Odpowiedz
Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam po skierowanie na bete, bo wcześniej płaciłam. Jeszcze za wcześnie na „podglad” . Kazał mi przyjść po 20 listopada.
    Także pozostaje czekać i modlić się żeby fasolka ładnie rosła :)

Ag1988, Patrycja201501, Eska, i_ka lubią tę wiadomość

34bw9jcgocauy1fu.png
    Ponad 2 lata starań (31cs)
    4 cykl z clo 1x2 + pierwszy z ovitrelle szczęśliwy ♥️
  • Ag1988 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli napisała:
    Byłam po skierowanie na bete, bo wcześniej płaciłam. Jeszcze za wcześnie na „podglad” . Kazał mi przyjść po 20 listopada.
    Także pozostaje czekać i modlić się żeby fasolka ładnie rosła :)

Trzymam kciuki żeby rosła!!! Ja też mam 20go wizytę u lekarza- będziemy podglądać, czy pęcherzyk jakiś jest po clo.

starania od I/2018 , 11 cs, hsg- obustronna drożność, pcos, cykle bezowulacyjne
  • Evli Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 dziekuje i trzymam kciuki za monitoring :)

34bw9jcgocauy1fu.png
  • Ag1988 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli dziękuję :) Może i zastrzyk u mnie zdziała ten Mały Cud!

Evli lubi tę wiadomość

• Niusia3045 Ekspertka

Wysłany: 8 listopada 2018, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj pojawił się ból sutków :(
    Boje się, że to oznaka zbliżającej się @.
    :(

• Patrycja201501 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 napisała:
    Patrycja kiedy masz wizyte? To jest twoj kolejny cykl z clo ze bierzesz 2dziennie?
    W poniedziałek. Tak kolejny najpierw miałam jedna i była owulacja później po jednej nie było nic, później półtora i te nie było nic. To teraz dwie. Strasznie się boje ;-(

3.11 2x1 clo
    Zaczynamy

Wysłany: 8 listopada 2018, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli napisała:
    Patrycja hiperstymulacja nie występuje na początku cyklu z tego co mi się wydaje. Mówiłaś że wzięłaś dziś ostatnią tabletke dopiero. Nie masz możliwości żeby odwiedzić lekarza?
    Lekarza mam w poniedziałek. Myśle ze może poprostu skutek uboczny clo, już jest Ok tylko mdli mnie trochę. Ma ktoś może mdłości po clo?;)

3.11 2x1 clo
    Zaczynamy
  • Niusia3045 Ekspertka

Wysłany: 8 listopada 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 napisała:
    W poniedziałek. Tak kolejny najpierw miałam jedna i była owulacja później po jednej nie było nic, później półtora i te nie było nic. To teraz dwie. Strasznie się boje ;-(

Patrycja, spokojnie! Ja w tym cyklu jestem po trzech dziennie i wszystko było ok!
    Najważniejszy jest regularny monitoring :)

Patrycja201501 lubi tę wiadomość

• Evli Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia3045 napisała:
    A u mnie dzisiaj pojawił się ból sutków :(
    Boje się, że to oznaka zbliżającej się @.
    :(

Niusia nie wiem czy ja już o tym pisałam tutaj, ale ten moj cykl nie różnił się niczym od innych.
    Standardowo około 7dpo zaczęły mnie bolec piersi jak co cykl, zaczął pobolewac brzuch jak co miesiąc i tez myślałam że znowu nic tego bo przecież „nic nowego” się nie wydarzyło. Siknełam na test tylko dlatego że był piątek i chciałam napić się piwa bez zastanawiania się „a może ?”.
    My kobiety chyba szukamy takich specyficznych objawów ciążowych niczym z filmów, doszukujemy się ich w każdym cyklu a one nie u każdej się pojawiają.
    Ja do tej pory nic „specjalnego” nie czuje oprócz nabrzmiałych piersi i już się stresuje że coś nie tak, pewnie jakbym przywitała się z muszla to byłoby mi lepiej :P
    Także dziewczyny głowa do góry! To że jest „jak zawsze” to nie znaczy że będzie to samo zakończenie :)

Ag1988 lubi tę wiadomość

34bw9jcgocauy1fu.png
  • Ag1988 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli pięknie i trafnie napisane. Mam nadzieje,że i ja ogarnę ze spokojem ten cykl... Póki co jest nadzieja, ale też nie ma jakiegoś wielkiego planowania, także zdrowo.. Zobaczymy jak będzie po monitoringu.

Evli lubi tę wiadomość

• panipuchatkowa Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2018, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo malo u ktirych dziewczyn objawy pojawiają się już po zobaczeniu dwóch kresek. Tak to jest na filmach chyba.:D ja jak robilam test bylam pewna że znowu będzie bialo. Jakies objawy przyszly nize w 7-8 tygodniu.:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada 2018, 22:57

Evli, AneTkaa87 lubią tę wiadomość

3i49krhm19wid3ce.png
  • Niusia3045 Ekspertka

Wysłany: 9 listopada 2018, 07:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem dziewczyny :) i powtarzam to sobie cały czas. Jednak im bliżej terminu @, tym bardziej fiksuje i zachowuje się irracjonalnie. A za każdym razem obiecywałam sobie, że w tym cyklu będzie inaczej...
    Nie pozostaje nic innego, jak czekać :)

• panipuchatkowa Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2018, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia każda z nas tak ma i nie ma w tym nic absolutnie dziwnego. Kciuki!:)

Niusia3045 lubi tę wiadomość

3i49krhm19wid3ce.png

Wysłany: 9 listopada 2018, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia3045 napisała:
    Patrycja, spokojnie! Ja w tym cyklu jestem po trzech dziennie i wszystko było ok!
    Najważniejszy jest regularny monitoring :)
    Niusia na mniejsze dawki nie rosło nic?
    Ile urosło po 3 tabletkach?

3.11 2x1 clo
    Zaczynamy
  • wisieninka_89 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2018, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja jesli na jednej tab nic ci nie roslo to tym bardziej watpie ze na 2 mialabys sie od razu przestymulowac :-)

U mnie dzis rano rozciagliwy sluz. Co prawda nieduzo ale cgyba pierwszy w zyciu taki widoczny :-) podpowiedzcie kiedy od pojawienia sie sluzu jak bialko powinna byc owu?

h44egywlnedzkir7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Niusia3045 Ekspertka

Wysłany: 9 listopada 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 napisała:
    Niusia na mniejsze dawki nie rosło nic?
    Ile urosło po 3 tabletkach?

Pierwsze trzy cykle brałam po jednej tabletce. W pierwszym miałam idealną owulację z jednym pęcherzykiem, ale ciąży brak. W drugim nic nie urosło. W trzecim były widoczne dwa dominujące, ale się chyba wchłonęły, bo owulacji nie było.
    Postanowiłam z lekarzem eksperymentalnie zrobić jeden cykl z trzema tabletkami. I urosły dwa pęcherzyki , owulacja była. Teraz czekam, czy owocna. Jeśli przyjdzie @, to w następnym cyklu też mam brać trzy tabletki.
    Czyli mi raczej hiperstymulacja nie grozi :P

Wysłany: 9 listopada 2018, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia3045 napisała:
    Pierwsze trzy cykle brałam po jednej tabletce. W pierwszym miałam idealną owulację z jednym pęcherzykiem, ale ciąży brak. W drugim nic nie urosło. W trzecim były widoczne dwa dominujące, ale się chyba wchłonęły, bo owulacji nie było.
    Postanowiłam z lekarzem eksperymentalnie zrobić jeden cykl z trzema tabletkami. I urosły dwa pęcherzyki , owulacja była. Teraz czekam, czy owocna. Jeśli przyjdzie @, to w następnym cyklu też mam brać trzy tabletki.
    Czyli mi raczej hiperstymulacja nie grozi :P
    Uspokoiłas mnie trochę. A po jeden nie kazał ci brać dwie? Mi tak zwiększa stopniowo ale to różnie bywa wiadomo. Niewiem czemu raz się reaguje a raz nie. Ja teraz brałam rano gdzie poprzednio na noc. Zobaczę czy będzie różnica. Kiedy powinnaś dostać @? Trzymam kciuki aby nie przyszła!!!:)

3.11 2x1 clo
    Zaczynamy
  • Niusia3045 Ekspertka

Wysłany: 9 listopada 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę, że od razu dał mi trzy. Bo być może przy takim stopniowym zwiększaniu traciłabym kolejne cykle.
    Według aplikacji w telefonie, powinnam dostać jutro. Jednak owulację miałam niedziela/poniedziałek, więc w tych dniach spodziewam się @.
    Dzięki za wsparcie! :*
    A tak z innej beczki - mam trochę głupie pytanie :P czy czasami przed @ swędzą was sutki? Kurcze, bo mnie teraz nachodzi czasem takie swędzenie, że szok! :P

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada 2018, 09:49

• wisieninka_89 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 napisała:
    Uspokoiłas mnie trochę. A po jeden nie kazał ci brać dwie? Mi tak zwiększa stopniowo ale to różnie bywa wiadomo. Niewiem czemu raz się reaguje a raz nie. Ja teraz brałam rano gdzie poprzednio na noc. Zobaczę czy będzie różnica. Kiedy powinnaś dostać @? Trzymam kciuki aby nie przyszła!!!:)
    Ja moj pierwszy cykl na clo bralam przed kolacja wiec mysle ze pora dnia tu nie jest najistotniejsza tylko jakies indywidualne predyspozycje ale to taka tylko moja hipoteza :-)

h44egywlnedzkir7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • MoominMi Koleżanka

Wysłany: 9 listopada 2018, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie swędziały, a do tego okropny ból, jakby ktoś je wykręcał. minęło pare dni przed @. Przypisuje ten objaw zasłudze CLO.

Moja apka po wczorajszym skoku temp się poprzestawiała, ale liczę na to, że @ przyjdzie we wt.
    Powodzenia dziewczyny!!

Niusia3045 lubi tę wiadomość

Starania od 09/2017, 09.02.2018 - poronienie 7/8 tc // Nawracające torbiele, Tarczyca OK, planowana dalsza diagnostyka
    2c z CLO bezskuteczne
    + Symfolic, Wit D3 2000 j.
‹‹ 2992 2993 2994 2995 2996 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)