam jak to bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 09:00

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z szybkim pytaniem: mam 2dc i chcialam zbadac prolaktyne, choroba przeszla ale jestem jeszcze oslabiona. Bedzie to mialo wplyw jakis na wynik? Dodam, ze procz paracetamolu, ibupromu i pseudoefedryny nie bralam zadnej chemii
    Mam zamiar zaraz jechac z mezem i tak sie jeszcze zastanawiam ;) Moze przy okazji jakies inne hormony zbadac? np.estradiol lub tedtosteron? Czy moze w inne dni lepiej?

    Mamma Mia wlasnie miedzy 2-4dc sie powinno prolaktyne badac :) Wiec czekaj jeszcze
    Moze idz zrob bete? te testy czasem sa o tylek rozbic ;)

    Marlena plemniki 2-3dni przetrwaja, ale 5 to juz nie :/ Moze zaopatrzcie sie w zel Pre Seed (ja go moze kupie na ten cykl), albo Conceive? :)
    Lykaj po 5kapsulek dziennie Oeparol Femina (do kupienia w rosmanie), ja juz przy 1szej owu po nim zobaczylam sporo sluzu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 09:15

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma mia, Selina mi doktorek mówił, że dzień cylku nie ma wpływy na wynik prolaktyny, jedynym zaleceniem było iść z samego rana na czczo.

    Głowy do góry laski

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoglabym,ale nie mam zielonego pojecia jak z tymi lekami... moze zadzwon do przychodni, badz labo i zapytaj? Oni powinni wiedzieć.

    Na bete nie ide,bo mam zero na koncie. Moelismy duzo wydatkow teraz. Czekam na wyplate właśnie,myślałam,ze w pt przyjdzie, ale nie ma jeszcze. Maja czas do jutra.
    Zresztą jak pojde i nic nie wyjdzie, to bede później wsciekac się ze 30 zl w błoto wywalone.


    Jestem ciekawa czy nie udało się,bo byłam chora czy jest inny powód.

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po oeparolu miałam bardzo dużo śluzu. Brałam 4 kapsułki dziennie

    age.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:

    Marlena plemniki 2-3dni przetrwaja, ale 5 to juz nie :/ Moze zaopatrzcie sie w zel Pre Seed (ja go moze kupie na ten cykl), albo Conceive? :)
    Lykaj po 5kapsulek dziennie Oeparol Femina (do kupienia w rosmanie), ja juz przy 1szej owu po nim zobaczylam sporo sluzu

    właśnie ten śluz mam tak bardzo wcześnie, że zaczynam podejrzewać, że to właśnie przez to się nie udaje. też tak myślę, że co z tego, że teraz działamy jak owu będzie za tydzień i będą suchoty do tego czasu. biorę oeparol i faktycznie śluzu jest więcej no ale właśnie w nieodpowiednim czasie. no niby lekarz mówił, że nie ma to aż takiego znaczenia, że to nie jest duży problem.

    a ten żel to normalnie w aptece? i on jest specjalny dla żołnierzyków i w razie gdy przy owu nie ma śluzu to im pomaga?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena w aptece nie wiem czy sa tak normalnie. Ja Conceive zamawialam w necie na w sklepie Starania a ten Pre Seed tez w necie jest ale w jakims innym sklepie. Tanie toto nie jest :/ ale wlasnie "udaje" nasz naturalny sluz i poprawia ruchliwosc plemnikow, moga dluzej przetrwac-co u nas tez istotne, bo maz ma sporo powolnej armii.
    Widzialam jakis czas temu, ze Jagna miala do sprzedania Conceive, moze napisz do niej? :)
    A Oeparl bierzesz az do owu?

    Mamma Mia no tak, rozumiem. Kochana nie denerwuj sie, nie zadreczaj pytaniami :/ Kiedy wypada terminowa @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwaaaa trzeba byc na czczo na prolaktyne a ja musialam wziac Buscopan p.bolowo z rana :( bo przeciez mam takie bole ze skonam. Kurdr to teraz juz po ptokach? popilam tylko odrobina wody

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kuzwaaaa trzeba byc na czczo na prolaktyne a ja musialam wziac Buscopan p.bolowo z rana :( bo przeciez mam takie bole ze skonam. Kurdr to teraz juz po ptokach? popilam tylko odrobina wody

    Selinka, ale możesz iść i jutro. mi do tej pory żaden lekarz nie mówił, że prolaktyne bada się w konkretnych dniach :) bez nerw. to nie zależy od dnia cyklu podobno. ale na czczo musisz być. bo ta prolaktyna bardzo chwiejna jest i jak najmniej czynników zewnętrznych musi być.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina,kochana, u mnie nie ma terminu @, bo J potrafię ja mieć zarówno po 45dniach,jak i po 90 czy 180. :/ mam brać duphaston 10 dni po prostu i odstawić jeśli będą negatywy. Ginka mówiła żebym próbowała od 10 dpo. Dziś mam 11 dpo,tzn. teretucznie to wieczorem mija,bo wieczorem dopiero owulka była.
    Mam jeszcze trochę testow, to bede sprawdzać, ale ehhh sama wiesz jak to wszystko dołuje.

    Jeszcze jak na złość,to znowu gorzej sie czuje. Przekleta infekcja. Już myślałam,ze mam prawie po.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena mnie lekarz (2 lekarzy, bo zmienialam), mowilo ze koniecznie miedzy 2-4dc, w necie tez tak pisza na stronach labo. Jutro nie dam rady :/ maz dzis mnie moze zawiezc. Myslicie ze ta 1pigulka z odrobina wody moze miec wplyw? echh ok nie wazne, jade do labo i zobaczymy co powiedza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 09:50

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 328

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, najlepiej zajechać i zapytać, one tam na pewno wiedzą i Ci powiedzą czy możesz czy nie. no to już sama nie wiem jka z tą prolaktyną. ja latałam kiedy mi pasowało i lekarz nic nie mówił.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
‹‹ 2337 2338 2339 2340 2341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ