Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mieć droznosc sprawdzana w tym cyklu ale nie będę miała jednak dopiero w następnym. A mam nadzieje ze nie będzie potrzeby ;-) wczoraj miałam wizytę lekarz tak zdecydował więc czekam.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:50

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski dawno mnie nie było.... Jakoś boję się tu teraz wchodzić ;P panikuje strasznie przed wizytą serduszkowa. Tak się boje :( że mój kochany ma już mnie czasem dosc...


    Weszlam zobaczyć jak u Panipuchatkowej wyszło usg i widzę, że jest super!!! Gratulacje <3


    Czesto myślę o Was kochane <3 <3 <3

    Marryy lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:50

    Erinti89 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Erinti a jak Ty kochana sie czujesz? Kiedy masz wizyte serduszkowa?

    Ciągle boli mnie podbrzusze. Mam zwiększona dawkę duphastonu do 3x1, a wizytę mam 27 i sram po gaciach :( żeby wszystko było ok

  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 19 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erinti89 wrote:
    Ciągle boli mnie podbrzusze. Mam zwiększona dawkę duphastonu do 3x1, a wizytę mam 27 i sram po gaciach :( żeby wszystko było ok

    Ja tez sram po gaciach a wizyta dopiero 1-go sierpnia. Mam nadzieję że wsyztsko będzie u nas dobrze.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:50

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Marryy to trzymam kciuki aby ten cykl byl dla Ciebie szczesliwy. Ktory to juz dc dzis?

    Ja jestem 4dc dzisiaj ale wogole dziwnie się zaczął bo @ po duphastonie przyszła dzień szybciej do tego zawsze jest średnio obfita i trwa ok 6-7 dni a ta jest jakby jej nie było praktycznie i dzisiaj już końcówka. Ale jajniki bolą po pierwszych tabletkach bo mam od 2 dc wiec może będzie ok tym razem.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:50

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycja będzie dobrze. Ja tez sie bardzo stresowalam a tu prosze wszystko super.☺ i oby tak do końca.

    Rubii, Erinti89 lubią tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Paprycja będzie dobrze. Ja tez sie bardzo stresowalam a tu prosze wszystko super.☺ i oby tak do końca.

    Bardzo dopingowalam i czekałam na 18, żeby wejść i sprawdzic co u Was :)

  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Ja tez sram po gaciach a wizyta dopiero 1-go sierpnia. Mam nadzieję że wsyztsko będzie u nas dobrze.

    Oooo gratki :D a który tc jesteś teraz?

  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erinti89 wrote:
    Oooo gratki :D a który tc jesteś teraz?

    Ja 5tc :) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze na usg już byłam lekarz potwierdził ciąże ale serduszko dopiero będzie można usłyszeć jak będę 1go na wizycie nawet nie wiem czy był zarodek, dlatego moje myśli mnie tak prześladują, poza tym lekarz powiedział że wszystko jest w porządku. Mam troche niskie tsh chcoiaz mam niedoczynność to mi wyszło wczoraj 0,8176 muszę zmniejszyć dawke eutyroxu. Dzisiaj ógólnie czuje mniej objawów i kurcze martwi mnie to trochę ale tak myślę, że dzisiaj po prostu mam spokojniejszy dzien i mniejs tresu to moze i organizm troche odpoczywa.

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 lipca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycja ja na pierwszej wizycie widzialam sqm pęcherzyk bez zarodka. I czrkalam miesiąc na następną wizytę. Także jeszcze chwila a zobaczysz swojego kropka.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Ja90 Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , słuchajcie . 3 cykl na clo . Bez żadnych zastrzyków . Monitoring miałam w tym miesiącu 2 razy -i to ostatni tydzień temu. Lekarz stwierdził ze pecherzyki przestały rosnąć i nic z tego . Owulacji brak . Dziś mam 28 dc, od pon mnie boli brzuch jak na okres . I wyobraźcie dobie ze zrobiłam dziś test -pozytywny . No niewierze myśle sobie . Wadliwy test . Poleciałam po drugi , innej firmy . Kolejny pozytywny . I to gołym okiem kreski . Wiec pytam się Was : jak to możliwe ?
    Zaraz wstawię zdj

    https://zapodaj.net/8e710fd250cf2.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 17:37

    Marryy, Olga_89 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkmkyae71.png


    8 tc usg- mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny dzis zle wiesci. Pecherzyk rosnie ale ostatniej wizyty endo nic sie nie ruszlo 3,4 w 12 dc. Jakas porazka. Ten cykl jest u mnie stracony i juz nie mam na co liczyc. Zalamalam sie :-(

  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na wizycie ostatniej były 2 pecherzyki też tylko... I ciągle boli mnie to podbrzusze strasznie... :( tak się boję wizyty serduszkowej, że wiem co czujesz.

    Ja dziś jestem 6t1d... I chyva pójdę szybciej niż 27 na te wizytę bo zwariuje

  • Erinti89 Przyjaciółka
    Postów: 222 33

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubiii wrote:
    Ja90 wedlug mnie test nie jest pozytywny dwie kreski musza byc rownie dobrze widoczne Ty masz jedna slabsza wiec albo bedzienowu albo juz byla


    Ale to chyba test ciążowy?

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja90 - ale rozumiem że to jest test ciążowy? Jesli tak to gratulacje leć na betę a to czy jest możliwe..jest wiele takich sytuacji gdzie usg pokazuje jedno a życie drugie.☺ Erinti- trzymam kciuksy!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erinti89 wrote:
    Ale to chyba test ciążowy?
    Faktycznie pomylilam sie myslalam ze to test owu nie spojrzalam na oznaczenia. Gratulacje wybaczcie za moj komentarz pisany we lzach. Dobrze ze chociaz innym aie udaje. Gratuluje kochana <3

‹‹ 2899 2900 2901 2902 2903 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ