X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :) no masz rację z ta abstynencja. W takim razie dzisiaj butla idzie w ruch, tyle że mam taka wielką, 1,5 litra xD

    Ja od 10 cykli nie biorę alkoholu do ust w drugiej fazie cyklu, a dwa dni przed @ to już e ogóle się boję jak diabeł święconką wody. Nie ćwiczę w drugiej fazie cyklu, normalnie wszystko, żeby się spokojnie udało i widzę że chyba jak ma się udać to się uda bez tych moich środków ostrożności

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszko widze jestes dzien za mna :) Ja 3dc. Nie wyobrazam sobie teraz pic alko, bo od tych p.bolowych i tak soe czuje jak pijana. O 4:30 w nocy obudzil mnie taki bol, ze w kulke lezalam zwinieta. Wygrzebalam z torby ketonal i czekalam az zadziala, po 5 chyba usnelam i jestem dzis toral dętka w pracy blee a wyjde o 20 dopiero.

    Moj mezu idzie jutro na seminogram i posiew tez zrobi jak sie uda. Mam nadzieje, ze tez u niego juz wszystko ok i wychodzimy na prostą

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    możecie rzucić okiem na mój wynik
    3dc
    FSH- 7,25

    LH-10.03

    z góry dzięki :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona zaufaj lekarzowi :) na pewno wie co robi. Ja 2 miesiace po zakonczeniu clo mialam pecherzych 27mm w 17dc pytam go czy on na pewno peknie, czy nie potrzebuje pomocy. On na to, ze peknie i mam byc spokojna. Wyszlam zla od niego, ze skad moze wiedziec a co jak sie wchlodnie i nie peknie... nie minely 3h i jajko wieczorem peklo :) Tak mysle, bo bol mialam spory i z prawej str.tam gdzie byl pecherzyk

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Pietruszko widze jestes dzien za mna :) Ja 3dc. Nie wyobrazam sobie teraz pic alko, bo od tych p.bolowych i tak soe czuje jak pijana. O 4:30 w nocy obudzil mnie taki bol, ze w kulke lezalam zwinieta. Wygrzebalam z torby ketonal i czekalam az zadziala, po 5 chyba usnelam i jestem dzis toral dętka w pracy blee a wyjde o 20 dopiero.

    Moj mezu idzie jutro na seminogram i posiew tez zrobi jak sie uda. Mam nadzieje, ze tez u niego juz wszystko ok i wychodzimy na prostą
    Selina, dokładnie, jestem krok za Tobą, więc znowu będziemy się wspierać co do dnia :)
    To daj znać jak tam wyniki męża. Oby już Wam się poukladalo :)

    Jak Twój nastrój i nastawienie na nowy cykl?

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszko kwietnia jakos nie wiaze z nadzieja. Bedziemy sie oczywiscie starac jak skoncze globulki po @, ale szczerze nie sadze by to byl ten miesiac. Czekam raczej juz na hsg w maju i mam nadzieje, ze wtedy zaskoczy :) Achh zatestowac sobie 26 maja w dzien matki i sie dowiedziec, ze bede mama :D byloby bosko ;) heh Takie moje marzenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 15:58

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz już wszystko policzone :) życzę Ci tego z całego serca :) żeby się udało do tego 26.05 :)

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Zielona zaufaj lekarzowi :) na pewno wie co robi. Ja 2 miesiace po zakonczeniu clo mialam pecherzych 27mm w 17dc pytam go czy on na pewno peknie, czy nie potrzebuje pomocy. On na to, ze peknie i mam byc spokojna. Wyszlam zla od niego, ze skad moze wiedziec a co jak sie wchlodnie i nie peknie... nie minely 3h i jajko wieczorem peklo :) Tak mysle, bo bol mialam spory i z prawej str.tam gdzie byl pecherzyk
    Po czym poznać samemu ze pękło ? Mnie boli juz trzeci dzień,z każdym dniem coraz mocniej i do tego ciągnie się ból na prawą nogę. To Clo mi to zafundowalo.

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie masz potwierdzenia że pecherzyk był już duży i potem zabolało Cię np tylko raz, to nie poznasz. Niektóre kobiety mają tylko jednorazowy ból, co połączone z USG cyklu daje im duża pewność że wtedy była owulacja. Mnie w okresie owulacyjnym boli jednostajnie przez dwa trzy dni więc dokładnego dnia też nie jestem w stanie sobie wyznaczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 16:59

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszkanatki i Selina ja też mam początek cyklu. Dzisiaj 7dc, wczoraj skończyłam clo :) Możliwe że już bym odczuwała jajniki? Dzisiaj bardzo prawy mnie bolał podczas serduszkowania z mężem...

    Selina lubi tę wiadomość

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3

    pietruszkanatki, Nathi2468, Zielona1911, Eska, Marlena88, Lonia1990, Parsleyek, Gosia1989, MisiaABC, Raven, Ikarzyca, Aneczka12 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 wrote:
    Pietruszkanatki i Selina ja też mam początek cyklu. Dzisiaj 7dc, wczoraj skończyłam clo :) Możliwe że już bym odczuwała jajniki? Dzisiaj bardzo prawy mnie bolał podczas serduszkowania z mężem...
    Ja też 7-8 dc bardzo czułam, że clo działa, także jak najbardziej :)

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Po czym poznać samemu ze pękło ? Mnie boli juz trzeci dzień,z każdym dniem coraz mocniej i do tego ciągnie się ból na prawą nogę. To Clo mi to zafundowalo.
    Zielona, ból owulacyjny może promieniować od pachwiny do uda, a nawet do odbytu...takie są to uroki bolesnej owulacji i jeśli miałaś po clo np więcej niż jeden albo duże pęcherzyki to możliwe, że tak długo się trzyma i ta owu jest była lub lada moment będzie, bo to tylko na usg potwierdzi się. Ale nie ma reguły :)

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3
    Gratulacje Susanna! Jak dobrze, że chociaż na kogoś działa! Też mi się marzy, żeby na mnie zadziałało :) trzymaj za nas kciuki :)

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 wrote:
    Pietruszkanatki i Selina ja też mam początek cyklu. Dzisiaj 7dc, wczoraj skończyłam clo :) Możliwe że już bym odczuwała jajniki? Dzisiaj bardzo prawy mnie bolał podczas serduszkowania z mężem...
    Jak najbardziej :) zdecydowanie można odczuć wtedy pracujące jajniki i to raczej nic nadzwyczajnego :)

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3

    Juuuuupi!!!!!!! :):):) Gratuluję kochana! Życzę spokojnej ciąży :)

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2066 1240

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3
    Nooo i teraz jest ciąża :)
    Gratulacje!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Gratulacje Susanna! Jak dobrze, że chociaż na kogoś działa! Też mi się marzy, żeby na mnie zadziałało :) trzymaj za nas kciuki :)
    I tobie się uda :) :****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Nooo i teraz jest ciąża :)
    Gratulacje!
    Wtedy też była, nooo :D hehe
    Dzięki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zielona, ból owulacyjny może promieniować od pachwiny do uda, a nawet do odbytu...takie są to uroki bolesnej owulacji i jeśli miałaś po clo np więcej niż jeden albo duże pęcherzyki to możliwe, że tak długo się trzyma i ta owu jest była lub lada moment będzie, bo to tylko na usg potwierdzi się. Ale nie ma reguły :)
    Gratulacje.
    Mam jeden pęcherzyk 21mm ale boli jakbym miała z 10

‹‹ 2456 2457 2458 2459 2460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ