Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marry, przykro mi bardzo :(

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • Eska Autorytet
    Postów: 1125 311

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Kochane chciałabym żeby tak było i wiem że w takim wypadku wybaczylybyscie mi ;-) niestety beta =1 czyli to była pozostałość zastrzyku 14dpo. Odcielo mi moc wypiłam dwa duże desperadosy, zrobiłam 20 litrów soku z malin i jutro będę jak nowa. Ale dzisiaj jeszcze mam poprostu doła.
    W takim razie wybaczamy. Przykro nam. Za to będzie raźniej razem.

    35l, Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
    wid D.,Letrox 50, dostinex, glucophage, selen

    Problemy z prolaktyna, TSH ciut za wysokie, insulinoodporność
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:40

    Aga2013 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi, skąd Ty masz tą siłę?
    Ja tak nie lubię czekać... A tak długo już czekam :(

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to tutaj taką dobra wróżka, która wszystkich wspiera. No i ma pozytywną zieleń na profilowym, które uwielbiam :)

    Marry też bardzo mi przykro :(

    Justi, to musisz sprawdzić jajowody i dac mężowi witaminy. A jaki masz teraz wynik tarczycy?

    Rubii lubi tę wiadomość

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Rubi to taka "dobra duszyczka" <3

    AneTkaa, piękne to Twoje serducho w awatarze!

    Rubii lubi tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy się zarazić tym optymizmem, dziewczyny! Razem będzie nam łatwiej, a pozytywne myślenie tylko może pomóc :)
    Cieszę się, że Was mam :*

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • AneTkaa87 Autorytet
    Postów: 548 211

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga dziękuję :)
    Za to Twój awatar odmierza czas do ciąży :)
    Niusia dokładnie, razem łatwiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 10:26

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny jesteście Kochane. Mam nadzieję że już niedługo każda z nas będzie się cieszyć fasolka. Jeden dzień doła ale już dzisiaj lepiej i do Przodu może faktycznie Muszę sprawdzić droznosc. Ale teraz miałam Mała infekcje i dlatego ten cykl. Odpadł może w tym Uda się zrobić

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 37dc i @ ni widu, ni słychu.
    Trochę jest to wkurzające....

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii, szczerze mówiąc wątpię w to. Ale w czwartek idę zbadać TSH i prolaktynę i wtedy zrobię jeszcze raz betę, ale raczej dla formalności.

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia o kurcze długi jakiś ten cykl..

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Niusia3045 Autorytet
    Postów: 782 716

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii, nie dziękuję :)
    Wyniki odbiorę w piątek, bo będę je robić w innym laboratorium niż badanie z ubiegłego tygodnia. Ciśnienie w tym cyklu już ze mnie zeszło, więc spokojnie sobie poczekam.
    Panipuchatkowa, ja zawsze miałam długie cykle ok 33 - 35 dni, tylko tym razem martwi mnie brak jakichkolwiek objawów zwiastujących @ , a które zazwyczaj miałam. Takich jak ból piersi czy gęsty i obfity śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 19:55

    🧑'90
    🧔'87
    Czynnik męski: fragmentacja 34%.

    Start in vitro: 2019 r. (długi protokół)
    - punkcja wraz z biopsją jądra 28.09.19
    - zapłodniono 11 komórek - uzyskano dwa zarodki (3.2.2 i 4.2.2)
    - 03.10.2019 - świeży transfer zarodka 3.2.2
    Ciąża! ❤️❤️ 10.06.2020 dziewczynka ❤️❤️

    -13.07.2021 criotransfer zarodka 4.2.2 - beta <0.1 💔

    Podejście nr 2(długi protokół):
    - punkcja 10.10.23
    - zapłodniono 20 komórek - uzyskano 2 zarodki (morula top quality, blastka 4.2.3)
    - transfer 14.10.23 moruli - beta <0.1 💔

    Marzec 2024 przygotowania do criotransferu ❤️
    - 04.04.24 - transfer blastki z 6 doby klasa 4.2.3
    - 10.04.24 - beta 6dpt <0.1 💔
    - 15.04.24 - beta 11dpt <0.1 💔

    25.04.24 - histeroskopia - OK
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:42

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wczoraj wróciłam ze szpitala. W skrócie juz jest dobrze ale trafilam z krwawieniem - chodzi o położenie łożyska. Maluch ma się dobrze i ma 6cm. A ja musze sie oszczędzać i odpoczywać no i jestem na zwolnieniu.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 2924 2925 2926 2927 2928 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ