X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • ZosiaSamosia009988 Przyjaciółka
    Postów: 72 23

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że mój cykl z ovitrelle będzie szczęśliwy też czuje lewy jajnik cały czas. Esta wierzę w to że wszystkim nam się uda bo to też daje nadzieję jak którejś na forum się udaje

    Ag1988, Evli, Esta, Ewka 111111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w końcu na pewno nam się uda! Tylko żebyśmy wcześniej nie zwariowały ;) Także cierpliwości musimy się nauczyć. Dziękuję Wam za wsparcie. Dobrze, że jest forum i można o wszystkim napisać, bo jednak jak ktoś też się tak nie stara o dziecko to nie zrozumie..

    Niusia3045, Evli, i_ka, Karo0705 lubią tę wiadomość

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Dziewczyny w końcu na pewno nam się uda! Tylko żebyśmy wcześniej nie zwariowały ;) Także cierpliwości musimy się nauczyć. Dziękuję Wam za wsparcie. Dobrze, że jest forum i można o wszystkim napisać, bo jednak jak ktoś też się tak nie stara o dziecko to nie zrozumie..
    Dokładnie cierpliwość to złota cecha. Mi dziś przyszło zamówienie z apteki internetowej i w niej test ciążowy bo wrzuciłam do koszyka myslalam ze mi się przyda;-( a chyba się nie zapowiada żeby wogole był potrzebny. A ! Co dziwne! Miałam przed chwila duuuzo śluzu przezroczystego ciągnącego. Niewiem skąd się wziął. Może to przytulanki męża po dzisiejszym ranku ;p ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 18:56

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja sluz podobno nie da sie pomyslic bo po przytulankach sie nie ciagnie i zaraz wsiaka w papier. Moze owu jednak bedzie tylko pozniej... Przy pconp duzo dziewczyn ma owu nawet i w 40dc

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja a używasz może żelu conceive plus ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Patrycja a używasz może żelu conceive plus ?
    Dziś użyliśmy troszkę. Ale on taki jakos wodnisty,dlatego tylko troszkę bo nie skupiałam się na jego działaniu jeśli chodzi o poczęcie bo nie mam owu ale bardziej dla komfortu aby troszeczkę;) a to może być on?;)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie - jest 1 pęcherzyk 22mm, dzis dostałam pregnyl! W sobote mam kolejny monitoring! Takze teraz do soboty bedziemy działać! Ważne, ze pęcherzyk tym razem na drugim jajniku, wiec w razie jednostronnej drożności jest szansa!

    Esta, Evli, i_ka, Niusia3045, Karo0705 lubią tę wiadomość

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 wrote:
    Patrycja sluz podobno nie da sie pomyslic bo po przytulankach sie nie ciagnie i zaraz wsiaka w papier. Moze owu jednak bedzie tylko pozniej... Przy pconp duzo dziewczyn ma owu nawet i w 40dc
    Chciałabym żeby było, nadzieja umiera ostatnia. ;)

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to moze byc przez 3 dni sob niedz i pon bolalo mnie w podbrzuszu dzisiaj strasznie czuje prawy jajnik czasami az zwijam sie tak zakluje dzisiaj mam 19 dc

  • Patrycja201501 Autorytet
    Postów: 1124 307

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Jestem po wizycie - jest 1 pęcherzyk 22mm, dzis dostałam pregnyl! W sobote mam kolejny monitoring! Takze teraz do soboty bedziemy działać! Ważne, ze pęcherzyk tym razem na drugim jajniku, wiec w razie jednostronnej drożności jest szansa!
    Super to teraz nic tylko działać ;) cieszę się;))))))

    Ag1988, Ewka 111111 lubią tę wiadomość

    Nadzieja umiera ostatnia❤️
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Jestem po wizycie - jest 1 pęcherzyk 22mm, dzis dostałam pregnyl! W sobote mam kolejny monitoring! Takze teraz do soboty bedziemy działać! Ważne, ze pęcherzyk tym razem na drugim jajniku, wiec w razie jednostronnej drożności jest szansa!
    Dzialaj dziewczyno dzialaj żeby przytulankom nie bylo konca i przyniosly zamierzony efekt trzymamy kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja201501 wrote:
    Super to teraz nic tylko działać ;) cieszę się;))))))
    Dziekuje :) teraz lampka winka na rozluźnienie, bo jakos dzis sie ta wizyta zestresowałam .. i do boju

    Karo0705 lubi tę wiadomość

  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta wrote:
    Dziewczyny co to moze byc przez 3 dni sob niedz i pon bolalo mnie w podbrzuszu dzisiaj strasznie czuje prawy jajnik czasami az zwijam sie tak zakluje dzisiaj mam 19 dc

    Owu mialas? Mnie bolalo najsilniej wlasnie w owu. Potem jak reka odjal

    Esta lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja ja po tym żelu miałam śluz rozciagliwy, gdzie tez używaliśmy go tylko troszke jako lubrykantu. Także myśle że to może być on.

    Ag1988 super! Teraz wychodź z forum i idz atakować męża ;D

    Esta z tego co pamietam to miałaś bardzo duża dawkę, bylas już na usg bo sklerozę mam ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Patrycja ja po tym żelu miałam śluz rozciagliwy, gdzie tez używaliśmy go tylko troszke jako lubrykantu. Także myśle że to może być on.

    Ag1988 super! Teraz wychodź z forum i idz atakować męża ;D

    Esta z tego co pamietam to miałaś bardzo duża dawkę, bylas już na usg bo sklerozę mam ?
    No wlasnie jutro po13 mam miec usg myslisz ze to po tej duzej dawce clo tydz temu w srode bylam przed owulacja abpecherzyki mialy 222 i 221 jak dobrze pamietam

  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli teoretycznie powinny już pęknąć...Ale jeśli by tak było to nie powinnaś już odczuwać bólu..
    Dobrze że masz lekarza jutro to wszystkiego się dowiesz, bo my możemy sobie teraz jedynie gdybać ;)

    Esta lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Esta Autorytet
    Postów: 401 109

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Czyli teoretycznie powinny już pęknąć...Ale jeśli by tak było to nie powinnaś już odczuwać bólu..
    Dobrze że masz lekarza jutro to wszystkiego się dowiesz, bo my możemy sobie teraz jedynie gdybać ;)
    To ten ból to mogly niepopekac czy co bo nie rozumiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli miałaś monitoring po podaniu zastrzyka z ovitrelle? czy lekarz zalecił Ci tylko testowanie? Mąż póki co mecz ogląda.. heh.. chyba te przytulanki pod zegarek Go trochę zniechęciły.. Ale muszę popracować nad Nim, bo mamy codziennie działać ;) Na szczęście do soboty blisko! :) A i zastrzyk wbity przez Lekarza też nie był bolesny :)

  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esta moze ale wcale nie musi. Tak jak mówie ciężko stwierdzić. Potrzeba na to usg.
    Ze swojego przykładu powiem tak, raz poszłam w 21dc bo bolało mnie podbrzusze po clo i na usg nie wyszło nic, jajniki czyste.
    Innym razem poszłam na usg w 10dc na monitoring i nie czułam nic, szlam zrezygnowana, bo przecież nic nie czuje to pewnie żadnego pęcherzyka nie będzie, a tam 3! Także...
    Trzymam kciuki za jutro!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 ja nie miałam monitoringu po zastrzyku.
    Moj mąż tez był zniechęcony tymi ♥️ na zawołanie, a najgorzej jak wypadały pod koniec tyg koło czw/pt gdzie już człowiek jest zmęczony praca i czeka na weekend ;D Ale już ten ostatni cykl jak wróciłam monitoringu i usłyszał że jest szansa na bliźniaki to aż świeczki mu się zapaliły w oczach i był baaardzo zmotywowany i gotowy do walki :D
    Trzymam kciuki!

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 3026 3027 3028 3029 3030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ