Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

wisieninka_89
Ekspertka
66

Wysłany: 9 listopada, 11:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
MoominMi napisała:
mnie swędziały, a do tego okropny ból, jakby ktoś je wykręcał. minęło pare dni przed @. Przypisuje ten objaw zasłudze CLO.

Moja apka po wczorajszym skoku temp się poprzestawiała, ale liczę na to, że @ przyjdzie we wt.
Powodzenia dziewczyny!!

Moze @ nienprzyjdzie:-). Widze ze bierzesz simfolic, masz pco czy z innego powodu?

f2wlh371shb33oc3.png

Patrycja201501
Autorytet
151

Wysłany: 9 listopada, 11:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niusia3045 napisała:
Ja się cieszę, że od razu dał mi trzy. Bo być może przy takim stopniowym zwiększaniu traciłabym kolejne cykle.
Według aplikacji w telefonie, powinnam dostać jutro. Jednak owulację miałam niedziela/poniedziałek, więc w tych dniach spodziewam się @.
Dzięki za wsparcie! :*
A tak z innej beczki - mam trochę głupie pytanie :P czy czasami przed @ swędzą was sutki? Kurcze, bo mnie teraz nachodzi czasem takie swędzenie, że szok! :P
Mnie bolały sutki po clo. Przed @

3.11 2x1 clo
Zaczynamy

Ag1988
Autorytet
111

Wysłany: 9 listopada, 11:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Drugi cykl z clo i u mnie poki co żadnych objawów, moze organizm sie przyzwyczaił... tez tak miałyście?

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Patrycja201501
Autorytet
151

Wysłany: 9 listopada, 11:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ag1988 napisała:
Drugi cykl z clo i u mnie poki co żadnych objawów, moze organizm sie przyzwyczaił... tez tak miałyście?
Który jesteś dc?

3.11 2x1 clo
Zaczynamy

MoominMi
Koleżanka
12

Wysłany: 9 listopada, 12:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Po poronieniu pęcherzyki zaczęły rosnąć i nie pękały. Zdarzało się, że miały nawet 43mm. Wchłanianie zostawaly przy stosowaniu duhapstona.

Lekarz kazał stosować inozytol (a w sympfolicu ponoć go najwięcej), więc tak go pije i pije...

BTW! Powiedzcie mi, czy nie ma u mnie już zbyt dużej przesady z kwasem foliowym? Łykam/pije ciągiem od maja. Nie za długo?

Wisieninka: obiecałam sobie, że przestaje robić nadzieje i sobie, i mężowi. Aktualnie moje koty zaczęły mi chorować, więc mam zajęcie, jak z dziećmi - po pracy od razu do weta ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 12:30

Starania od 09/2017, 09.02.2018 - poronienie 7/8 tc // Nawracające torbiele, Tarczyca OK, planowana dalsza diagnostyka
2c z CLO bezskuteczne
+ Symfolic, Wit D3 2000 j.

MoominMi
Koleżanka
12

Wysłany: 9 listopada, 12:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patrycja201501 napisała:
Który jesteś dc?
Tez, drugi cykl z CLO znoszę prawie bezobjawowo. Chociaż dzisiaj już zaczyna mnie pobolewać brzucho jak na @

Starania od 09/2017, 09.02.2018 - poronienie 7/8 tc // Nawracające torbiele, Tarczyca OK, planowana dalsza diagnostyka
2c z CLO bezskuteczne

Niusia3045
Przyjaciółka
38

Wysłany: 9 listopada, 12:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
MoominMi, ja piję miovarian dwa razy dziennie po saszetce już chyba dwa lata :)
I nie wydaje mi się, żeby to miało jakiekolwiek negatywne skutki. Przynajmniej lekarz nic o nich nie mówił.

wisieninka_89
Ekspertka
66

Wysłany: 9 listopada, 12:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja teraz biore miositogyn gt. Cenowo podobnie zalezy od apteki. Inozytolu tez 2000 i jakies dodatkowe wit

f2wlh371shb33oc3.png

Ag1988
Autorytet
111

Wysłany: 9 listopada, 14:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Patrycja201501 napisała:
Który jesteś dc?
Dzis 4 dc, ale przy pierwszym czułam odrazu cos.

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Patrycja201501
Autorytet
151

Wysłany: 9 listopada, 15:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ag1988 napisała:
Dzis 4 dc, ale przy pierwszym czułam odrazu cos.
Mnie tylko lekko kują jajniki czasami. Dziś jestem 9 dc ale dziewczyny mówią ze nie powiedziane ze nic nie rośnie jak nie boli.... wiec będzie Ok nie martw się :)

3.11 2x1 clo
Zaczynamy

Ag1988
Autorytet
111

Wysłany: 9 listopada, 15:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Oby!w koncu juz kupiłam pregnyl, wiec dobrze zeby miało w ogóle co pękać...

Rubii
Autorytet
295

Wysłany: 9 listopada, 15:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wy sobie same robicie zastrzyki? Mi na szczescie zrobila pielegniarka w klinice. Nie wiem czy bym dala rade sobie sama wbic igle :-O

28.11.2017 - [*] Aniołek ❤️ 7tc
9cs ppo
Cykl z Sono HSG bez stymulacji
2 cykle z letrozolem 2x1
5 cykli z clo
Pcos
Tyle sił trzeba by walczyć o swoje sny ❤️

groszeek
Koleżanka
4

Wysłany: 9 listopada, 15:25
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dzis poszlam na usg do dr bo tak mnie jajniki bolaly ze siedziec nie moglam w dodatku caly czas podwyzszona temperatura i oslabienie i balam sie zostac tak na weekend.
Okazalo sie ze mam 5 pecherzykow a nie 4 jak ostatnio !! Jeden dorosl i mam 4 w jednym jajniku i jeden w drugim. Najwiekszy ma 30 mm a dzisiaj pojawil sje sluz po raz pierwszy wiec dr stwierdzila ze pewnie dzisiaj max jutro powinny peknac.
Mamy zakaz wspolzycia od dzis i od nastepnego cyklu jak sie nie uda w tym max pol tabletki clo.
Poszalalam.

Patrycja201501 lubi tę wiadomość

Starania od 11.2017
11.2018 - pierwszy cykl z Clo

Rubii
Autorytet
295

Wysłany: 9 listopada, 15:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
To spora ilosc pecherzykow. Ale ten co ma 30 mm to juz za duzy jest i raczej nic by z niego nie bylo. Ale wszystko jest mozliwe. To jednak zdecydowaliscie sie ze nie bedziecie sie strac w tym cyklu? Ladnie Twoje jajniki zareagowaly na lek.

28.11.2017 - [*] Aniołek ❤️ 7tc
9cs ppo
Cykl z Sono HSG bez stymulacji
2 cykle z letrozolem 2x1
5 cykli z clo
Pcos
Tyle sił trzeba by walczyć o swoje sny ❤️

panipuchatkowa
Autorytet
1153

Wysłany: 9 listopada, 15:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Groszek no no..ładnie.:)

f2w33e3k090p7nx4.png
15cs - szczęśliwy!
10cspp

Eska
Autorytet
221

Wysłany: 9 listopada, 15:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niusia3045 napisała:
Ja się cieszę, że od razu dał mi trzy. Bo być może przy takim stopniowym zwiększaniu traciłabym kolejne cykle.
Według aplikacji w telefonie, powinnam dostać jutro. Jednak owulację miałam niedziela/poniedziałek, więc w tych dniach spodziewam się @.
Dzięki za wsparcie! :*
A tak z innej beczki - mam trochę głupie pytanie :P czy czasami przed @ swędzą was sutki? Kurcze, bo mnie teraz nachodzi czasem takie swędzenie, że szok! :P
Mnie często. Ale nie wiem czy tak miałam wcześniej tylko nie zwracałam uwagi czy dopiero od jakiegoś czasu. W każdym razie oszaleć można czasami.

34l,
Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
Aromek, polocard, wid D.,jod.

Morfologia Plemników 20%
Ruchliwosc 16%

MoominMi
Koleżanka
12

Wysłany: 9 listopada, 15:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Groszek : o no niezle...
Powiem Wam, ze przy tych dzisiejszych bólach brzucha, typowo @, kusi mnie, zeby testować :p 26dc

2c z CLO bezskuteczne

Eska
Autorytet
221

Wysłany: 9 listopada, 16:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rubii napisała:
Wy sobie same robicie zastrzyki? Mi na szczescie zrobila pielegniarka w klinice. Nie wiem czy bym dala rade sobie sama wbic igle :-O
Mi jak lekarz raz przepisać to mąż mi zrobił. A jaki był szczęśliwy. A ja jak się bałam ale żyje.

34l,
Starania o rodzeństwo dla synka od 4.2016
Aromek, polocard, wid D.,jod.

Morfologia Plemników 20%
Ruchliwosc 16%

Promyk89
Przyjaciółka
38

Wysłany: 9 listopada, 16:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
groszeek napisała:
Dzis poszlam na usg do dr bo tak mnie jajniki bolaly ze siedziec nie moglam w dodatku caly czas podwyzszona temperatura i oslabienie i balam sie zostac tak na weekend.
Okazalo sie ze mam 5 pecherzykow a nie 4 jak ostatnio !! Jeden dorosl i mam 4 w jednym jajniku i jeden w drugim. Najwiekszy ma 30 mm a dzisiaj pojawil sje sluz po raz pierwszy wiec dr stwierdzila ze pewnie dzisiaj max jutro powinny peknac.
Mamy zakaz wspolzycia od dzis i od nastepnego cyklu jak sie nie uda w tym max pol tabletki clo.
Poszalalam.
5raczki to juz nie byloby dobrze..
Ech za mało- źle. Za dużo- źle. Nam kobietom trudno dogodzic.

Dziś 23 dc- okresowo mam śluz jak w płodnych dniach.zastanawiam sie czy to od luteiny ktorą biore od 5 dni, ale progesteron powinien działac odwrotnie. Testuje w czwartek. Mialam 19 ale chyba nie wytrzymam tyle ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 16:06

Niusia3045 lubi tę wiadomość

Starania od marca 2017
Nieregularne cykle
Od kwietnia 2017 brak owulacji
Terapia letrozolem - bez reakcji ;)
Clo- jest owulacja, są i starania .
HSG- obustronna drożność

Od 10 lat - Nzj.
Leki: Pentasa, inofem,clostilbegyt

Patrycja201501
Autorytet
151

Wysłany: 9 listopada, 16:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
groszeek napisała:
Poszalalam.
Oj to konkretnie zareagowałeś... będzie dobrze :) oby tylko popękały ładnie...odpuszczacie ten cykl?

3.11 2x1 clo
Zaczynamy

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)