Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Cześć Dziewczyny, pytanie do tych, które brały Clo, czy to normalne że ja już po owulacji, która była w okolicach zeszłego weekend (zastrzyk pregnyl) w sobotę do dziś mnie łupią jajniki :( Dziś 16 dc a mam 27 dniowe
    Bardzo możliwe. Mnie po clo szczególnie w pierwszym cyklu to przed i po owulacji kłuły.

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3
    Brawo. Teraz tylko zdrowo rośnijcie. Buziaki.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3

    SusannaDean, super! Trzymam daje kciuki i spokojnych 9 miesięcy :)

    Ja dziś odebrałam wynik progesteronu - 31 ng/ml! Nigdy tak wysokiego nie miałam, chyba wszystko przez te dwa pęcherzyki.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny, melduję, ze clo podziałało u mnie w 2 cyklu stosowania, dzisiejsza beta to 11,82 :) <3
    Tak sie ciesze :) zaraz nas teraz :) gratulacje !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jeszcze raz gratulacje! ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny bardzo teraz kolej na kolejne z Was po clo ! :D

    Raven lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    SusannaDean, super! Trzymam daje kciuki i spokojnych 9 miesięcy :)

    Ja dziś odebrałam wynik progesteronu - 31 ng/ml! Nigdy tak wysokiego nie miałam, chyba wszystko przez te dwa pęcherzyki.
    To masz progesteron jak malowany ! :D No no ! Szykuje się :D

    summer86 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Susanne . Spokojnych 9 miesięcy :) . A ja byłam we wtorek na monitoringu jeden pecherzyk 1,5 cm a drugi 1 cm na tym samym jajniku no zobaczymy co będzie :)

    Raven lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna gratulacje!!

    Złapały mnie dzisiaj takie zawroty głowy. Myślę, że to skutek uboczny clo ale nie miałam tego w poprzednim cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 22:52

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven moze przesilenie wiosenne albo jakies zmiany pogodowe? choć od clo też może być. Mnie tez sie w glowie krecilo, ale raczej przez @ ;) na szczęscie najgorsze za mną i jutro finisz

    Panan gin mówił kiedy myśli, że będzie owu? idziesz na kolejny monitoring?

    Summer masz takiego proga jak ja w tym miesiącu :D łaaadny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 23:44

  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 31 marca 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean Gratulacje !! Super robi sie zielono :)rosniejscie zdrowo1!!!

    Ja za to dzis odebralam wyniki badan z 2 dc i mojaprolaktyna nigdy jeszcze tak wysoka mi nie wyszla ;(wynik jest do 496 a ja mam 637.. i co dlej z tym mam zrobic ?

    START 2014 ;(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera a co bierzesz na prolaktynę teraz? nic się nie martw, podobno łatwo jest ją zbić i utrzymać, może wystarczy zwiększyć dawkę leku :)

    https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17498836_10209908642746148_4507155617142098731_n.jpg?oh=3b463ce62a7d91e8fae5f94d91e32759&oe=596800C8

    Kliknijcie w linka dziewczyny, ostatnio to zobaczyłam i uśmiałam się :D sama prawda ;)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, straszne! Ale jakie prawdziwe :)
    Raven ja się strasznie źle czułam przy braniu CLO - mdłości i zawroty głowy. Mam nadzieję, że w kolejnym cyklu się to nie powtórzy.

    Miłego piąteczku dziewczyny!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Raven moze przesilenie wiosenne albo jakies zmiany pogodowe? choć od clo też może być. Mnie tez sie w glowie krecilo, ale raczej przez @ ;) na szczęscie najgorsze za mną i jutro finisz

    Panan gin mówił kiedy myśli, że będzie owu? idziesz na kolejny monitoring?

    Summer masz takiego proga jak ja w tym miesiącu :D łaaadny!

    Niemsm jak się dostać na kolejny....na kasę chorych dopiero w wielkim tygodniu bo zobaczymy co będzie ale jeszcze napewno mi nie pękło. Czuję bo cały czas jego klucie i wielkość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 31 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina nic nie biore na prolaktyne i nigdy nie bralam choc zawsze wyniki mialam w gornych granicach to gin tlumaczyl ze jest ok i nie trzeba nic z tym robic. Moze ona blokuje mi owulacje ale calkiem nie bede zwalac winy na nia bo mimo monitoringu ,clo zastrzyku na pekniecie dalej w ciazy nie jestem.

    Ja po clo w zasadzie mialam tylko nocne uderzenia goraca i strasznie sie pocilam

    Ja od poprzedniego cyklu odpuscilam juz clo metformine,i reszte lekow .Jestem tylko na euthyroxie i od wczoraj zaczelam pic ziolka ojca Sroki na owulke. Wsmaku nie sa najgorsze :)

    START 2014 ;(
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny zaraz szału dostanę. Mały mój jest chory. Dostał antybiotyk syrop biały. A on nie znosi pić nic a białe to już wogóle. Od poltory godziny z nim walczę prośbą, groźbą nic nie skutkuje. A syrop naprawdę ma słodki smak. Ale on odrazu się zmusza do zygania. Już nie wiem jak mu go wcisnąć. A ma prawie 4 lata dopiero.

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie mogę się zebrać na odpiswanie. Nie mam humoru. Kilka dni temu dowiedziałam się, że najprawdopodobniej na 1,5-2 lata będę musiala odpuścić starania... we wt będę miała pewną informację, bo wówczas mam spotkanie z chirurgiem.
    Próbuję te uczucie tłumić, schowac głęboko, ale jest mi smutno. Wiem, że nie ma innego wyjścia, tak trzeba żeby później maluch mógł się zdrowo rozwijać, ale... jest mi zwyczajnie smutno, że koś ma "ot tak", z pacem w dupie za przeproszeniem, a ja mam ciągle pod górkę i marzenie o rodzeństwie dla synka prędko się nie spełni.
    Mojemu mężowi też jest przykro.

    age.png
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia
    A czemu aż 2 lata? Co znowu wyszło nie tak. Myślałam że z miesiąc Góra dwa a nie 2 lata.

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3407 2349

    Wysłany: 31 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede miala operacje po której nie można zajść w ciaze przez ok 1.5 roku. We wtorek dowiem się jaki termin i jaką metodą (muszą wybrać jedna z dwoch)

    age.png
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 31 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to słabo. Zawsze coś.

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
‹‹ 2457 2458 2459 2460 2461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ