Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u gina było widać na USG tylko taką małą pesteczke która ma 44mm zarodka jeszcze nie. 1go sierpnia druga wizyta i będzie wtedy juz słychać serduszko. Chociaż ja naczytałam się o pustych jajach i mam stresa strasznego. W związku z tym, że mam stresującą pracę mam iść już na zwolnienie Endometrium mam piękne. Odliczam do 1go sierpnia.

    Marudaruda, Olga_89 lubią tę wiadomość

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycja wiem co czujesz ja tez sie stresuje. I moja rada nie czytaj wątków o pustych jajach itp bo to nie pomaga a i tak będzie co ma być. A dała Ci dr jakieś witaminy / leki?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Paprycja wiem co czujesz ja tez sie stresuje. I moja rada nie czytaj wątków o pustych jajach itp bo to nie pomaga a i tak będzie co ma być. A dała Ci dr jakieś witaminy / leki?
    Nie póki co nic mi nie dał oprócz kwasu foliowego który biore juz od 4 miesiecy.
    Powiedział, że poczekamy do kolejnej wizyty i wtedy, karty ciąży też mi jeszcze nie dał powiedział, że trzeba czekać na bijące serduszko.

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 13:26

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Anka93 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje Paprycjaaa i Panipuchatkowa!! Serce rośnie od takich wiadomości. Napewno będzie wszystko dobrze. Trzeba wierzyć! A my przyszłe mamusie musimy mieć nadzieję i się nie poddawać. Dawajcie znać jak wasze małe fasolki się rozwijają ♥️♥️

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Anka93 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii I się doczekamy :D Silne z nas babki ;) Nie poddamy się jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 13:46

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doczekacie się! Nie ma innej opcji.☺ wieści z wizyty: bobas ma 1.74cm pięknie bijące serduszko. Karta ciąży założona.☺

    Rubii, Hera39, Marudaruda, Patrycja201501, kinga27.30, Eska, Olga_89 lubią tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:49

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Hera39 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Dziewczyny doczekacie się! Nie ma innej opcji.☺ wieści z wizyty: bobas ma 1.74cm pięknie bijące serduszko. Karta ciąży założona.☺
    Wielkie gratulacje!Ciesze się czytając takie dobre wiadomości. Dbaj o siebie i wypoczywaj!

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
  • Anka93 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa jeszcze raz gratulacje !! Super wiadomosc na koniec dnia ! Teraz juz bedzie tylko lepiej.
    Rubii no mam nadzieje ze teraz z Clo raz dwa i zafasolkuje :D Jeszcze czekaja nas badanie meza w przyszly czwartek juz bedzie wiadomo czy z mezem wszystko okey.
    A teraz cieszmy sie szczesciem Zafasolkowanych ;D

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Dziewczyny doczekacie się! Nie ma innej opcji.☺ wieści z wizyty: bobas ma 1.74cm pięknie bijące serduszko. Karta ciąży założona.☺
    Cieszę się- gratulacje ❤️❤️❤️

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Czego Ci oczywiscie Anka zycze <3 Ja ciesze sie bardzo ze dziewczyna sie udalo. Przezywam tak jakby to mi sie udalo. Dziewczyny zaraz szybko nas zaraza i nam tez sie uda :-)
    Uda nam się wierze w to ❤️❤️❤️
    Ja cyrkluje okres żeby na wakacjach nie dostać tylko po powrocie, wyjeżdżamy 11 sierpnia i tak liczę i liczę i myśle ;p a po wakacjach znów monitoring i jedziemy od nowa- silniejsi ❤️

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2020, 20:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Dziewczyny doczekacie się! Nie ma innej opcji.☺ wieści z wizyty: bobas ma 1.74cm pięknie bijące serduszko. Karta ciąży założona.☺

    Jejuuuu tak się ciesze Panipuchatkowa, ja chyba nie doczekam się wizty 1go sierpnia też mam nadzieje, że u mnie będzie wszystko dobrze. Wypoczywaj i dbaj o siebie i bobasa

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak czyta się takie wieści to od razu dzień lepszy! :)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa świetne wieści :) gratulacje

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipuchatkowa super! Ściskam i zdrówka ;-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
‹‹ 2898 2899 2900 2901 2902 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ